Competicions

Regional Preferente Catalana - Grupo 2 (1984/1985)

Jornada 1

(09/09/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 5 - 1 C.F. Amposta C.F. Barceloneta
(09/09/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 C.At. Ibéria U.D. Viladecans
(09/09/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 2 U.E. Esplugues E.E. Guineueta
(09/09/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 At.C. Baronense U.E. Poble Sec
(09/09/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 5 - 2 U.E. Sants F.C. Martinenc
(09/09/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 1 C.F. Montañesa U.E. Castelldefels
(09/09/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 2 Promesas R.C.D. Español Gimnàstica Iberiana
(09/09/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 C.D. Mediterráneo C.D. Tortosa
(09/09/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 F.C. Cambrils U.E. Tàrrega

Jornada 2

(16/09/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 U.E. Tàrrega C.F. Amposta
(16/09/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 C.F. Barceloneta C.At. Ibéria
(16/09/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 3 - 1 U.D. Viladecans U.E. Esplugues
(16/09/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 4 - 1 E.E. Guineueta At.C. Baronense
(16/09/1984) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Sants
(16/09/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 1 F.C. Martinenc C.F. Montañesa
(16/09/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 4 - 1 U.E. Castelldefels Promesas R.C.D. Español
(16/09/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 0 - 1 Gimnàstica Iberiana C.D. Mediterráneo
(16/09/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 0 C.D. Tortosa F.C. Cambrils

Jornada 3

(23/09/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 C.At. Ibéria C.F. Amposta
(23/09/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 5 - 1 U.E. Esplugues C.F. Barceloneta
(23/09/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 0 At.C. Baronense U.D. Viladecans
(23/09/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 U.E. Sants E.E. Guineueta
(23/09/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 C.F. Montañesa U.E. Poble Sec
(23/09/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 1 Promesas R.C.D. Español F.C. Martinenc
(23/09/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 3 C.D. Mediterráneo U.E. Castelldefels
(23/09/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 5 - 0 F.C. Cambrils Gimnàstica Iberiana
(23/09/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 C.D. Tortosa U.E. Tàrrega

Jornada 4

(30/09/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 U.E. Tàrrega C.At. Ibéria
(30/09/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 2 - 2 C.F. Amposta U.E. Esplugues
(30/09/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 2 - 2 C.F. Barceloneta At.C. Baronense
(30/09/1984) U.E. Sants U.E. Sants 6 - 1 U.D. Viladecans U.E. Sants
(30/09/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 2 E.E. Guineueta C.F. Montañesa
(30/09/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 2 U.E. Poble Sec Promesas R.C.D. Español
(30/09/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 3 - 4 F.C. Martinenc C.D. Mediterráneo
(30/09/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 U.E. Castelldefels F.C. Cambrils
(30/09/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 Gimnàstica Iberiana C.D. Tortosa

Jornada 5

(07/10/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 1 U.E. Esplugues C.At. Ibéria
(07/10/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 2 At.C. Baronense C.F. Amposta
(07/10/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 0 U.E. Sants C.F. Barceloneta
(07/10/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 C.F. Montañesa U.D. Viladecans
(07/10/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 2 Promesas R.C.D. Español E.E. Guineueta
(07/10/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 0 C.D. Mediterráneo U.E. Poble Sec
(07/10/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 6 - 1 F.C. Cambrils F.C. Martinenc
(07/10/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 1 C.D. Tortosa U.E. Castelldefels
(07/10/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 Gimnàstica Iberiana U.E. Tàrrega

Jornada 6

(14/10/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Esplugues
(14/10/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 4 - 2 C.At. Ibéria At.C. Baronense
(14/10/1984) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.F. Amposta U.E. Sants
(14/10/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 3 C.F. Barceloneta C.F. Montañesa
(14/10/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 0 U.D. Viladecans Promesas R.C.D. Español
(14/10/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 2 - 1 E.E. Guineueta C.D. Mediterráneo
(14/10/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 0 U.E. Poble Sec F.C. Cambrils
(14/10/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 F.C. Martinenc C.D. Tortosa
(14/10/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 0 U.E. Castelldefels Gimnàstica Iberiana

