Competicions

Primera Regional Catalana - Grupo 3 (1974/1975)

Jornada 1

(01/09/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Villafranca
(01/09/1974) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 1 C.F.A. Mora La Nova A.D. Prat
(01/09/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 1 C.F. La Sénia C.At. Ibéria
(01/09/1974) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 1 U.D. Cornellá U.D. Sants
(01/09/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 3 U.D. Sitges C.F. Villanueva
(01/09/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 0 C.F. Samboyano U.E. Rayo Esplugues
(01/09/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 2 G.E. SEAT C.F. Ulldecona
(01/09/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 0 - 3 C.F. Gavá Ponts C.F.
(01/09/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 1 U.D. Pueblo Seco C.F. Amposta
(01/09/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 1 C.F. Tarrega CDC Torreforta

Jornada 2

(08/09/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 CDC Torreforta C.F. Villafranca
(08/09/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 3 - 1 C.F. Balaguer C.F.A. Mora La Nova
(08/09/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 A.D. Prat C.F. La Sénia
(08/09/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 0 - 0 C.At. Ibéria U.D. Cornellá
(08/09/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 U.D. Sants U.D. Sitges
(08/09/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Samboyano
(08/09/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues G.E. SEAT
(08/09/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Gavá
(08/09/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 Ponts C.F. U.D. Pueblo Seco
(08/09/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Tarrega

Jornada 3

(15/09/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 3 C.F.A. Mora La Nova C.F. Villafranca
(15/09/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 C.F. La Sénia C.F. Balaguer
(15/09/1974) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 U.D. Cornellá A.D. Prat
(15/09/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 1 U.D. Sitges C.At. Ibéria
(15/09/1974) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 1 C.F. Samboyano U.D. Sants
(15/09/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 1 G.E. SEAT C.F. Villanueva
(15/09/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 2 C.F. Gavá U.E. Rayo Esplugues
(15/09/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 U.D. Pueblo Seco C.F. Ulldecona
(15/09/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 2 - 0 C.F. Tarrega Ponts C.F.
(15/09/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 5 - 1 C.F. Amposta CDC Torreforta

Jornada 4

(22/09/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 1 CDC Torreforta C.F.A. Mora La Nova
(22/09/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 2 C.F. Villafranca C.F. La Sénia
(22/09/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 2 C.F. Balaguer U.D. Cornellá
(22/09/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 0 A.D. Prat U.D. Sitges
(22/09/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 0 - 0 C.At. Ibéria C.F. Samboyano
(22/09/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 U.D. Sants G.E. SEAT
(22/09/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 1 C.F. Villanueva C.F. Gavá
(22/09/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.D. Pueblo Seco
(22/09/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 4 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Tarrega
(22/09/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 Ponts C.F. C.F. Amposta

Jornada 5

(29/09/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 1 C.F. La Sénia C.F.A. Mora La Nova
(29/09/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 U.D. Cornellá C.F. Villafranca
(29/09/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 U.D. Sitges C.F. Balaguer
(29/09/1974) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 1 C.F. Samboyano A.D. Prat
(29/09/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 G.E. SEAT C.At. Ibéria
(29/09/1974) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 1 C.F. Gavá U.D. Sants
(29/09/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 2 U.D. Pueblo Seco C.F. Villanueva
(29/09/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 1 C.F. Tarrega U.E. Rayo Esplugues
(29/09/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 5 - 1 C.F. Amposta C.F. Ulldecona
(29/09/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 Ponts C.F. CDC Torreforta

Jornada 6

(06/10/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 0 - 0 CDC Torreforta C.F. La Sénia
(06/10/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 6 - 2 C.F.A. Mora La Nova U.D. Cornellá
(06/10/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 C.F. Villafranca U.D. Sitges
(06/10/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Samboyano
(06/10/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 1 A.D. Prat G.E. SEAT
(06/10/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 0 C.At. Ibéria C.F. Gavá
(06/10/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 4 U.D. Sants U.D. Pueblo Seco
(06/10/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 2 C.F. Villanueva C.F. Tarrega
(06/10/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 2 U.E. Rayo Esplugues C.F. Amposta
(06/10/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 3 - 1 C.F. Ulldecona Ponts C.F.

Jornada 7

(13/10/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 0 U.D. Cornellá C.F. La Sénia
(13/10/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 0 U.D. Sitges C.F.A. Mora La Nova
(13/10/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 C.F. Samboyano C.F. Villafranca
(13/10/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 G.E. SEAT C.F. Balaguer
(13/10/1974) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 C.F. Gavá A.D. Prat
(13/10/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 U.D. Pueblo Seco C.At. Ibéria
(13/10/1974) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 C.F. Tarrega U.D. Sants
(13/10/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 0 C.F. Amposta C.F. Villanueva
(13/10/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 5 Ponts C.F. U.E. Rayo Esplugues
(13/10/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 2 C.F. Ulldecona CDC Torreforta

Jornada 8

(20/10/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 2 CDC Torreforta U.D. Cornellá
(20/10/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 C.F. La Sénia U.D. Sitges
(20/10/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F. Samboyano
(20/10/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 2 C.F. Villafranca G.E. SEAT
(20/10/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Gavá
(20/10/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 A.D. Prat U.D. Pueblo Seco
(20/10/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 1 C.At. Ibéria C.F. Tarrega
(20/10/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 U.D. Sants C.F. Amposta
(20/10/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 2 - 2 C.F. Villanueva Ponts C.F.
(20/10/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 4 - 1 U.E. Rayo Esplugues C.F. Ulldecona

Jornada 9

(27/10/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 0 U.D. Sitges U.D. Cornellá
(27/10/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 0 - 1 C.F. Samboyano C.F. La Sénia
(27/10/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 0 G.E. SEAT C.F.A. Mora La Nova
(27/10/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 1 C.F. Gavá C.F. Villafranca
(27/10/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 U.D. Pueblo Seco C.F. Balaguer
(27/10/1974) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 0 C.F. Tarrega A.D. Prat
(27/10/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 0 C.F. Amposta C.At. Ibéria
(27/10/1974) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 1 Ponts C.F. U.D. Sants
(27/10/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Villanueva
(27/10/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues CDC Torreforta

Jornada 10

(03/11/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 0 CDC Torreforta U.D. Sitges
(03/11/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 2 U.D. Cornellá C.F. Samboyano
(03/11/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 0 C.F. La Sénia G.E. SEAT
(03/11/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F. Gavá
(03/11/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 C.F. Villafranca U.D. Pueblo Seco
(03/11/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Tarrega
(03/11/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 A.D. Prat C.F. Amposta
(03/11/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 3 - 4 C.At. Ibéria Ponts C.F.
(03/11/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 U.D. Sants C.F. Ulldecona
(03/11/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 3 C.F. Villanueva U.E. Rayo Esplugues

Jornada 11

(10/11/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 0 C.F. Samboyano U.D. Sitges
(10/11/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 1 G.E. SEAT U.D. Cornellá
(10/11/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 3 C.F. Gavá C.F. La Sénia
(10/11/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 0 U.D. Pueblo Seco C.F.A. Mora La Nova
(10/11/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 0 - 0 C.F. Tarrega C.F. Villafranca
(10/11/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.F. Amposta C.F. Balaguer
(10/11/1974) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 2 Ponts C.F. A.D. Prat
(10/11/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 2 C.F. Ulldecona C.At. Ibéria
(10/11/1974) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.D. Sants
(10/11/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.F. Villanueva CDC Torreforta

Jornada 12

(17/11/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 CDC Torreforta C.F. Samboyano
(17/11/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 3 U.D. Sitges G.E. SEAT
(17/11/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 2 U.D. Cornellá C.F. Gavá
(17/11/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 C.F. La Sénia U.D. Pueblo Seco
(17/11/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F. Tarrega
(17/11/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 C.F. Villafranca C.F. Amposta
(17/11/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 C.F. Balaguer Ponts C.F.
(17/11/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 1 A.D. Prat C.F. Ulldecona
(17/11/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 0 C.At. Ibéria U.E. Rayo Esplugues
(17/11/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 1 U.D. Sants C.F. Villanueva

Jornada 13

(24/11/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 G.E. SEAT C.F. Samboyano
(24/11/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 2 C.F. Gavá U.D. Sitges
(24/11/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Cornellá
(24/11/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 C.F. Tarrega C.F. La Sénia
(24/11/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 3 - 2 C.F. Amposta C.F.A. Mora La Nova
(24/11/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 Ponts C.F. C.F. Villafranca
(24/11/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Balaguer
(24/11/1974) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues A.D. Prat
(24/11/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 2 C.F. Villanueva C.At. Ibéria
(24/11/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 3 U.D. Sants CDC Torreforta

Jornada 14

(01/12/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 CDC Torreforta G.E. SEAT
(01/12/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 1 C.F. Samboyano C.F. Gavá
(01/12/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 6 - 3 U.D. Sitges U.D. Pueblo Seco
(01/12/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 U.D. Cornellá C.F. Tarrega
(01/12/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 C.F. La Sénia C.F. Amposta
(01/12/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 4 - 1 C.F.A. Mora La Nova Ponts C.F.
(01/12/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 C.F. Villafranca C.F. Ulldecona
(01/12/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 3 C.F. Balaguer U.E. Rayo Esplugues
(01/12/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 A.D. Prat C.F. Villanueva
(01/12/1974) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 C.At. Ibéria U.D. Sants

Jornada 15

(08/12/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 2 C.F. Gavá G.E. SEAT
(08/12/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 U.D. Pueblo Seco C.F. Samboyano
(08/12/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 0 C.F. Tarrega U.D. Sitges
(08/12/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 0 C.F. Amposta U.D. Cornellá
(08/12/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 5 - 1 Ponts C.F. C.F. La Sénia
(08/12/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 3 C.F. Ulldecona C.F.A. Mora La Nova
(08/12/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 0 - 1 U.E. Rayo Esplugues C.F. Villafranca
(08/12/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 C.F. Villanueva C.F. Balaguer
(08/12/1974) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 1 U.D. Sants A.D. Prat
(08/12/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.At. Ibéria CDC Torreforta

Jornada 16

(15/12/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 0 CDC Torreforta C.F. Gavá
(15/12/1974) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 2 G.E. SEAT U.D. Pueblo Seco
(15/12/1974) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 4 - 0 C.F. Samboyano C.F. Tarrega
(15/12/1974) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 U.D. Sitges C.F. Amposta
(15/12/1974) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 U.D. Cornellá Ponts C.F.
(15/12/1974) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 C.F. La Sénia C.F. Ulldecona
(15/12/1974) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 1 C.F.A. Mora La Nova U.E. Rayo Esplugues
(15/12/1974) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 C.F. Villafranca C.F. Villanueva
(15/12/1974) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 1 C.F. Balaguer U.D. Sants
(15/12/1974) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 2 A.D. Prat C.At. Ibéria

Jornada 17

(29/12/1974) C.F. Gavá C.F. Gavá 6 - 0 U.D. Pueblo Seco C.F. Gavá
(29/12/1974) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 3 C.F. Tarrega G.E. SEAT
(29/12/1974) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 6 - 2 C.F. Amposta C.F. Samboyano
(29/12/1974) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 Ponts C.F. U.D. Sitges
(29/12/1974) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 0 C.F. Ulldecona U.D. Cornellá
(29/12/1974) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues C.F. La Sénia
(29/12/1974) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 0 - 2 C.F. Villanueva C.F.A. Mora La Nova
(29/12/1974) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 0 U.D. Sants C.F. Villafranca
(29/12/1974) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 0 C.At. Ibéria C.F. Balaguer
(29/12/1974) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 A.D. Prat CDC Torreforta

Jornada 18

(05/01/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.D. Pueblo Seco CDC Torreforta
(05/01/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 1 C.F. Gavá C.F. Tarrega
(05/01/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 2 G.E. SEAT C.F. Amposta
(05/01/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 C.F. Samboyano Ponts C.F.
(05/01/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 0 U.D. Sitges C.F. Ulldecona
(05/01/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 2 U.D. Cornellá U.E. Rayo Esplugues
(05/01/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 C.F. La Sénia C.F. Villanueva
(05/01/1975) U.D. Sants U.D. Sants 5 - 0 C.F.A. Mora La Nova U.D. Sants
(05/01/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 2 C.F. Villafranca C.At. Ibéria
(05/01/1975) A.D. Prat A.D. Prat 7 - 2 C.F. Balaguer A.D. Prat

Jornada 19

(12/01/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 C.F. Tarrega U.D. Pueblo Seco
(12/01/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Gavá
(12/01/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 Ponts C.F. G.E. SEAT
(12/01/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Samboyano
(12/01/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.D. Sitges
(12/01/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 1 C.F. Villanueva U.D. Cornellá
(12/01/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 1 U.D. Sants C.F. La Sénia
(12/01/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 2 C.At. Ibéria C.F.A. Mora La Nova
(12/01/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 2 A.D. Prat C.F. Villafranca
(12/01/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 1 CDC Torreforta C.F. Balaguer

Jornada 20

(19/01/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 C.F. Villafranca C.F. Balaguer
(19/01/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 0 - 4 A.D. Prat C.F.A. Mora La Nova
(19/01/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 1 C.At. Ibéria C.F. La Sénia
(19/01/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 5 - 1 U.D. Sants U.D. Cornellá
(19/01/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 0 C.F. Villanueva U.D. Sitges
(19/01/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 4 - 1 U.E. Rayo Esplugues C.F. Samboyano
(19/01/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 1 C.F. Ulldecona G.E. SEAT
(19/01/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 0 Ponts C.F. C.F. Gavá
(19/01/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 C.F. Amposta U.D. Pueblo Seco
(19/01/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 CDC Torreforta C.F. Tarrega

Jornada 21

(26/01/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.F. Villafranca CDC Torreforta
(26/01/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F. Balaguer
(26/01/1975) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 C.F. La Sénia A.D. Prat
(26/01/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 2 U.D. Cornellá C.At. Ibéria
(26/01/1975) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 1 U.D. Sitges U.D. Sants
(26/01/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 0 C.F. Samboyano C.F. Villanueva
(26/01/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 3 G.E. SEAT U.E. Rayo Esplugues
(26/01/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 C.F. Gavá C.F. Ulldecona
(26/01/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 0 - 0 U.D. Pueblo Seco Ponts C.F.
(26/01/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 C.F. Tarrega C.F. Amposta

Jornada 22

(02/02/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 1 C.F. Villafranca C.F.A. Mora La Nova
(02/02/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. La Sénia
(02/02/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 2 A.D. Prat U.D. Cornellá
(02/02/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 0 C.At. Ibéria U.D. Sitges
(02/02/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 U.D. Sants C.F. Samboyano
(02/02/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 C.F. Villanueva G.E. SEAT
(02/02/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues C.F. Gavá
(02/02/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 C.F. Ulldecona U.D. Pueblo Seco
(02/02/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 0 Ponts C.F. C.F. Tarrega
(02/02/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 CDC Torreforta C.F. Amposta

Jornada 23

(09/02/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.F.A. Mora La Nova CDC Torreforta
(09/02/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 C.F. La Sénia C.F. Villafranca
(09/02/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 3 U.D. Cornellá C.F. Balaguer
(09/02/1975) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 1 U.D. Sitges A.D. Prat
(09/02/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 C.F. Samboyano C.At. Ibéria
(09/02/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 2 G.E. SEAT U.D. Sants
(09/02/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 C.F. Gavá C.F. Villanueva
(09/02/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 2 U.D. Pueblo Seco U.E. Rayo Esplugues
(09/02/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 0 C.F. Tarrega C.F. Ulldecona
(09/02/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 C.F. Amposta Ponts C.F.

Jornada 24

(16/02/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 5 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.F. La Sénia
(16/02/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 1 C.F. Villafranca U.D. Cornellá
(16/02/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 1 C.F. Balaguer U.D. Sitges
(16/02/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 1 A.D. Prat C.F. Samboyano
(16/02/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 C.At. Ibéria G.E. SEAT
(16/02/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 5 - 1 U.D. Sants C.F. Gavá
(16/02/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 2 C.F. Villanueva U.D. Pueblo Seco
(16/02/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 2 U.E. Rayo Esplugues C.F. Tarrega
(16/02/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Amposta
(16/02/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 5 - 1 CDC Torreforta Ponts C.F.

Jornada 25

(23/02/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 C.F. La Sénia CDC Torreforta
(23/02/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 2 U.D. Cornellá C.F.A. Mora La Nova
(23/02/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 U.D. Sitges C.F. Villafranca
(23/02/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.F. Samboyano C.F. Balaguer
(23/02/1975) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 G.E. SEAT A.D. Prat
(23/02/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 C.F. Gavá C.At. Ibéria
(23/02/1975) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Sants
(23/02/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 1 C.F. Tarrega C.F. Villanueva
(23/02/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 2 C.F. Amposta U.E. Rayo Esplugues
(23/02/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 4 - 0 Ponts C.F. C.F. Ulldecona

Jornada 26

(02/03/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 0 C.F. La Sénia U.D. Cornellá
(02/03/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 C.F.A. Mora La Nova U.D. Sitges
(02/03/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 C.F. Villafranca C.F. Samboyano
(02/03/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 1 C.F. Balaguer G.E. SEAT
(02/03/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 2 A.D. Prat C.F. Gavá
(02/03/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 C.At. Ibéria U.D. Pueblo Seco
(02/03/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 1 U.D. Sants C.F. Tarrega
(02/03/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 C.F. Villanueva C.F. Amposta
(02/03/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 U.E. Rayo Esplugues Ponts C.F.
(02/03/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 2 CDC Torreforta C.F. Ulldecona

Jornada 27

(09/03/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 0 U.D. Cornellá CDC Torreforta
(09/03/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 U.D. Sitges C.F. La Sénia
(09/03/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 2 C.F. Samboyano C.F.A. Mora La Nova
(09/03/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 G.E. SEAT C.F. Villafranca
(09/03/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 1 C.F. Gavá C.F. Balaguer
(09/03/1975) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 1 U.D. Pueblo Seco A.D. Prat
(09/03/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 0 - 1 C.F. Tarrega C.At. Ibéria
(09/03/1975) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 C.F. Amposta U.D. Sants
(09/03/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 0 Ponts C.F. C.F. Villanueva
(09/03/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 8 - 0 C.F. Ulldecona U.E. Rayo Esplugues

Jornada 28

(16/03/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Sitges
(16/03/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 0 - 0 C.F. La Sénia C.F. Samboyano
(16/03/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 0 C.F.A. Mora La Nova G.E. SEAT
(16/03/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 6 - 0 C.F. Villafranca C.F. Gavá
(16/03/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 C.F. Balaguer U.D. Pueblo Seco
(16/03/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 1 - 2 A.D. Prat C.F. Tarrega
(16/03/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 0 C.At. Ibéria C.F. Amposta
(16/03/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 1 U.D. Sants Ponts C.F.
(16/03/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 5 - 1 C.F. Villanueva C.F. Ulldecona
(16/03/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 3 CDC Torreforta U.E. Rayo Esplugues

Jornada 29

(23/03/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 1 U.D. Sitges CDC Torreforta
(23/03/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 2 C.F. Samboyano U.D. Cornellá
(23/03/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 0 G.E. SEAT C.F. La Sénia
(23/03/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 1 C.F. Gavá C.F.A. Mora La Nova
(23/03/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 U.D. Pueblo Seco C.F. Villafranca
(23/03/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 C.F. Tarrega C.F. Balaguer
(23/03/1975) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 1 C.F. Amposta A.D. Prat
(23/03/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 0 Ponts C.F. C.At. Ibéria
(23/03/1975) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 1 C.F. Ulldecona U.D. Sants
(23/03/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 2 U.E. Rayo Esplugues C.F. Villanueva

Jornada 30

(30/03/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 U.D. Sitges C.F. Samboyano
(30/03/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 2 U.D. Cornellá G.E. SEAT
(30/03/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 2 - 0 C.F. La Sénia C.F. Gavá
(30/03/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 7 - 1 C.F.A. Mora La Nova U.D. Pueblo Seco
(30/03/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 C.F. Villafranca C.F. Tarrega
(30/03/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Amposta
(30/03/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 0 - 1 A.D. Prat Ponts C.F.
(30/03/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 C.At. Ibéria C.F. Ulldecona
(30/03/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 2 U.D. Sants U.E. Rayo Esplugues
(30/03/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 CDC Torreforta C.F. Villanueva

Jornada 31

(06/04/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 C.F. Samboyano CDC Torreforta
(06/04/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 4 - 1 G.E. SEAT U.D. Sitges
(06/04/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 2 C.F. Gavá U.D. Cornellá
(06/04/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 0 U.D. Pueblo Seco C.F. La Sénia
(06/04/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 4 - 1 C.F. Tarrega C.F.A. Mora La Nova
(06/04/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Villafranca
(06/04/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 2 Ponts C.F. C.F. Balaguer
(06/04/1975) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 0 C.F. Ulldecona A.D. Prat
(06/04/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 2 U.E. Rayo Esplugues C.At. Ibéria
(06/04/1975) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 1 C.F. Villanueva U.D. Sants

Jornada 32

(13/04/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 1 C.F. Samboyano G.E. SEAT
(13/04/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 5 - 0 U.D. Sitges C.F. Gavá
(13/04/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 U.D. Cornellá U.D. Pueblo Seco
(13/04/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 5 - 0 C.F. La Sénia C.F. Tarrega
(13/04/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F. Amposta
(13/04/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 2 - 0 C.F. Villafranca Ponts C.F.
(13/04/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Ulldecona
(13/04/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 1 A.D. Prat U.E. Rayo Esplugues
(13/04/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 2 C.At. Ibéria C.F. Villanueva
(13/04/1975) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 1 CDC Torreforta U.D. Sants

Jornada 33

(20/04/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 0 G.E. SEAT CDC Torreforta
(20/04/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 0 - 0 C.F. Gavá C.F. Samboyano
(20/04/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Sitges
(20/04/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 2 C.F. Tarrega U.D. Cornellá
(20/04/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 C.F. Amposta C.F. La Sénia
(20/04/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 1 - 0 Ponts C.F. C.F.A. Mora La Nova
(20/04/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 C.F. Ulldecona C.F. Villafranca
(20/04/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 0 U.E. Rayo Esplugues C.F. Balaguer
(20/04/1975) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 2 C.F. Villanueva A.D. Prat
(20/04/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 2 U.D. Sants C.At. Ibéria

Jornada 34

(04/05/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 4 - 1 G.E. SEAT C.F. Gavá
(04/05/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.F. Samboyano U.D. Pueblo Seco
(04/05/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 3 U.D. Sitges C.F. Tarrega
(04/05/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 2 U.D. Cornellá C.F. Amposta
(04/05/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 1 - 0 C.F. La Sénia Ponts C.F.
(04/05/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F. Ulldecona
(04/05/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 4 - 2 C.F. Villafranca U.E. Rayo Esplugues
(04/05/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 0 C.F. Balaguer C.F. Villanueva
(04/05/1975) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 2 A.D. Prat U.D. Sants
(04/05/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 1 CDC Torreforta C.At. Ibéria

Jornada 35

(11/05/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.F. Gavá CDC Torreforta
(11/05/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 U.D. Pueblo Seco G.E. SEAT
(11/05/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 C.F. Tarrega C.F. Samboyano
(11/05/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 C.F. Amposta U.D. Sitges
(11/05/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 1 Ponts C.F. U.D. Cornellá
(11/05/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 0 C.F. Ulldecona C.F. La Sénia
(11/05/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 0 U.E. Rayo Esplugues C.F.A. Mora La Nova
(11/05/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villafranca
(11/05/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 U.D. Sants C.F. Balaguer
(11/05/1975) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 0 C.At. Ibéria A.D. Prat

Jornada 36

(18/05/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 5 C.F. Gavá U.D. Pueblo Seco
(18/05/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 0 G.E. SEAT C.F. Tarrega
(18/05/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 C.F. Samboyano C.F. Amposta
(18/05/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 0 - 0 U.D. Sitges Ponts C.F.
(18/05/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 2 U.D. Cornellá C.F. Ulldecona
(18/05/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 0 C.F. La Sénia U.E. Rayo Esplugues
(18/05/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 1 C.F.A. Mora La Nova C.F. Villanueva
(18/05/1975) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 1 C.F. Villafranca U.D. Sants
(18/05/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 0 C.F. Balaguer C.At. Ibéria
(18/05/1975) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 1 CDC Torreforta A.D. Prat

Jornada 37

(18/05/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 CDC Torreforta U.D. Pueblo Seco
(18/05/1975) C.F. Gavá C.F. Gavá 3 - 0 C.F. Tarrega C.F. Gavá
(18/05/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 2 C.F. Amposta G.E. SEAT
(18/05/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 Ponts C.F. C.F. Samboyano
(18/05/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 2 C.F. Ulldecona U.D. Sitges
(18/05/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.D. Cornellá
(18/05/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 3 C.F. Villanueva C.F. La Sénia
(18/05/1975) C.F.A. Mora La Nova C.F.A. Mora La Nova 2 - 3 U.D. Sants C.F.A. Mora La Nova
(18/05/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 C.At. Ibéria C.F. Villafranca
(18/05/1975) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 3 A.D. Prat C.F. Balaguer

Jornada 38

(25/05/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 1 - 2 U.D. Pueblo Seco C.F. Tarrega
(25/05/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.F. Gavá C.F. Amposta
(25/05/1975) Ponts C.F. Ponts C.F. 3 - 0 G.E. SEAT Ponts C.F.
(25/05/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 4 - 0 C.F. Samboyano C.F. Ulldecona
(25/05/1975) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 3 U.D. Sitges U.E. Rayo Esplugues
(25/05/1975) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 1 U.D. Cornellá C.F. Villanueva
(25/05/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 C.F. La Sénia U.D. Sants
(25/05/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 5 - 0 C.F.A. Mora La Nova C.At. Ibéria
(25/05/1975) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 0 C.F. Villafranca A.D. Prat
(25/05/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.F. Balaguer CDC Torreforta
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 18 victories (47%), 9 empats (24%) i 11 derrotes (29%)
Gols marcats: 64 gols (1.68 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 50 gols (1.32 per partit)
Porters: