Jugadors

(sense dades) Jugador santsenc desconegut
Amistós (Temporada 2013)
(sense dades) Porter santsenc desconegut
Amistós (Temporada 2013)
(sense dades) Jugador santsenc desconegut
Amistós (Temporada 2016)
(sense dades) Porter santsenc desconegut
Amistós (Temporada 2016)
Abad José Abad Carrasco
Amistós (Temporada 1926)
Abad
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Abde Abderrahim Tourassi
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Abde Abdellah Afazaz Ben Hamza
Amistós (Temporada 2018)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Abdón
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1976/1977)
Abdul Abodlai Bandeh Kanteh
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Abellano
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Acosta Dani Acosta
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Adri Adrián Ortega
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Adrián González Adrián Aristides González Monasterios
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Agramunt
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Aguilar
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Aguilera
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Agus Agustín Carella Russo
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Amistós (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Agustí
Primera Regional Catalana (Temporada 1948/1949)
Agustín Agustín Tinoco Montaño
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Albert
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
Albert Albert Ruíz Carrasco
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Albert Garcia Albert García Galego
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Alberto
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Tercera División Grupo 6 (Temporada 1959/1960)
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1963/1964)
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Alberto Alberto Esteban Vega
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Alberto Alberto Sanz Mejías
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Alberto Alberto Manuel Gómez López
Amistós (Temporada 2014)
Alberto Alberto Sanz Mejías
Amistós (Temporada 2014)
Alberto Alberto Manuel Gómez López
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Alberto Padilla Alberto Padilla Martín
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Albich
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Alcacer
Tercera división Grupo 5 (Temporada 1947/1948)
Primera Regional Catalana (Temporada 1948/1949)
Aleix Aleix Lagé Vera
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Amistós (Temporada 2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Alejandro Avilés Alejandro Avilés Díaz
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Álex Alejandro Sánchez Sepúlveda
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Àlex
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Alex Alex De La Iglesia Martínez
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Àlex Àlex Sánchez Nicolás
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Álex Burch Alexander Burch Herrera
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Amistós (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Álex Jiménez Álex Jiménez Navarro
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Álex Ruiz Álex Ruiz Rivera
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Alfredo
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Alguacil
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Alguacil Mauro Alguacil Urrutia
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Alioni
Amistós (Temporada 2011)
Almiñana
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Alonso
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1976/1977)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
Altés
Amistós (Temporada 1922/1923)
Álvarez Pous
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
XXVII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1929)
Álvarez
Tercera División Grupo 6 (Temporada 1959/1960)
Álvarez
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Álvaro
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Álvaro Carlos Alvaro Pérez
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Alzina Jaume Alzina
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Amadeo
Amistós (Temporada 1922/1923)
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amador
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Amo
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1993/1994)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Amposta
Campionat de Catalunya de futbol - Segona categoria (Temporada 1935/1936)
Andrés Andrés 2
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Andrés
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Andrés
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1993/1994)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Andresín Andrésín
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Andreu Joan Andreu Gallas
Amistós (Temporada 1927)
Andreu
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Andreu
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Ángel
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Ángel Ángel Soto
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Angelo Ángel Paolo Villaruel López
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Antonio
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Antonio
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Antonio Puig
Amistós (Temporada 1926)
Añor
Tercera División - Fase de permanencia Grupo 7 (Temporada 1955/1956)
Aparicio
Amistós (Temporada 1932)
Arán
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Aranda
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Araujo
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1967/1968)
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Arbiol
Tercera División Grupo 6 (Temporada 1959/1960)
Arbulu Sergio Arbulu Durán
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Arcos
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1993/1994)
Arjona
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Arnau
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1963/1964)
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Arnau Arnau Fábrega Danés
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Arnau Arnau Maldonado Calvo
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Arnau Arnau Fábrega Danés
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Arnola
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Arroyo
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Arruan
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
Artero
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Artigas
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Asenci Asensi
Amistós (Temporada 1926)
Àxel Àxel Subías Cajo
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Aziz Aziz Rachidi
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Aznar
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Badal Antoni Badal
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1926)
Baena
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Balagué Marc Balagué Martorell
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Balasch Lluís Balasch
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Balcells
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Ballesta Pablo Ballesta Velasco
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Ballester
Primera Regional Catalana (Temporada 1948/1949)
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Baño
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Barbarà Joan Barbarà i Mata
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Barceló Lluís Barceló i Ginesta
Primera Regional Grup A (Temporada 1940/1941)
Barrachina Luís Barrachina
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Barrera
Amistós (Temporada 1932)
Bartolí Inocencio Bertolín Izquierdo
Amistós (Temporada 1932)
XXX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1932)
Batalla
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Batalla Gerard Batalla Porta
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Bayo
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1993/1994)
Beja David Bejarano Valencia
Amistós (Temporada 2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Bel
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Tercera División Grupo 6 (Temporada 1959/1960)
Bellecit
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Bello
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1976/1977)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Beltrán
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Benaiges
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1963/1964)
Bermúdez
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Bernabeu
Primera Regional Grup A (Temporada 1940/1941)
Bernal
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1976/1977)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
Bernat Bernat Arnal Aparicio
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Besolí Josep Besolí i Tonda
Amistós (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1927)
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
Biel Santiago Biel Ibañez
Amistós (Temporada 2012)
Biel Gabriel Bufort Ardèvol
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Blanch
Tercera División - Fase de permanencia Grupo 7 (Temporada 1955/1956)
Blas
Tercera División - Fase de permanencia Grupo 7 (Temporada 1955/1956)
Bonell
Primera Regional Grup A (Temporada 1940/1941)
Boneu
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1976/1977)
Bonillo
Amistós (Temporada 1932)
Bonvehí
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Bordons Ignacio Bordons Vives
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Borell
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Borja Borja Zaplana López
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Borja Borja Ogayar Cabrera
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Borja López Borja López Hernández
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Amistós (Temporada 2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Borja Montejo Borja Montejo Collet
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Borrás Matías Borràs
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1924/1925)
Borrás
Amistós (Temporada 2018)
Borull Jordi Borrull Llurba
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Bosacoma
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Bosch
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1943/1944)
Bosch
Tercera División - Fase de permanencia Grupo 7 (Temporada 1955/1956)
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Bosch
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Bosque
Tercera División Grupo 2 (Temporada 1953/1954)
Bou
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1993/1994)
Brasi
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1976/1977)
Brian Brian López Nina
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Brinquis Óscar Hernández Brinquis
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Briñas
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Brotons
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Bru
Tercera división Grupo 5 (Temporada 1947/1948)
Bruno Bruno Fernández Sarvise
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Bub
Amistós (Temporada 1922/1923)
Buch
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Burgalons
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1941/1942)
Burguete Joan García Burguete
XXX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1932)
Amistós (Temporada 1932)
Campionat de Catalunya de futbol - Segona categoria (Temporada 1935/1936)
Primera Regional Grup A (Temporada 1940/1941)
Busquets
Campionat de Catalunya de futbol - Segona categoria (Temporada 1935/1936)
Cabo
Tercera división Grupo 3 (Temporada 1949/1950)
Cadira
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Calabía Francesc Calabia Pérez
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Calatrava Álex Calatrava Torrado
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Calderó
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Calsina Ramon Calsina Vilaseca
XXX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1932)
Amistós (Temporada 1932)
Calvet Josep Calvet
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1927)
XXVII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1929)
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
Calvet
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Calvet II Ángel Calvet
XXVII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1929)
Campabadal
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Tercera División Grupo 2 (Temporada 1953/1954)
Campins Ramon Campins Serra
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1924/1925)
Campos Antoni Campos i Homedes
Tercera División - Fase de permanencia Grupo 7 (Temporada 1955/1956)
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Camuñas
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Cano Carlos Cano
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Cano
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Cano Carlos Cano Jiménez
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Caparrós
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Carcelén
Amistós (Temporada 2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Caresia Pau Caresia Mesa
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Carles
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Carlitos Carlos Rodríguez
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Carlos
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
Carlos Carlos Blanco Cercós
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Carlos Carlos Sánchez Gadea
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Carlos Carlos Blanco Cercós
Amistós (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Carlos Carlos González Alcantara
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Carlos Portero Carlos Portero Villota
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Carlos Sancho Carlos Sancho Tomás
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Carpio Josep Carpio Rajadell
Amistós (Temporada 1927)
Carrasco
Tercera División Grupo 2 (Temporada 1953/1954)
Carreras
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Carrillo
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Carrió
Amistós (Temporada 1932)
Carrique Sergio Carrique Sánchez
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Cartañá
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Cartañá Echuari
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Carulla Domingo Carulla Bertrán
Amistós (Temporada 1922/1923)
Carulla Carlos Carulla Valero
Amistós (Temporada 2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Casanovas Miquel Casanovas i Riu
Amistós (Temporada 1927)
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
XXVII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1929)
Castell
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Castelló Guillem Castelló Medianero
Amistós (Temporada 2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Castillo
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Castillo Manolo Castillo
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1993/1994)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Castillo Sergio Castillo Larraz
Amistós (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Castro
Amistós (Temporada 1932)
Casulleras
Tercera División Grupo 2 (Temporada 1953/1954)
Cazorla
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Cendra
Amistós (Temporada 1926)
Cerdán II
Amistós (Temporada 1922/1923)
Cervantes Albert Cervantes Ollé
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Checo
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Chicho Guillermo López Serrano
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Cholo
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Christian Christian Alarcón Taravilla
Amistós (Temporada 2020/2021)
Chueca Marc Chueca Nadal
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Chupe
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Cifuentes Esteve Cifuentes i Surroca
Campionat de Catalunya de futbol - Segona categoria (Temporada 1935/1936)
Climent
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
Climent
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1993/1994)
Clot
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Clotet
Amistós (Temporada 1943)
Coco
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Colet Marc Martínez
Amistós (Temporada 2020/2021)
Collazo
Amistós (Temporada 1943)
Colomer
Tercera división Grupo 5 (Temporada 1947/1948)
Primera Regional Catalana (Temporada 1948/1949)
Tercera división Grupo 3 (Temporada 1949/1950)
Colominas Isaac Colominas
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Company I
Amistós (Temporada 1932)
Company II
Amistós (Temporada 1932)
Conesa
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Contreras
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Cornelius Cornelius Asmah Asiedu
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Corominas
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
Cortijo
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1993/1994)
Cortizo Jordi Cortizo
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Cos
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Cosialls
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Costa Enric Costa
Amistós (Temporada 1922/1923)
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Costa Pere Costa
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Creixell Jaume Creixell Bernabé
Amistós (Temporada 1927)
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
Creixell
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Crespo
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Cristian Cristian Escudero Cánovas
Amistós (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Cristian Poyatos Cristian Poyatos Vico
Amistós (Temporada 2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Cristian Ubón Cristian Ubón Casado
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Crivillés Jonatan Crivilles Tamarit
Amistós (Temporada 2014)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Cros I Juan Cros García
Tercera división Grupo 3 (Temporada 1949/1950)
Cros II Vicente Cros García
Primera Regional Grup A (Temporada 1940/1941)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1941/1942)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1943/1944)
Tercera división Grupo 5 (Temporada 1947/1948)
Tercera división Grupo 3 (Temporada 1949/1950)
Cruz
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1963/1964)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Cruz
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Cuadrillero Sergi Cuadrillero Porqueras
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Cura David Cura Gascón
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Currucale Juan López Ramos
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Damián Obispo Sergio Damián Obispo Paez
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Dani Dani Cervellón
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Dani Daniel Jodar Ruiz
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Dani Fernández Daniel Fernández
Amistós (Temporada 2011)
Dani Lucea Daniel Lucea Pons
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Daniel Bremen Daniel Bremen Morgade Saracho
Amistós (Temporada 2017)
Daniel F Hermida Daniel Ferran Hermida Villalvilla
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
David
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
David David Albert
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
David David López Jiménez
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
David David Muñoz Blanco
Amistós (Temporada 2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
David David Muñoz Rey
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
David Fernández David Fernández García
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Amistós (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
David García David García Bascoy
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
David Haro David Haro Iniesta
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
David Martín
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
David Nogales David Nogales Rovira
Amistós (Temporada 2022)
De Mur Mariano de Mur Cirera
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
XXX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1932)
De Pablo
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1967/1968)
Delcampo
Amistós (Temporada 1932)
Dídac Dídac Ernesto De la Calle Prat
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Didac Fernández Didac Fernández Márquez
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Dimas
Amistós (Temporada 2011)
Djibi Baye Djibi Mballo
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Domenech Jaume Domènech i Roca
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1941/1942)
Tercera división Grupo 5 (Temporada 1947/1948)
Domenech
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Domi Domingo García Larrán
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Domíngez
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Dominguez Domínguez
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Donoso Ferràn Donoso Lozano
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Doñoro
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Dordat
XXVII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1929)
Duplà
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Durán Ramón Durán Ros
XXVII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1929)
Durán
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1943/1944)
Duró
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1967/1968)
Echevarría
Amistós (Temporada 1922/1923)
Edu Eduardo Alliaume Ortiz
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Edu Soler Eduard Soler Pericas
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Egea Josep Egea i Gómez
Amistós (Temporada 1943)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1943/1944)
Tercera división Grupo 5 (Temporada 1947/1948)
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Eitán
Amistós (Temporada 2012)
El Idrissi Zakaria El Idrissi Daoudi
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Elizondo
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Eloi Pozuelo Eloi Pozuelo Riera
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Encinas
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1963/1964)
Enrique
Amistós (Temporada 1943)
Eric
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Eric Eric Ruiz Naranjo
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Eric Martín
Amistós (Temporada 2012)
Erik Pérez Erik Pérez Madrid
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Ernesto Ernesto José López Serrano
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Escabrós Oriol Escabrós
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Escayola Lucas Escayola Royuela
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Escoda
Campionat de Catalunya de futbol - Segona categoria (Temporada 1935/1936)
Escolà I Josep Escolà i Segalés
XXX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1932)
Escolà II Ramón Escolà Cirera
XXX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1932)
Escribà
Amistós (Temporada 1922/1923)
Espada
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Espejo
Primera Regional Catalana (Temporada 1948/1949)
Tercera división Grupo 3 (Temporada 1949/1950)
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Espi Adrià Espinosa Durán
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Estiven Esteve Rodríguez Poyuelo
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Fabregat Cristian Fabregat Elias
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Falcón Xavier Falcón García
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Fandós Juan Fandós Sans
Amistós (Temporada 1922/1923)
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Farrás
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Farré
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Farret
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Faura Cristian Faura Díaz
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Favio Favio Julián Osorio Barrozo
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Fedele Joaquín Ignacio Fedele
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Felip Felip Sáez Vera
Amistós (Temporada 2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Felipe
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Feliu Joan Feliu Villaespinosa
Amistós (Temporada 1922/1923)
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1923/1924)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1926)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Fernández
Primera Regional Grup A (Temporada 1940/1941)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1941/1942)
Tercera división Grupo 3 (Temporada 1949/1950)
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Fernando
Amistós (Temporada 2012)
Amistós (Temporada 2013)
Ferran
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Ferran Pol Ferran Pol Pérez
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Ferre Aleix Ferre Gali
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Ferrer
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Ferri
Amistós (Temporada 2017)
Folch
Campionat de Catalunya de futbol - Segona categoria (Temporada 1935/1936)
Font Vicenç Font i Mestres
Tercera División Grupo 6 (Temporada 1959/1960)
Forest
Amistós (Temporada 1926)
Forit
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Forzinetti Marcos Forzinetti
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Forzinetti Mario Forzinetti
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Forzinetti Marcos Forzinetti
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Forzinetti Mario Forzinetti
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Fran Francesc Avilés Baixeras
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Amistós (Temporada 2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Amistós (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Franch
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1922/1923)
Francisco
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Franco Franco Ezequiel González Monzón
Amistós (Temporada 2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Freddy
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Freixi Jordi Freixenet Martín
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Frutos
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Fuentes
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Fuentes
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Gabaldón Marc Gabaldón Andrés
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Gaití
Amistós (Temporada 2012)
Gala David Gala López
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Amistós (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Galego
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Gallard Ricardo Gallart Selma
Amistós (Temporada 1927)
Gallardo David Gallardo Tasias
Amistós (Temporada 2011)
Gallardo Daniel Gallardo Pérez
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Gallego
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Gálve
Tercera división Grupo 3 (Temporada 1949/1950)
Tercera División Grupo 2 (Temporada 1953/1954)
Gálvez Ángel Gálvez Aranda
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Gárate
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
García
Amistós (Temporada 1922/1923)
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
García
Amistós (Temporada 1932)
García
Tercera División - Fase de permanencia Grupo 7 (Temporada 1955/1956)
García
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
García
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
García I
Amistós (Temporada 1943)
García II
Amistós (Temporada 1943)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1943/1944)
García Vaquero
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Garreta
Primera Regional Grup A (Temporada 1940/1941)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1941/1942)
Garriga
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Gatell Jordi Gatell Gil
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Gaudioso Luis Gaudioso Roso
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Genovart
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Gerard
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Gerard Gerard Esteban Rodríguez
Amistós (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2011)
Gerard Gerard García Gallego
Amistós (Temporada 2011)
Gerard Gerard Esteban Rodríguez
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Gerard Gerard García Gallego
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Gerard Ferrerons Gerard Ferrerons Carulla
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Geri Gerard Coronado García
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Amistós (Temporada 2015)
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Germán Germán Santana González
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Germán
Amistós (Temporada 2023)
Gil
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Gimeno Carles Gimeno Cabezas
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Ginés
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Gironés Amadeu Joan Gironés
Amistós (Temporada 1932)
XXX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1932)
Gómez
Amistós (Temporada 1932)
González
Tercera división Grupo 3 (Temporada 1949/1950)
González
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Gonzalo Carmona Gonzalo Carmona Doya
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Goodles
Amistós (Temporada 2020/2021)
Gozasona
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Gracia
Primera Regional Catalana (Temporada 1948/1949)
Granero
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Granero Marc Granero García
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Gregorio
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Guerrero Adri Guerrero
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Guille Guillem Hernández Miralles
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Guille Guillem Navarro
Amistós (Temporada 2020/2021)
Guillem Viñas Guillem Viñas Jiménez
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Amistós (Temporada 2022)
Guillermo Guillermo López Tejedor
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Guillermo Guillermo Torres García
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Guim Guim García
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Guiseris Guiseris
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1993/1994)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Guixé
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Gularons Jaume Gularons i Bayà
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1927)
Guzmán
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Hamza Hamza Cheikh
Amistós (Temporada 2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Helbig Germán Helbig Torres
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1922/1923)
Heras Carlos Heras Cuervo
Amistós (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Hernández
Amistós (Temporada 1922/1923)
Hernández
Campionat de Catalunya de futbol - Segona categoria (Temporada 1935/1936)
Hernández
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1976/1977)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Hervías Marc Hervías Ferrer
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Hicham Hicham Benamar Afia
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Hoste
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Huertas
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Iglesias
Campionat de Catalunya de futbol - Segona categoria (Temporada 1935/1936)
Iglesias Pól Iglesias Cerrada
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Ignacio
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Tercera División Grupo 6 (Temporada 1959/1960)
Íker Íker Alcarazo
Amistós (Temporada 2020/2021)
Íker Íker Hernández Moreno
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Íker Bayo Íker Bayo Lozano
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Íker Berzosa Íker Berzosa Cruces
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Íker Camacho Íker Camacho Mancilla
Amistós (Temporada 2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Illescas Daniel Illescas Solsona
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Isaac Isaac Gascón Amigo
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Isma Ismael Valentín
Amistós (Temporada 2020/2021)
Ismael
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Israel Israel Lombarte
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Itarte Juan Itarte Millán
Campionat de Catalunya de futbol - Segona categoria (Temporada 1935/1936)
Iván Iván Pérez Villa
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Iván García Iván García Fernández
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Iván Julián Iván Julián Jarreño
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Iván Márquez Iván Márquez Moya
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Iván Sánchez
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Ivi Iván Casar
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Jack Greenwell John Richard Greenwell
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Amistós (Temporada 1923/1924)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Jan Grandal Jan Grandal Tobarra
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Jano
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Jarrys
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Jaume
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Jaume
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Javi Javier Delgado Castilla
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Javi Boza Javier Boza Monroig
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Javi López Javier López Vázquez
Amistós (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Javi Marín Javier Marín
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Javi Román
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Javibi Javier Enciso Alunda
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Javier
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Jesús Jesús De La Fuente Rajo
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Jiménez
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Joan Joan Forcadell Ferre
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Joan Joan Muñoz Oliver
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Joan Joan Forcadell Ferre
Amistós (Temporada 2016)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Joan Joan Compte Morales
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Joan Rovira Joan Rovira Chacón
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Amistós (Temporada 2022)
Joaquim Joaquín López Muñoz
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Jodas
Tercera División Grupo 2 (Temporada 1953/1954)
Joel Joel Guillén Gallén
Amistós (Temporada 2011)
Jon Luna Jon Luna Gabaldà
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Jordi
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
Jordi Jordi Solleove
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Jordi Jordi Rodríguez Carbó
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Jordi Bellido Jordi Bellido Cayuela
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Jordi Fuentes Jordi Fuentes Oreja
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Jordi Jové
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Jordi López Jordi López Cabezas
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Jordi Sancho Jordi Sancho Tomás
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
José Antonio
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
José Manuel
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Josele José Joaquín Avellaneda Plazuelo
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Josep Benito
Amistós (Temporada 2020/2021)
Joseph
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Jota Jordi Jimeno Bardou
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Jota Josue Neftali
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Juan Antonio
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Juan Carlos
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Juanito
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Juanmi Juan Miguel Giribert
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Juli Juli Berenguer Crusellas
Amistós (Temporada 2018)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Julià García Jane
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Julio
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Junqué
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Jurado
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Juste Marc Juste Enríquez
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Juvell
Tercera División - Fase de permanencia Grupo 7 (Temporada 1955/1956)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Kandres
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Kevin
Amistós (Temporada 2012)
Kuzmann
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1963/1964)
Lagares Antonio Lagares
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Lage
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Landa Luis Landa Sodornil
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
Lara
Tercera División Grupo 6 (Temporada 1959/1960)
Lara
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Leguizamon
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Litri
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Lladó
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Llança
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Llasera Pau Llasera i Santolaria
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Llauradó Alejandro Llauradó Monfort
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Llopis
Amistós (Temporada 1932)
Llorca
Amistós (Temporada 1926)
Lloret
Primera Regional Grup A (Temporada 1940/1941)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1941/1942)
Llovera Manuel Llovera Serra
Amistós (Temporada 1932)
Lluís
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Lobo
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Lolo
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Longás
Amistós (Temporada 1922/1923)
López
Tercera División Grupo 2 (Temporada 1953/1954)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
López
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
López
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Luís Torres Luís Torres Figueroa
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Luque
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Maestre
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1967/1968)
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Maldana
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Mampel
Primera Regional Catalana (Temporada 1948/1949)
Manel
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Manel Manel Vega
Amistós (Temporada 2015)
Manolete Manuel Rodríguez
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Tercera División Grupo 6 (Temporada 1959/1960)
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1963/1964)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Manu Manuel Moral Fuster
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Manu Manuel Moreno
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Manu Manuel Moral Fuster
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Amistós (Temporada 2012)
Manuel
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
Maranges
Campionat de Catalunya de futbol - Segona categoria (Temporada 1935/1936)
Marc
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Marc Marc Casas Segura
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Marc González Marc González Escorihuela
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Marc Rayo Marc Rayo Planas
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Marc Sardà
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Marçal Marçal Agut
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Marçal Marçal Vila Soriano
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Marcel
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Marcos
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Marcos Marcos Hernández Ruiz
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Marcos González
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Marcos II
Amistós (Temporada 2013)
Marcos Morales Marcos Morales Teresa
Amistós (Temporada 2022)
Marcus Marc Martín Branigan
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Amistós (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Mario
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Mario Mario Ricote Carpio
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Mario Mario Villaescusa Mirmi
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Mario Mario Ricote Carpio
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Mario Mario Cantí Pinín
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Mario I Omar Mario García Ochoa
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1976/1977)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Mario II
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1976/1977)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Mármol
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Martí Andreu Martí Torras
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Amistós (Temporada 2019)
Martí Martí Ramos Ruiz
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Martí Molina Martí Molina Martimpe
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Martín
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1943/1944)
Martín
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Martín Francisco Javier Martín Fernández
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Martínez
Amistós (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1927)
Amistós (Temporada 1932)
Martínez
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Martínez
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Mascarell
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Masferrer
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Masgoret
Amistós (Temporada 1943)
Mastret
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1943/1944)
Mateo Scott Mateo Scott Baguidy
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Mateos
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Mattioni Francisco Mattioni Rohde
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Maxi
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1967/1968)
Maxi Maxi Pellejero
Amistós (Temporada 2019)
Mayoral Ramón Mayoral Manero
Primera Regional Catalana (Temporada 1948/1949)
Medina
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Meler
Tercera división Grupo 5 (Temporada 1947/1948)
Mellado Carlos Mellado
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Mengeli Jonathan Mengeli
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Michael Michael Bangweni Masson
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Michu Pau Celma Forés
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Miguel Miguel Martínez Navarro
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Miguel Àngel Miguel Ángel Oliver
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Miguel García Miguel García Blanco
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Mihai
Amistós (Temporada 2016)
Mikel
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Millán
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Miquel
Tercera División Grupo 2 (Temporada 1953/1954)
Miquel Mata Miguel Mata Marzoa
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Miró Joan Miró i Galofré
XXVII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1929)
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
Miró
Tercera División Grupo 2 (Temporada 1953/1954)
Moha Mohamed-Achraf Serroukh Debboun
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Molina
Tercera División Grupo 6 (Temporada 1959/1960)
Molina Carlos Molina Serrano
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Amistós (Temporada 2017)
Moliné Casto Moliné Roig
Amistós (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1926)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1927)
Moltó Vicent Moltó
Amistós (Temporada 1922/1923)
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Amistós (Temporada 1923/1924)
Amistós (Temporada 1924/1925)
Monfort David Monfort Hombrebueno
Amistós (Temporada 2018)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Monleón Vicente Monleón Monleón
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Montero
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Montes
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Montesinos Ramón Montesinos Calaf
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1976/1977)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Moñi
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Mora
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Mora
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Morales Sergio Morales Pastor
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Moreno
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Moreno
Amistós (Temporada 2012)
Morrajas
Amistós (Temporada 1926)
Mota Josep Mota Fabregat
Amistós (Temporada 1932)
XXX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1932)
Moya
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Mozo
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Mula
Amistós (Temporada 2013)
Mulero Cristian Mulero Martínez
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Muntaner Joan Muntaner i Roig
Tercera división Grupo 5 (Temporada 1947/1948)
Muñoz
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Murcia
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Nabil Nabil Dannou El Harrak
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Nacho Ignacio Berché Ferrer
Amistós (Temporada 2018)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Navarro
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Navarro
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Navarro Sergio Navarro Navarro
Amistós (Temporada 2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Negrín
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Neira Marc Neira viñas
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Nico Júnior Nicolás Júnior Martínez Arenas
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Nil Hervías Nil Hervías Ferrer
Amistós (Temporada 2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Noguera
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Nori
Amistós (Temporada 2017)
Núñez
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Nuñez David Nuñez
Amistós (Temporada 2010)
O'Callaghan Óscar O'Callaghan Pastor
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Okai
Amistós (Temporada 2017)
Olías Antonio José Olías
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Olivella Joan Olivella
Amistós (Temporada 1927)
Oliver Oliver Piris Parra
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Oliveras Carles Oliveras
Amistós (Temporada 1922/1923)
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Amistós (Temporada 1926)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1927)
Oliveres
Amistós (Temporada 1932)
Olmo
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Oriol Oriol Antonell Aràn
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Amistós (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Oriol Badia Oriol Badia Lázaro
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Amistós (Temporada 2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Orriols
Amistós (Temporada 1932)
Ortega
Primera Regional Grup A (Temporada 1940/1941)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1941/1942)
Amistós (Temporada 1943)
Ortega
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Óscar
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1993/1994)
Óscar
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Óscar Óscar Romero Recio
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Óscar Óscar Jiménez Huete
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Óscar Óscar Salido Pintos
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Óscar Fernández Óscar Fernández Asensio
Amistós (Temporada 2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Ot Ot Serrano Segarra
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Oviedo
Amistós (Temporada 1943)
Pablo Pablo Martín Roldán
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Palomo
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Pardo Daniel Juan Pardo
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Parellada
Primera Regional Catalana (Temporada 1948/1949)
París
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Parrado
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Parras
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
Parre
Amistós (Temporada 2018)
Pasanau
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Pascual
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
Pau Pau Navas Martínez
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Pau Gener
Amistós (Temporada 2019)
Paul Oulai Siaba Paul Mohamed Oulai
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Pauner Alex Pauner Fontanals
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Pausàs José Pausàs Margó
XXVII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1929)
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
Paytuví
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1963/1964)
Pecellín
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Pedret Jesús Pedret González
Amistós (Temporada 1922/1923)
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Pedro
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Peidró Miquel Peidró i Barcos
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1926)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Peña
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Pep Marguí
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Pepe
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Peque Marc Franco Martínez
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Amistós (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Pequerul
Amistós (Temporada 1932)
Perelló Emilio Perelló Sierra
Amistós (Temporada 1923/1924)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1926)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Perelló
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Pérez
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Perich
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Petrus
Primera Regional Grup A (Temporada 1940/1941)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1941/1942)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1943/1944)
Pichardo
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1995/1996)
Picolo Fernando Navarro Raja
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Picolo Adrián Navarro Linares
Amistós (Temporada 2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Pierre Pierre Comas de Miranda Ouandja Ndjondja
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Pijoán
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1967/1968)
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Pipo Pedro Sala Baudach
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Piqué
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Planelles
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Plaza
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Pol Pol Cuatrecases Molina
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Pol Beltrán
Amistós (Temporada 2023)
Pol Font Pol Font Piñol
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Pol Ubach
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Pol Vila Pol Vila Soriano
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Polo
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Pons
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1922/1923)
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
Pons
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1941/1942)
Pons
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Porta
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Pouza
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Prado Adrià Prado Donate
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Prat
Tercera división Grupo 3 (Temporada 1949/1950)
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Preciados
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1991/1992)
Pujol
Tercera División - Fase de permanencia Grupo 7 (Temporada 1955/1956)
Pujol Jordi Pujol
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Pulido
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1988/1989)
Puma
Regional Preferente Catalana - Promoción (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1978/1979)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Queralt
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Quim
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Quim Quim Prades Marcet
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Amistós (Temporada 2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Quim Ruiz Joaquín Riuz Zorita
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Quino
Regional Preferente Catalana (Temporada 1977/1978)
Rabassa
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Rafa Padilla
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Ramón
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Rangel Carlos Rangel Arias
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Raúl Raúl Martín Barba
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Amistós (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Raúl Raúl Martínez Moreno
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Raúl Fernández
Amistós (Temporada 2011)
Raúl Hernández Raúl Hernández Lucas
Amistós (Temporada 2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Raúl Hurtado Raul Hurtado Ciércoles
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Raúl Navarro
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Reixach I
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Reixach II
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Requena Rubén Requena García
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2019)
Ricad Roca Ricad Roca Nogués
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Ricard Ricard Tomás Pujol
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Ricart Ferran Ricart Martínez
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Ricki Ricard Reig Lainez
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Rini Mariano Martínez Vallès
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Ríos
Primera Catalana (Temporada 2003/2004)
Ripóll
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1963/1964)
Rius Albert Rius Antiga
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Rivera
Amistós (Temporada 1922/1923)
Rivera
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Rivera Juan Carlos Rivera Bravo
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Robert Robert Ramos Isus
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Roberto
Amistós (Temporada 2016)
Roca
XXVII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1929)
Roca
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1941/1942)
Amistós (Temporada 1943)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1943/1944)
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Rodón
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Roger Roger Cabezas Rodríguez
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Roger Martínez Roger Martínez Conde
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Roger Rojas
Amistós (Temporada 2019)
Roger Sans Roger Sans Prats
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Rojas
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Rojas
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Roma
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Tercera División Grupo 6 (Temporada 1959/1960)
Román Callán Román William Callán
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Romario Sergio Monje
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Rosendo Rosendo Martínez
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Roura
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Roura
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1943/1944)
Rovira
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1993/1994)
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1994/1995)
Royuela
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Rubi Rubén Cruz Aguilar
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Rueda
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Rueda Sergio Rueda Giménez
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Rugi
Amistós (Temporada 2017)
Ruiz
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1963/1964)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Ruiz
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Sabater
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Sacristá
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Sala
Campionat de Catalunya de futbol - Segona categoria (Temporada 1935/1936)
Sala
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Salamanca Alberto Salamanca Palacios
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Salcedo Alejandro Salcedo Moreno
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Salinas
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1970/1971)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Salines
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Salud
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1967/1968)
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Samu Samuel Donatus Hanson Obong
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Amistós (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Sánchez
Amistós (Temporada 1922/1923)
Sánchez
Amistós (Temporada 1932)
Sánchez
Tercera división Grupo 5 (Temporada 1947/1948)
Primera Regional Catalana (Temporada 1948/1949)
Tercera división Grupo 3 (Temporada 1949/1950)
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Tercera División Grupo 2 (Temporada 1953/1954)
Sánchez
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Sancho Agustí Sancho Agustina
Amistós (Temporada 1922/1923)
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Santamaria
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Santi
Regional Preferente Catalana - Promoción ascenso (Temporada 1985/1986)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1985/1986)
Santi Santi Cidoncha
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Santos
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Sarabia
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1967/1968)
Sarras
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Sasot Vicenç Sasot i Fraucà
Tercera división Grupo 5 (Temporada 1947/1948)
Primera Regional Catalana (Temporada 1948/1949)
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Saura Francisco Saura Villalonga
Amistós (Temporada 1932)
Sauras Andrés Sauras Espallargas
Tercera división Grupo 5 (Temporada 1947/1948)
Seco Sergi Pérez Vilar
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Segarra
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Segura
Regional Preferente Catalana (Temporada 1981/1982)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1982/1983)
Regional Preferente Catalana (Temporada 1983/1984)
Sergi Sergi Casals Gómez
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Sergi Cadena Sergi Cadena Moya
Amistós (Temporada 2022)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Sergi Martínez
Amistós (Temporada 2018)
Sergi Vicente Sergi Vicente Gesa
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Sergio
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Sergio Sergio Rivademar Martínez
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Sergio Sergio Rodríguez Mesa
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Sergio Fernández Sergio Fernández Bazaga
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Sergio Martínez
Amistós (Temporada 2011)
Sergio Mulero
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Sergio Paz Sergio Paz Varela
Amistós (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Sergio Peña Sergio Peña Pérez
Amistós (Temporada 2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Serra
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1998/1999)
Serrano
Tercera División Grupo 3 (Temporada 1950/1951)
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Serrano
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Serras
Tercera División - Fase de permanencia Grupo 7 (Temporada 1955/1956)
Serrate
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1972/1973)
Shota Shota Takemoto
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Shun Shun Hagihara
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Siles Carlos Siles Romano
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Sirera
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Solà Leandre Sabaté i Solà
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1922/1923)
Solé Pere Solé Junoy
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Soligó Frederic Soligó i Amela
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1927)
Amistós (Temporada 1932)
XXX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1932)
Sopena
Tercera División - Fase de permanencia Grupo 7 (Temporada 1955/1956)
Sorbes
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Sotillos
Amistós (Temporada 1922/1923)
Soumah Mamadouba Soumah
Amistós (Temporada 2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Sumarroca Albert Sumarroca Bordàs
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Tacón Daniel Tacón Jiménez
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Taiju Watanabe
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVI (Temporada 2022)
Amistós (Temporada 2022)
Tanev Georgi Tanev
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Tatay Marc Tatay Prados
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Tébar Iván Tébar Zorrilla
Amistós (Temporada 2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Tejeira
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1967/1968)
Telmo Telmo Lertxundi Mendoza
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tena
Amistós (Temporada 1922/1923)
Terol
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1967/1968)
Tesan
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Tete José Antonio Pastor
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2006/2007)
Texe Daniel Texeira Muñoz
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Thommy Thommy Stephano Bejarano Guity
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Tian Tian Poyo Capilla
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Timo Timofey Neshtukov
Amistós (Temporada 2022)
Tirado
Primera Catalana (Temporada 1997/1998)
Tito Lossio Henry Lossio Carrasco
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Amistós (Temporada 2015)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Amistós (Temporada 2016)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Amistós (Temporada 2019)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXIV (Temporada 2019)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Copa Catalunya Primera eliminatoria (Temporada 2019/2020)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tomás
Tercera División - Fase de permanencia Grupo 7 (Temporada 1955/1956)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1958/1959)
Tercera División Grupo 6 (Temporada 1959/1960)
Tomás Tomás García Torán
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Tomo Tomoaki
Amistós (Temporada 2016)
Toni
Regional Preferente Catalana (Temporada 1971/1972)
Toni Badía Antonio José Badía Esteban
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Tonijoan Vicenç Tonijuan i García
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
XXII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1924/1925)
Amistós (Temporada 1924/1925)
XXIII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1926)
Amistós (Temporada 1926)
Torelló
Regional Preferente Catalana (Temporada 1968/1969)
Torreblanca
Fase de ascenso a Segunda División 3ª Eliminatoria (Temporada 1957/1958)
Torrededia
Amistós (Temporada 1943)
Torredeflot Domènec Torredeflot i Solé
Amistós (Temporada 1927)
XXVII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1929)
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
XXX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1932)
Amistós (Temporada 1932)
Torrejón
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Torrentbó Carlos Enrique Torrentbó Castillo
Tercera divisió Grup V (Temporada 2019/2020)
Amistós (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió Grup 5è B (Temporada 2020/2021)
Tercera divisió - Segona Fase Grup 5è E (Temporada 2021)
Torrents
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Torres
Tercera división Grupo 3 (Temporada 1949/1950)
Toshiki Toshiki Okamoto
Amistós (Temporada 2018)
Tubert Jaime Tubert
Amistós (Temporada 1926)
Turró
Tercera División Grupo 2 (Temporada 1953/1954)
Unzueta Manuel Unzueta
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Uri
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Urreta
Regional Preferente Catalana (Temporada 1979/1980)
Urrutia Marc Urrutia Robert
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Amistós (Temporada 2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2013)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVIII (Temporada 2013)
Segona Catalana - Promoció d'ascens (Temporada 2013/2014)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Amistós (Temporada 2014)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2014/2015)
Valencia
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Valiente
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Valiente
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Vall Pau Vall Ródenas
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2022/2023)
Valles
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 1989/1990)
Valls
XXVII Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1929)
Promoció a 1ª Categoria B (Temporada 1929)
Valls
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Valls Carles Valls
Amistós (Temporada 2012)
Vázquez
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1943/1944)
Vence Sergio Vence Alonso
Amistós (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Ventines
Amistós (Temporada 2012)
Venys Juan Venys Bojado
Primera Regional Grup A (Temporada 1940/1941)
Primera Regional Catalana Grup A (Temporada 1941/1942)
Vergés Jordi Vergés Álvarez
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Amistós (Temporada 2012)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2012/2013)
Víctor Víctor Pérez de Tudela
Regional Preferente Catalana Grupo 1 (Temporada 1999/2000)
Primera Catalana (Temporada 2001/2002)
Primera Catalana (Temporada 2002/2003)
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2004/2005)
Víctor Rodríguez Víctor Rodríguez Cámara
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Vidal
XX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1922/1923)
Amistós (Temporada 1922/1923)
XXI Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1923/1924)
Vilar
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Villar
Fase de ascenso a Tercera Catalana Grupo 2 (Temporada 1967/1968)
Villodres
Tercera División Grupo 6 y 7 (Temporada 1963/1964)
Fase de ascenso a Tercera Catalana (Temporada 1963/1964)
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1964/1965)
Viñas
Fase de ascenso a Segunda División 1ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Fase de ascenso a Segunda División 2ª Eliminatoria (Temporada 1965/1966)
Virgos
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1973/1974)
Primera Regional Catalana Grupo 3 (Temporada 1976/1977)
Xavi Xavier Carcereny Mates
Amistós (Temporada 2013)
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Xavi Laborde Xavier Laborde Cabanillas
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXV (Temporada 2021)
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Amistós (Temporada 2021/2022)
Xavi Pascual Xavier Pascual Arenas
Regional Preferente Catalana Grupo 2 (Temporada 2008/2009)
Primera Catalana (Temporada 2009/2010)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXV (Temporada 2010)
Amistós (Temporada 2010)
Primera Catalana (Temporada 2010/2011)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXVI (Temporada 2011)
Amistós (Temporada 2011)
Primera Catalana Grup 2 (Temporada 2011/2012)
Xavier Xavier Pérez De ros
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2015/2016)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Xavier Xavier Maldonado Calvo
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Xavier Xavier Pérez De ros
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Yamandú Martín Yamandú Morgade Tubino
Amistós (Temporada 2016)
Promoció d'ascens a 3ª Divisió (Temporada 2016/2017)
Primera Catalana grup 1 (Temporada 2016/2017)
Amistós (Temporada 2017)
Primera Catalana grup 2 (Temporada 2017/2018)
Amistós (Temporada 2018)
Tercera divisió Grup V (Temporada 2018/2019)
Copa Catalunya (Temporada 2018/2019)
Yuto Kurimoto Yuto
Segona Catalana grup 2 (Temporada 2013/2014)
Zabala
Tercera División Grupo 5 (Temporada 1996/1997)
Zaid Zaid Saban Sabbani
Tercera RFEF Grup V (Temporada 2021/2022)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)
Zarranz
XXX Campionat de Catalunya de futbol (Temporada 1932)
Zoubair Ayman Zoubair Essakhi
Amistós (Temporada 2023)
Torneig d'Històrics del Futbol Català Edició XXXVII (Temporada 2023)
Lliga Elit (Temporada 2023/2024)