Jornada 7

(28/10/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 3 - 3 At.C. Baronense U.E. Esplugues
(28/10/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 U.E. Sants C.At. Ibéria
(28/10/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 1 C.F. Montañesa C.F. Amposta
(28/10/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 0 Promesas R.C.D. Español C.F. Barceloneta
(28/10/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 1 C.D. Mediterráneo U.D. Viladecans
(28/10/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 F.C. Cambrils E.E. Guineueta
(28/10/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 C.D. Tortosa U.E. Poble Sec
(28/10/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 1 Gimnàstica Iberiana F.C. Martinenc
(28/10/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 1 U.E. Castelldefels U.E. Tàrrega

Jornada 8

(04/11/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 2 - 1 U.E. Tàrrega At.C. Baronense
(04/11/1984) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 U.E. Esplugues U.E. Sants
(04/11/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 C.At. Ibéria C.F. Montañesa
(04/11/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 3 - 1 C.F. Amposta Promesas R.C.D. Español
(04/11/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 1 - 0 C.F. Barceloneta C.D. Mediterráneo
(04/11/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 1 U.D. Viladecans F.C. Cambrils
(04/11/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 E.E. Guineueta C.D. Tortosa
(04/11/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 3 U.E. Poble Sec Gimnàstica Iberiana
(04/11/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 1 F.C. Martinenc U.E. Castelldefels

Jornada 9

(11/11/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 1 - 1 U.E. Sants At.C. Baronense
(11/11/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 0 - 2 C.F. Montañesa U.E. Esplugues
(11/11/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 2 Promesas R.C.D. Español C.At. Ibéria
(11/11/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 1 C.D. Mediterráneo C.F. Amposta
(11/11/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 3 - 1 F.C. Cambrils C.F. Barceloneta
(11/11/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 C.D. Tortosa U.D. Viladecans
(11/11/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 1 Gimnàstica Iberiana E.E. Guineueta
(11/11/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 U.E. Castelldefels U.E. Poble Sec
(11/11/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 F.C. Martinenc U.E. Tàrrega

Jornada 10

(18/11/1984) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Sants
(18/11/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 1 At.C. Baronense C.F. Montañesa
(18/11/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 1 - 2 U.E. Esplugues Promesas R.C.D. Español
(18/11/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 2 - 1 C.At. Ibéria C.D. Mediterráneo
(18/11/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 1 C.F. Amposta F.C. Cambrils
(18/11/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 C.F. Barceloneta C.D. Tortosa
(18/11/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 1 U.D. Viladecans Gimnàstica Iberiana
(18/11/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 2 - 1 E.E. Guineueta U.E. Castelldefels
(18/11/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 1 U.E. Poble Sec F.C. Martinenc

Jornada 11

(25/11/1984) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 1 C.F. Montañesa U.E. Sants
(25/11/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 2 - 2 Promesas R.C.D. Español At.C. Baronense
(25/11/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 3 - 3 C.D. Mediterráneo U.E. Esplugues
(25/11/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 F.C. Cambrils C.At. Ibéria
(25/11/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 1 C.D. Tortosa C.F. Amposta
(25/11/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 0 Gimnàstica Iberiana C.F. Barceloneta
(25/11/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 U.E. Castelldefels U.D. Viladecans
(25/11/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 F.C. Martinenc E.E. Guineueta
(25/11/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Tàrrega

Jornada 12

(02/12/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 U.E. Tàrrega C.F. Montañesa
(02/12/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 2 U.E. Sants Promesas R.C.D. Español
(02/12/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 0 - 2 At.C. Baronense C.D. Mediterráneo
(02/12/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 2 U.E. Esplugues F.C. Cambrils
(02/12/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 C.At. Ibéria C.D. Tortosa
(02/12/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 C.F. Amposta Gimnàstica Iberiana
(02/12/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 4 - 7 C.F. Barceloneta U.E. Castelldefels
(02/12/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 3 U.D. Viladecans F.C. Martinenc
(02/12/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 0 E.E. Guineueta U.E. Poble Sec

Jornada 13

(09/12/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 Promesas R.C.D. Español C.F. Montañesa
(09/12/1984) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.D. Mediterráneo U.E. Sants
(09/12/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 7 - 0 F.C. Cambrils At.C. Baronense
(09/12/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 2 - 2 C.D. Tortosa U.E. Esplugues
(09/12/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 2 Gimnàstica Iberiana C.At. Ibéria
(09/12/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 U.E. Castelldefels C.F. Amposta
(09/12/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 0 F.C. Martinenc C.F. Barceloneta
(09/12/1984) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 U.E. Poble Sec U.D. Viladecans
(09/12/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 E.E. Guineueta U.E. Tàrrega

Jornada 14

(16/12/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 1 U.E. Tàrrega Promesas R.C.D. Español
(16/12/1984) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 1 - 1 C.F. Montañesa C.D. Mediterráneo
(16/12/1984) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 3 U.E. Sants F.C. Cambrils
(16/12/1984) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 At.C. Baronense C.D. Tortosa
(16/12/1984) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 1 U.E. Esplugues Gimnàstica Iberiana
(16/12/1984) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 3 - 0 C.At. Ibéria U.E. Castelldefels
(16/12/1984) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 6 - 0 C.F. Amposta F.C. Martinenc
(16/12/1984) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 C.F. Barceloneta U.E. Poble Sec
(16/12/1984) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 U.D. Viladecans E.E. Guineueta

Jornada 15

(30/12/1984) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 1 - 0 C.D. Mediterráneo Promesas R.C.D. Español
(30/12/1984) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 0 F.C. Cambrils C.F. Montañesa
(30/12/1984) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 C.D. Tortosa U.E. Sants
(30/12/1984) At.C. Baronense At.C. Baronense 3 - 1 Gimnàstica Iberiana At.C. Baronense
(30/12/1984) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 0 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Esplugues
(30/12/1984) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 2 F.C. Martinenc C.At. Ibéria
(30/12/1984) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 U.E. Poble Sec C.F. Amposta
(30/12/1984) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 1 E.E. Guineueta C.F. Barceloneta
(30/12/1984) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 0 U.D. Viladecans U.E. Tàrrega

Jornada 16

(06/01/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 2 C.D. Mediterráneo U.E. Tàrrega
(06/01/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 Promesas R.C.D. Español F.C. Cambrils
(06/01/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 C.F. Montañesa C.D. Tortosa
(06/01/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 1 - 1 U.E. Sants Gimnàstica Iberiana
(06/01/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 3 At.C. Baronense U.E. Castelldefels
(06/01/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 1 U.E. Esplugues F.C. Martinenc
(06/01/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 C.At. Ibéria U.E. Poble Sec
(06/01/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 1 C.F. Amposta E.E. Guineueta
(06/01/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 1 C.F. Barceloneta U.D. Viladecans

Jornada 17

(13/01/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 3 - 1 F.C. Cambrils C.D. Mediterráneo
(13/01/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 2 - 1 C.D. Tortosa Promesas R.C.D. Español
(13/01/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 0 Gimnàstica Iberiana C.F. Montañesa
(13/01/1985) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 U.E. Castelldefels U.E. Sants
(13/01/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 2 - 4 F.C. Martinenc At.C. Baronense
(13/01/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 0 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Esplugues
(13/01/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 E.E. Guineueta C.At. Ibéria
(13/01/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 3 U.D. Viladecans C.F. Amposta
(13/01/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 1 U.E. Tàrrega C.F. Barceloneta

Jornada 18

(20/01/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 C.F. Barceloneta C.F. Amposta
(20/01/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 4 U.D. Viladecans C.At. Ibéria
(20/01/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 4 - 1 E.E. Guineueta U.E. Esplugues
(20/01/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 5 - 4 U.E. Poble Sec At.C. Baronense
(20/01/1985) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 F.C. Martinenc U.E. Sants
(20/01/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 0 U.E. Castelldefels C.F. Montañesa
(20/01/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 2 - 1 Gimnàstica Iberiana Promesas R.C.D. Español
(20/01/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 4 - 1 C.D. Tortosa C.D. Mediterráneo
(20/01/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 0 U.E. Tàrrega F.C. Cambrils

Jornada 19

(27/01/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 4 - 2 C.F. Amposta U.E. Tàrrega
(27/01/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 0 - 2 C.At. Ibéria C.F. Barceloneta
(27/01/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 4 - 0 U.E. Esplugues U.D. Viladecans
(27/01/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 At.C. Baronense E.E. Guineueta
(27/01/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 U.E. Sants U.E. Poble Sec
(27/01/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 1 C.F. Montañesa F.C. Martinenc
(27/01/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 3 Promesas R.C.D. Español U.E. Castelldefels
(27/01/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 4 C.D. Mediterráneo Gimnàstica Iberiana
(27/01/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 1 F.C. Cambrils C.D. Tortosa

Jornada 20

(03/02/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 C.F. Amposta C.At. Ibéria
(03/02/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 3 - 0 C.F. Barceloneta U.E. Esplugues
(03/02/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 1 - 0 U.D. Viladecans At.C. Baronense
(03/02/1985) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 E.E. Guineueta U.E. Sants
(03/02/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 0 U.E. Poble Sec C.F. Montañesa
(03/02/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 0 F.C. Martinenc Promesas R.C.D. Español
(03/02/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 2 - 3 U.E. Castelldefels C.D. Mediterráneo
(03/02/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 3 - 2 Gimnàstica Iberiana F.C. Cambrils
(03/02/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 U.E. Tàrrega C.D. Tortosa

Jornada 21

(10/02/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 4 - 0 C.At. Ibéria U.E. Tàrrega
(10/02/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 2 U.E. Esplugues C.F. Amposta
(10/02/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 0 At.C. Baronense C.F. Barceloneta
(10/02/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 0 U.E. Sants U.D. Viladecans
(10/02/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 0 C.F. Montañesa E.E. Guineueta
(10/02/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 Promesas R.C.D. Español U.E. Poble Sec
(10/02/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 0 - 0 C.D. Mediterráneo F.C. Martinenc
(10/02/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 0 F.C. Cambrils U.E. Castelldefels
(10/02/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 3 C.D. Tortosa Gimnàstica Iberiana

Jornada 22

(24/02/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 2 - 0 C.At. Ibéria U.E. Esplugues
(24/02/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 1 - 0 C.F. Amposta At.C. Baronense
(24/02/1985) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 C.F. Barceloneta U.E. Sants
(24/02/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 1 - 2 U.D. Viladecans C.F. Montañesa
(24/02/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 0 - 1 E.E. Guineueta Promesas R.C.D. Español
(24/02/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 0 - 0 U.E. Poble Sec C.D. Mediterráneo
(24/02/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 1 F.C. Martinenc F.C. Cambrils
(24/02/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 U.E. Castelldefels C.D. Tortosa
(24/02/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 U.E. Tàrrega Gimnàstica Iberiana

Jornada 23

(03/03/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 U.E. Esplugues U.E. Tàrrega
(03/03/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 At.C. Baronense C.At. Ibéria
(03/03/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 U.E. Sants C.F. Amposta
(03/03/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 4 - 2 C.F. Montañesa C.F. Barceloneta
(03/03/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 2 Promesas R.C.D. Español U.D. Viladecans
(03/03/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 0 C.D. Mediterráneo E.E. Guineueta
(03/03/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 F.C. Cambrils U.E. Poble Sec
(03/03/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 1 - 2 C.D. Tortosa F.C. Martinenc
(03/03/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 4 - 1 Gimnàstica Iberiana U.E. Castelldefels

Jornada 24

(10/03/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 3 - 3 U.E. Esplugues At.C. Baronense
(10/03/1985) U.E. Sants U.E. Sants 6 - 1 C.At. Ibéria U.E. Sants
(10/03/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 1 C.F. Amposta C.F. Montañesa
(10/03/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 4 - 1 C.F. Barceloneta Promesas R.C.D. Español
(10/03/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 2 - 2 U.D. Viladecans C.D. Mediterráneo
(10/03/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 0 E.E. Guineueta F.C. Cambrils
(10/03/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 U.E. Poble Sec C.D. Tortosa
(10/03/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 0 - 1 F.C. Martinenc Gimnàstica Iberiana
(10/03/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Castelldefels

Jornada 25

(17/03/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 At.C. Baronense U.E. Tàrrega
(17/03/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 1 - 0 U.E. Sants U.E. Esplugues
(17/03/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 2 C.F. Montañesa C.At. Ibéria
(17/03/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 Promesas R.C.D. Español C.F. Amposta
(17/03/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 1 C.D. Mediterráneo C.F. Barceloneta
(17/03/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 7 - 1 F.C. Cambrils U.D. Viladecans
(17/03/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 1 C.D. Tortosa E.E. Guineueta
(17/03/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 2 Gimnàstica Iberiana U.E. Poble Sec
(17/03/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 2 - 0 U.E. Castelldefels F.C. Martinenc

Jornada 26

(24/03/1985) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 At.C. Baronense U.E. Sants
(24/03/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 3 - 0 U.E. Esplugues C.F. Montañesa
(24/03/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 4 - 1 C.At. Ibéria Promesas R.C.D. Español
(24/03/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 2 - 2 C.F. Amposta C.D. Mediterráneo
(24/03/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 2 - 1 C.F. Barceloneta F.C. Cambrils
(24/03/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 U.D. Viladecans C.D. Tortosa
(24/03/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 E.E. Guineueta Gimnàstica Iberiana
(24/03/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 3 U.E. Poble Sec U.E. Castelldefels
(24/03/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 0 U.E. Tàrrega F.C. Martinenc

Jornada 27

(31/03/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 U.E. Sants U.E. Tàrrega
(31/03/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 1 - 1 C.F. Montañesa At.C. Baronense
(31/03/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 1 - 3 Promesas R.C.D. Español U.E. Esplugues
(31/03/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 3 C.D. Mediterráneo C.At. Ibéria
(31/03/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 F.C. Cambrils C.F. Amposta
(31/03/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 0 C.D. Tortosa C.F. Barceloneta
(31/03/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 Gimnàstica Iberiana U.D. Viladecans
(31/03/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 5 - 0 U.E. Castelldefels E.E. Guineueta
(31/03/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 0 F.C. Martinenc U.E. Poble Sec

Jornada 28

(14/04/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 2 - 0 U.E. Sants C.F. Montañesa
(14/04/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 4 - 1 At.C. Baronense Promesas R.C.D. Español
(14/04/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 3 - 1 U.E. Esplugues C.D. Mediterráneo
(14/04/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 0 - 0 C.At. Ibéria F.C. Cambrils
(14/04/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 7 - 0 C.F. Amposta C.D. Tortosa
(14/04/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 2 - 1 C.F. Barceloneta Gimnàstica Iberiana
(14/04/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 0 - 1 U.D. Viladecans U.E. Castelldefels
(14/04/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 8 - 2 E.E. Guineueta F.C. Martinenc
(14/04/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 4 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Poble Sec

Jornada 29

(21/04/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 2 C.F. Montañesa U.E. Tàrrega
(21/04/1985) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 3 Promesas R.C.D. Español U.E. Sants
(21/04/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 1 - 1 C.D. Mediterráneo At.C. Baronense
(21/04/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 3 - 0 F.C. Cambrils U.E. Esplugues
(21/04/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 C.D. Tortosa C.At. Ibéria
(21/04/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 Gimnàstica Iberiana C.F. Amposta
(21/04/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 1 - 1 U.E. Castelldefels C.F. Barceloneta
(21/04/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 F.C. Martinenc U.D. Viladecans
(21/04/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 1 U.E. Poble Sec E.E. Guineueta

Jornada 30

(05/05/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 1 - 1 C.F. Montañesa Promesas R.C.D. Español
(05/05/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 4 - 3 U.E. Sants C.D. Mediterráneo
(05/05/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 1 At.C. Baronense F.C. Cambrils
(05/05/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 2 U.E. Esplugues C.D. Tortosa
(05/05/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 1 C.At. Ibéria Gimnàstica Iberiana
(05/05/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 4 - 2 C.F. Amposta U.E. Castelldefels
(05/05/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 1 C.F. Barceloneta F.C. Martinenc
(05/05/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 4 - 2 U.D. Viladecans U.E. Poble Sec
(05/05/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 2 U.E. Tàrrega E.E. Guineueta

Jornada 31

(12/05/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 Promesas R.C.D. Español U.E. Tàrrega
(12/05/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 0 - 0 C.D. Mediterráneo C.F. Montañesa
(12/05/1985) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 F.C. Cambrils U.E. Sants
(12/05/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 3 - 1 C.D. Tortosa At.C. Baronense
(12/05/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 0 - 0 Gimnàstica Iberiana U.E. Esplugues
(12/05/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 1 U.E. Castelldefels C.At. Ibéria
(12/05/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 F.C. Martinenc C.F. Amposta
(12/05/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 3 U.E. Poble Sec C.F. Barceloneta
(12/05/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 E.E. Guineueta U.D. Viladecans

Jornada 32

(19/05/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 4 - 1 Promesas R.C.D. Español C.D. Mediterráneo
(19/05/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 4 - 1 C.F. Montañesa F.C. Cambrils
(19/05/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 6 - 1 U.E. Sants C.D. Tortosa
(19/05/1985) Gimnàstica Iberiana Gimnàstica Iberiana 3 - 1 At.C. Baronense Gimnàstica Iberiana
(19/05/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 2 U.E. Esplugues U.E. Castelldefels
(19/05/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 5 - 0 C.At. Ibéria F.C. Martinenc
(19/05/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 5 - 0 C.F. Amposta U.E. Poble Sec
(19/05/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 3 C.F. Barceloneta E.E. Guineueta
(19/05/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 1 U.E. Tàrrega U.D. Viladecans

Jornada 33

(26/05/1985) C.D. Mediterráneo C.D. Mediterráneo 1 - 1 U.E. Tàrrega C.D. Mediterráneo
(26/05/1985) Promesas R.C.D. Español Promesas R.C.D. Español 5 - 0 F.C. Cambrils Promesas R.C.D. Español
(26/05/1985) C.F. Montañesa C.F. Montañesa 5 - 2 C.D. Tortosa C.F. Montañesa
(26/05/1985) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 Gimnàstica Iberiana U.E. Sants
(26/05/1985) At.C. Baronense At.C. Baronense 5 - 4 U.E. Castelldefels At.C. Baronense
(26/05/1985) U.E. Esplugues U.E. Esplugues 1 - 3 F.C. Martinenc U.E. Esplugues
(26/05/1985) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 3 U.E. Poble Sec C.At. Ibéria
(26/05/1985) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 E.E. Guineueta C.F. Amposta
(26/05/1985) C.F. Barceloneta C.F. Barceloneta 2 - 2 U.D. Viladecans C.F. Barceloneta

Jornada 34

(02/06/1985) F.C. Cambrils F.C. Cambrils 1 - 2 C.D. Mediterráneo F.C. Cambrils
(02/06/1985) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 Promesas R.C.D. Español C.D. Tortosa
(02/06/1985) U.E. Castelldefels U.E. Castelldefels 1 - 5 U.E. Sants U.E. Castelldefels
(02/06/1985) F.C. Martinenc F.C. Martinenc 3 - 1 At.C. Baronense F.C. Martinenc
(02/06/1985) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 4 U.E. Esplugues U.E. Poble Sec
(02/06/1985) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 0 C.At. Ibéria E.E. Guineueta
(02/06/1985) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 C.F. Amposta U.D. Viladecans
(02/06/1985) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 C.F. Barceloneta U.E. Tàrrega
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 13 victories (38%), 13 empats (38%) i 8 derrotes (24%)
Gols marcats: 68 gols (2 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 51 gols (1.5 per partit)
Porters: