Competicions

Primera Regional Catalana (1948/1949)

Jornada 1

(12/09/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 1 C.D. Cervera C.D. La Bisbal
(12/09/1948) U.D. Sans U.D. Sans 3 - 3 C.D. Manresa U.D. Sans
(12/09/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 0 U.D. Vich C.F. Villanueva
(12/09/1948) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 3 C.D. Granollers U.At. Horta
(12/09/1948) U.D. Olot U.D. Olot 3 - 3 C.D. Mataró U.D. Olot
(12/09/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 0 - 2 C.D. Europa C.D. San Celoni
(12/09/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 0 - 2 C.F. Villafranca Valls Deportivo
(12/09/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 3 S.D. La España industrial Reus Deportivo
(12/09/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 5 - 2 C.F. Agramunt Tàrrega F.C.
(12/09/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 2 U.D. Figueras C.D. Tortosa

Jornada 2

(19/09/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 4 - 2 C.D. Tortosa C.D. Cervera
(19/09/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 6 - 1 C.D. La Bisbal C.D. Manresa
(19/09/1948) U.D. Vich U.D. Vich 2 - 1 U.D. Sans U.D. Vich
(19/09/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 5 - 0 C.F. Villanueva C.D. Granollers
(19/09/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 1 U.At. Horta C.D. Mataró
(19/09/1948) C.D. Europa C.D. Europa 8 - 0 U.D. Olot C.D. Europa
(19/09/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 1 C.D. San Celoni C.F. Villafranca
(19/09/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 0 - 0 Valls Deportivo S.D. La España industrial
(19/09/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 1 - 1 Reus Deportivo C.F. Agramunt
(19/09/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 1 - 3 Tàrrega F.C. U.D. Figueras

Jornada 3

(26/09/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 2 - 5 C.D. Manresa C.D. Cervera
(26/09/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 3 - 2 U.D. Vich C.D. La Bisbal
(26/09/1948) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 3 C.D. Granollers U.D. Sans
(26/09/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 5 C.D. Mataró C.F. Villanueva
(26/09/1948) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 C.D. Europa U.At. Horta
(26/09/1948) U.D. Olot U.D. Olot 0 - 2 C.F. Villafranca U.D. Olot
(26/09/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 6 - 2 S.D. La España industrial C.D. San Celoni
(26/09/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 2 - 0 C.F. Agramunt Valls Deportivo
(26/09/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 2 U.D. Figueras Reus Deportivo
(26/09/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 Tàrrega F.C. C.D. Tortosa

Jornada 4

(03/10/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 5 - 2 C.D. Tortosa C.D. Manresa
(03/10/1948) U.D. Vich U.D. Vich 3 - 1 C.D. Cervera U.D. Vich
(03/10/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 1 C.D. La Bisbal C.D. Granollers
(03/10/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 1 U.D. Sans C.D. Mataró
(03/10/1948) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 2 C.F. Villanueva C.D. Europa
(03/10/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 1 U.At. Horta C.F. Villafranca
(03/10/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 1 U.D. Olot S.D. La España industrial
(03/10/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 3 - 0 C.D. San Celoni C.F. Agramunt
(03/10/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 7 - 2 Valls Deportivo U.D. Figueras
(03/10/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 0 - 1 Reus Deportivo Tàrrega F.C.

Jornada 5

(10/10/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 3 U.D. Vich C.D. Manresa
(10/10/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 4 - 2 C.D. Granollers C.D. Cervera
(10/10/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 2 - 2 C.D. Mataró C.D. La Bisbal
(10/10/1948) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 0 C.D. Europa U.D. Sans
(10/10/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 2 C.F. Villafranca C.F. Villanueva
(10/10/1948) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 5 S.D. La España industrial U.At. Horta
(10/10/1948) U.D. Olot U.D. Olot 4 - 2 C.F. Agramunt U.D. Olot
(10/10/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 1 - 1 U.D. Figueras C.D. San Celoni
(10/10/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 2 - 6 Tàrrega F.C. Valls Deportivo
(10/10/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 Reus Deportivo C.D. Tortosa

Jornada 6

(12/10/1949) U.D. Vich U.D. Vich 0 - 2 C.D. Tortosa U.D. Vich
(12/10/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 0 C.D. Manresa C.D. Granollers
(12/10/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 5 - 2 C.D. Cervera C.D. Mataró
(12/10/1949) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 0 C.D. La Bisbal C.D. Europa
(12/10/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 2 U.D. Sans C.F. Villafranca
(12/10/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 1 C.F. Villanueva S.D. La España industrial
(12/10/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 1 U.At. Horta C.F. Agramunt
(12/10/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 4 - 0 U.D. Olot U.D. Figueras
(12/10/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 4 - 0 C.D. San Celoni Tàrrega F.C.
(12/10/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 3 - 0 Valls Deportivo Reus Deportivo

Jornada 7

(17/10/1948) U.D. Vich U.D. Vich 3 - 0 C.D. Granollers U.D. Vich
(17/10/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 3 C.D. Mataró C.D. Manresa
(17/10/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 3 - 3 C.D. Europa C.D. Cervera
(17/10/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 2 - 0 C.F. Villafranca C.D. La Bisbal
(17/10/1948) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 0 S.D. La España industrial U.D. Sans
(17/10/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 0 C.F. Agramunt C.F. Villanueva
(17/10/1948) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 2 U.D. Figueras U.At. Horta
(17/10/1948) U.D. Olot U.D. Olot 0 - 2 Tàrrega F.C. U.D. Olot
(17/10/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 1 Reus Deportivo C.D. San Celoni
(17/10/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 6 - 0 Valls Deportivo C.D. Tortosa

Jornada 8

(24/10/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 4 - 0 C.D. Tortosa C.D. Granollers
(24/10/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 U.D. Vich C.D. Mataró
(24/10/1948) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 3 C.D. Manresa C.D. Europa
(24/10/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 C.D. Cervera C.F. Villafranca
(24/10/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 3 - 5 C.D. La Bisbal S.D. La España industrial
(24/10/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 1 - 1 U.D. Sans C.F. Agramunt
(24/10/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 8 - 5 C.F. Villanueva U.D. Figueras
(24/10/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 5 - 0 U.At. Horta Tàrrega F.C.
(24/10/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 3 U.D. Olot Reus Deportivo
(24/10/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 2 - 4 C.D. San Celoni Valls Deportivo

Jornada 9

(31/10/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 1 - 1 C.D. Mataró C.D. Granollers
(31/10/1948) U.D. Vich U.D. Vich 1 - 0 C.D. Europa U.D. Vich
(31/10/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 1 C.F. Villafranca C.D. Manresa
(31/10/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 4 - 2 S.D. La España industrial C.D. Cervera
(31/10/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 0 C.F. Agramunt C.D. La Bisbal
(31/10/1948) U.D. Sans U.D. Sans 0 - 1 U.D. Figueras U.D. Sans
(31/10/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 1 Tàrrega F.C. C.F. Villanueva
(31/10/1948) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 3 Reus Deportivo U.At. Horta
(31/10/1948) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 1 Valls Deportivo U.D. Olot
(31/10/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 C.D. San Celoni C.D. Tortosa

Jornada 10

(07/11/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Mataró
(07/11/1948) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 1 C.D. Granollers C.D. Europa
(07/11/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 2 U.D. Vich C.F. Villafranca
(07/11/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 1 - 1 C.D. Manresa S.D. La España industrial
(07/11/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 1 C.D. Cervera C.F. Agramunt
(07/11/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 0 - 0 C.D. La Bisbal U.D. Figueras
(07/11/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 1 U.D. Sans Tàrrega F.C.
(07/11/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 7 - 1 C.F. Villanueva Reus Deportivo
(07/11/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 2 - 4 U.At. Horta Valls Deportivo
(07/11/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 0 U.D. Olot C.D. San Celoni

Jornada 11

(14/11/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 1 C.D. Europa C.D. Mataró
(14/11/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 2 C.F. Villafranca C.D. Granollers
(14/11/1948) U.D. Vich U.D. Vich 2 - 4 S.D. La España industrial U.D. Vich
(14/11/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 1 - 0 C.F. Agramunt C.D. Manresa
(14/11/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 2 - 0 U.D. Figueras C.D. Cervera
(14/11/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 0 - 0 Tàrrega F.C. C.D. La Bisbal
(14/11/1948) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 2 Reus Deportivo U.D. Sans
(14/11/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 2 Valls Deportivo C.F. Villanueva
(14/11/1948) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 C.D. San Celoni U.At. Horta
(14/11/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 U.D. Olot C.D. Tortosa

Jornada 12

(21/11/1948) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 2 C.D. Tortosa C.D. Europa
(21/11/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 C.D. Mataró C.F. Villafranca
(21/11/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 2 C.D. Granollers S.D. La España industrial
(21/11/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 0 - 2 U.D. Vich C.F. Agramunt
(21/11/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 2 - 0 C.D. Manresa U.D. Figueras
(21/11/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 6 - 2 C.D. Cervera Tàrrega F.C.
(21/11/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 3 - 2 C.D. La Bisbal Reus Deportivo
(21/11/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 3 - 3 U.D. Sans Valls Deportivo
(21/11/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 4 - 2 C.F. Villanueva C.D. San Celoni
(21/11/1948) U.D. Olot U.D. Olot 5 - 2 U.At. Horta U.D. Olot

Jornada 13

(28/11/1948) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 1 C.F. Villafranca C.D. Europa
(28/11/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 2 S.D. La España industrial C.D. Mataró
(28/11/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 8 - 2 C.F. Agramunt C.D. Granollers
(28/11/1948) U.D. Vich U.D. Vich 2 - 1 U.D. Figueras U.D. Vich
(28/11/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 1 Tàrrega F.C. C.D. Manresa
(28/11/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 2 - 2 Reus Deportivo C.D. Cervera
(28/11/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 0 - 2 Valls Deportivo C.D. La Bisbal
(28/11/1948) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 2 C.D. San Celoni U.D. Sans
(28/11/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 2 U.D. Olot C.F. Villanueva
(28/11/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 U.At. Horta C.D. Tortosa

Jornada 14

(05/12/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 C.D. Tortosa C.F. Villafranca
(05/12/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 0 - 3 C.D. Europa S.D. La España industrial
(05/12/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 3 - 0 C.D. Mataró C.F. Agramunt
(05/12/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 1 - 4 C.D. Granollers U.D. Figueras
(05/12/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 0 - 1 U.D. Vich Tàrrega F.C.
(05/12/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 1 C.D. Manresa Reus Deportivo
(05/12/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 1 - 1 C.D. Cervera Valls Deportivo
(05/12/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 3 - 0 C.D. La Bisbal C.D. San Celoni
(05/12/1948) U.D. Olot U.D. Olot 3 - 2 U.D. Sans U.D. Olot
(05/12/1948) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 2 C.F. Villanueva U.At. Horta

Jornada 15

(08/12/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 S.D. La España industrial C.F. Villafranca
(08/12/1948) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 2 C.F. Agramunt C.D. Europa
(08/12/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 0 U.D. Figueras C.D. Mataró
(08/12/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 6 - 1 Tàrrega F.C. C.D. Granollers
(08/12/1948) U.D. Vich U.D. Vich 3 - 2 Reus Deportivo U.D. Vich
(08/12/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 1 Valls Deportivo C.D. Manresa
(08/12/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 0 - 2 C.D. San Celoni C.D. Cervera
(08/12/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 4 - 1 U.D. Olot C.D. La Bisbal
(08/12/1948) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 U.At. Horta U.D. Sans
(08/12/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 C.F. Villanueva C.D. Tortosa

Jornada 16

(12/12/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 5 - 1 C.D. Tortosa S.D. La España industrial
(12/12/1948) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 0 C.F. Villafranca C.F. Agramunt
(12/12/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 0 - 4 C.D. Europa U.D. Figueras
(12/12/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 1 - 1 C.D. Mataró Tàrrega F.C.
(12/12/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 3 C.D. Granollers Reus Deportivo
(12/12/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 1 - 1 U.D. Vich Valls Deportivo
(12/12/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 5 - 1 C.D. Manresa C.D. San Celoni
(12/12/1948) U.D. Olot U.D. Olot 4 - 3 C.D. Cervera U.D. Olot
(12/12/1948) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 1 C.D. La Bisbal U.At. Horta
(12/12/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 1 - 2 U.D. Sans C.F. Villanueva

Jornada 17

(19/12/1948) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 4 - 1 C.F. Agramunt S.D. La España industrial
(19/12/1948) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 5 U.D. Figueras C.F. Villafranca
(19/12/1948) C.D. Europa C.D. Europa 0 - 1 Tàrrega F.C. C.D. Europa
(19/12/1948) C.D. Mataró C.D. Mataró 8 - 0 Reus Deportivo C.D. Mataró
(19/12/1948) C.D. Granollers C.D. Granollers 9 - 1 Valls Deportivo C.D. Granollers
(19/12/1948) U.D. Vich U.D. Vich 6 - 1 C.D. San Celoni U.D. Vich
(19/12/1948) C.D. Manresa C.D. Manresa 6 - 2 U.D. Olot C.D. Manresa
(19/12/1948) C.D. Cervera C.D. Cervera 4 - 3 U.At. Horta C.D. Cervera
(19/12/1948) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 2 - 1 C.F. Villanueva C.D. La Bisbal
(19/12/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 U.D. Sans C.D. Tortosa

Jornada 18

(26/12/1948) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 8 - 1 C.F. Agramunt C.D. Tortosa
(26/12/1948) U.D. Figueras U.D. Figueras 0 - 1 S.D. La España industrial U.D. Figueras
(26/12/1948) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 3 - 2 C.F. Villafranca Tàrrega F.C.
(26/12/1948) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 0 C.D. Europa Reus Deportivo
(26/12/1948) Valls Deportivo Valls Deportivo 4 - 1 C.D. Mataró Valls Deportivo
(26/12/1948) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 1 - 2 C.D. Granollers C.D. San Celoni
(26/12/1948) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 1 U.D. Vich U.D. Olot
(26/12/1948) U.At. Horta U.At. Horta 5 - 2 C.D. Manresa U.At. Horta
(26/12/1948) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 2 C.D. Cervera C.F. Villanueva
(26/12/1948) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 C.D. La Bisbal U.D. Sans

Jornada 19

(06/01/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 0 U.D. Figueras C.F. Agramunt
(06/01/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 1 - 3 Tàrrega F.C. S.D. La España industrial
(06/01/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 Reus Deportivo C.F. Villafranca
(06/01/1949) C.D. Europa C.D. Europa 0 - 2 Valls Deportivo C.D. Europa
(06/01/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 6 - 1 C.D. San Celoni C.D. Mataró
(06/01/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 0 U.D. Olot C.D. Granollers
(06/01/1949) U.D. Vich U.D. Vich 0 - 0 U.At. Horta U.D. Vich
(06/01/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 0 C.F. Villanueva C.D. Manresa
(06/01/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 2 U.D. Sans C.D. Cervera
(06/01/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 4 C.D. Tortosa C.D. La Bisbal

Jornada 20

(09/01/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 0 C.D. La Bisbal C.D. Cervera
(09/01/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 3 - 3 U.D. Sans C.D. Manresa
(09/01/1949) U.D. Vich U.D. Vich 5 - 2 C.F. Villanueva U.D. Vich
(09/01/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 0 - 0 U.At. Horta C.D. Granollers
(09/01/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 0 U.D. Olot C.D. Mataró
(09/01/1949) C.D. Europa C.D. Europa 5 - 2 C.D. San Celoni C.D. Europa
(09/01/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 0 - 0 Valls Deportivo C.F. Villafranca
(09/01/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 0 - 1 Reus Deportivo S.D. La España industrial
(09/01/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 1 - 2 Tàrrega F.C. C.F. Agramunt
(09/01/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 0 - 3 C.D. Tortosa U.D. Figueras

Jornada 21

(16/01/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 8 - 0 C.D. Cervera C.D. Tortosa
(16/01/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 2 - 1 C.D. Manresa C.D. La Bisbal
(16/01/1949) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 U.D. Vich U.D. Sans
(16/01/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 2 C.D. Granollers C.F. Villanueva
(16/01/1949) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 3 C.D. Mataró U.At. Horta
(16/01/1949) U.D. Olot U.D. Olot 3 - 2 C.D. Europa U.D. Olot
(16/01/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 2 C.F. Villafranca C.D. San Celoni
(16/01/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 3 - 1 S.D. La España industrial Valls Deportivo
(16/01/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 6 - 1 C.F. Agramunt Reus Deportivo
(16/01/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 0 - 1 U.D. Figueras Tàrrega F.C.

Jornada 22

(23/01/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 1 C.D. Cervera C.D. Manresa
(23/01/1949) U.D. Vich U.D. Vich 1 - 1 C.D. La Bisbal U.D. Vich
(23/01/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 6 - 1 U.D. Sans C.D. Granollers
(23/01/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 4 - 1 C.F. Villanueva C.D. Mataró
(23/01/1949) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 2 U.At. Horta C.D. Europa
(23/01/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 0 - 0 U.D. Olot C.F. Villafranca
(23/01/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 1 - 3 C.D. San Celoni S.D. La España industrial
(23/01/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 0 - 2 Valls Deportivo C.F. Agramunt
(23/01/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 7 - 1 Reus Deportivo U.D. Figueras
(23/01/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 1 - 1 C.D. Tortosa Tàrrega F.C.

Jornada 23

(30/01/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.D. Manresa C.D. Tortosa
(30/01/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 2 - 2 U.D. Vich C.D. Cervera
(30/01/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 4 - 1 C.D. Granollers C.D. La Bisbal
(30/01/1949) U.D. Sans U.D. Sans 1 - 2 C.D. Mataró U.D. Sans
(30/01/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 1 C.D. Europa C.F. Villanueva
(30/01/1949) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 C.F. Villafranca U.At. Horta
(30/01/1949) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 2 S.D. La España industrial U.D. Olot
(30/01/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 1 C.F. Agramunt C.D. San Celoni
(30/01/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 6 - 2 U.D. Figueras Valls Deportivo
(30/01/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 2 Tàrrega F.C. Reus Deportivo

Jornada 24

(06/02/1949) U.D. Vich U.D. Vich 4 - 2 C.D. Manresa U.D. Vich
(06/02/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 4 - 0 C.D. Cervera C.D. Granollers
(06/02/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 C.D. La Bisbal C.D. Mataró
(06/02/1949) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 1 U.D. Sans C.D. Europa
(06/02/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 0 C.F. Villanueva C.F. Villafranca
(06/02/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 3 - 3 U.At. Horta S.D. La España industrial
(06/02/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 5 - 0 U.D. Olot C.F. Agramunt
(06/02/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 2 - 1 C.D. San Celoni U.D. Figueras
(06/02/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 0 Valls Deportivo Tàrrega F.C.
(06/02/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 0 - 1 C.D. Tortosa Reus Deportivo

Jornada 25

(13/02/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 1 U.D. Vich C.D. Tortosa
(13/02/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 2 C.D. Granollers C.D. Manresa
(13/02/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 2 C.D. Mataró C.D. Cervera
(13/02/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 3 C.D. Europa C.D. La Bisbal
(13/02/1949) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 2 C.F. Villafranca U.D. Sans
(13/02/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 4 - 0 S.D. La España industrial C.F. Villanueva
(13/02/1949) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 2 C.F. Agramunt U.At. Horta
(13/02/1949) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 1 U.D. Figueras U.D. Olot
(13/02/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 0 Tàrrega F.C. C.D. San Celoni
(13/02/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 1 - 1 Reus Deportivo Valls Deportivo

Jornada 26

(20/02/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 5 - 3 U.D. Vich C.D. Granollers
(20/02/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 1 C.D. Manresa C.D. Mataró
(20/02/1949) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 0 C.D. Cervera C.D. Europa
(20/02/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 5 - 1 C.D. La Bisbal C.F. Villafranca
(20/02/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 2 U.D. Sans S.D. La España industrial
(20/02/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 1 - 4 C.F. Villanueva C.F. Agramunt
(20/02/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 3 - 0 U.At. Horta U.D. Figueras
(20/02/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 9 - 0 U.D. Olot Tàrrega F.C.
(20/02/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 1 - 3 C.D. San Celoni Reus Deportivo
(20/02/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 4 - 2 C.D. Tortosa Valls Deportivo

Jornada 27

(27/02/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 C.D. Granollers C.D. Tortosa
(27/02/1949) U.D. Vich U.D. Vich 0 - 0 C.D. Mataró U.D. Vich
(27/02/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 C.D. Europa C.D. Manresa
(27/02/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 0 C.F. Villafranca C.D. Cervera
(27/02/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 2 - 1 S.D. La España industrial C.D. La Bisbal
(27/02/1949) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 0 C.F. Agramunt U.D. Sans
(27/02/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 0 U.D. Figueras C.F. Villanueva
(27/02/1949) U.At. Horta U.At. Horta 4 - 4 Tàrrega F.C. U.At. Horta
(27/02/1949) U.D. Olot U.D. Olot 2 - 2 Reus Deportivo U.D. Olot
(27/02/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 2 - 2 Valls Deportivo C.D. San Celoni

Jornada 28

(06/03/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 3 - 1 C.D. Granollers C.D. Mataró
(06/03/1949) C.D. Europa C.D. Europa 4 - 1 U.D. Vich C.D. Europa
(06/03/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 5 - 2 C.D. Manresa C.F. Villafranca
(06/03/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 7 - 0 C.D. Cervera S.D. La España industrial
(06/03/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 3 - 1 C.D. La Bisbal C.F. Agramunt
(06/03/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 8 - 1 U.D. Sans U.D. Figueras
(06/03/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 5 - 1 C.F. Villanueva Tàrrega F.C.
(06/03/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 1 U.At. Horta Reus Deportivo
(06/03/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 4 - 1 U.D. Olot Valls Deportivo
(06/03/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 1 - 2 C.D. Tortosa C.D. San Celoni

Jornada 29

(13/03/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 C.D. Mataró C.D. Tortosa
(13/03/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 3 - 0 C.D. Europa C.D. Granollers
(13/03/1949) U.D. Vich U.D. Vich 4 - 3 C.F. Villafranca U.D. Vich
(13/03/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 0 - 3 S.D. La España industrial C.D. Manresa
(13/03/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 3 C.F. Agramunt C.D. Cervera
(13/03/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 3 - 1 U.D. Figueras C.D. La Bisbal
(13/03/1949) U.D. Sans U.D. Sans 2 - 1 Tàrrega F.C. U.D. Sans
(13/03/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 2 Reus Deportivo C.F. Villanueva
(13/03/1949) U.At. Horta U.At. Horta 5 - 3 Valls Deportivo U.At. Horta
(13/03/1949) U.D. Olot U.D. Olot 5 - 3 C.D. San Celoni U.D. Olot

Jornada 30

(20/03/1949) C.D. Europa C.D. Europa 2 - 0 C.D. Mataró C.D. Europa
(20/03/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 C.D. Granollers C.F. Villafranca
(20/03/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 2 - 2 U.D. Vich S.D. La España industrial
(20/03/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 0 C.D. Manresa C.F. Agramunt
(20/03/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 3 - 0 C.D. Cervera U.D. Figueras
(20/03/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 4 - 0 C.D. La Bisbal Tàrrega F.C.
(20/03/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 0 U.D. Sans Reus Deportivo
(20/03/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 5 - 2 C.F. Villanueva Valls Deportivo
(20/03/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 0 - 1 U.At. Horta C.D. San Celoni
(20/03/1949) U.D. Olot U.D. Olot 1 - 6 C.D. Tortosa U.D. Olot

Jornada 31

(27/03/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 7 - 0 C.D. Europa C.D. Tortosa
(27/03/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 1 - 0 C.F. Villafranca C.D. Mataró
(27/03/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 0 S.D. La España industrial C.D. Granollers
(27/03/1949) U.D. Vich U.D. Vich 1 - 0 C.F. Agramunt U.D. Vich
(27/03/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 U.D. Figueras C.D. Manresa
(27/03/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 1 Tàrrega F.C. C.D. Cervera
(27/03/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 0 - 0 Reus Deportivo C.D. La Bisbal
(27/03/1949) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 0 Valls Deportivo U.D. Sans
(27/03/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 0 C.D. San Celoni C.F. Villanueva
(27/03/1949) U.At. Horta U.At. Horta 5 - 1 U.D. Olot U.At. Horta

Jornada 32

(03/04/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 C.D. Europa C.F. Villafranca
(03/04/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 0 - 2 C.D. Mataró S.D. La España industrial
(03/04/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 1 - 0 C.D. Granollers C.F. Agramunt
(03/04/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 5 - 1 U.D. Vich U.D. Figueras
(03/04/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 2 C.D. Manresa Tàrrega F.C.
(03/04/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 3 - 0 C.D. Cervera Reus Deportivo
(03/04/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 5 - 0 C.D. La Bisbal Valls Deportivo
(03/04/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 3 - 1 U.D. Sans C.D. San Celoni
(03/04/1949) U.D. Olot U.D. Olot 0 - 1 C.F. Villanueva U.D. Olot
(03/04/1949) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 2 C.D. Tortosa U.At. Horta

Jornada 33

(10/04/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.F. Villafranca C.D. Tortosa
(10/04/1949) C.D. Europa C.D. Europa 0 - 1 S.D. La España industrial C.D. Europa
(10/04/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 0 C.F. Agramunt C.D. Mataró
(10/04/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 4 - 3 U.D. Figueras C.D. Granollers
(10/04/1949) U.D. Vich U.D. Vich 3 - 1 Tàrrega F.C. U.D. Vich
(10/04/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 4 - 2 Reus Deportivo C.D. Manresa
(10/04/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 1 Valls Deportivo C.D. Cervera
(10/04/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 1 C.D. San Celoni C.D. La Bisbal
(10/04/1949) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 2 U.D. Olot U.D. Sans
(10/04/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 3 - 1 U.At. Horta C.F. Villanueva

Jornada 34

(17/04/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 3 - 1 C.F. Villafranca S.D. La España industrial
(17/04/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 4 - 2 C.D. Europa C.F. Agramunt
(17/04/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 5 - 1 C.D. Mataró U.D. Figueras
(17/04/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 3 - 1 C.D. Granollers Tàrrega F.C.
(17/04/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 3 - 0 U.D. Vich Reus Deportivo
(17/04/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 3 - 1 C.D. Manresa Valls Deportivo
(17/04/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 4 - 0 C.D. Cervera C.D. San Celoni
(17/04/1949) U.D. Olot U.D. Olot 0 - 1 C.D. La Bisbal U.D. Olot
(17/04/1949) U.At. Horta U.At. Horta 6 - 2 U.D. Sans U.At. Horta
(17/04/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 0 - 0 C.D. Tortosa C.F. Villanueva

Jornada 35

(24/04/1949) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 S.D. La España industrial C.D. Tortosa
(24/04/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 2 C.F. Agramunt C.F. Villafranca
(24/04/1949) C.D. Europa C.D. Europa 1 - 4 U.D. Figueras C.D. Europa
(24/04/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 0 Tàrrega F.C. C.D. Mataró
(24/04/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 6 - 2 Reus Deportivo C.D. Granollers
(24/04/1949) U.D. Vich U.D. Vich 1 - 0 Valls Deportivo U.D. Vich
(24/04/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 0 - 0 C.D. San Celoni C.D. Manresa
(24/04/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 6 - 3 U.D. Olot C.D. Cervera
(24/04/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 1 - 1 U.At. Horta C.D. La Bisbal
(24/04/1949) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 2 C.F. Villanueva U.D. Sans
(24/04/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 5 - 1 C.F. Agramunt U.D. Figueras
(24/04/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 1 - 5 S.D. La España industrial Tàrrega F.C.
(24/04/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 0 - 0 C.D. Europa Valls Deportivo
(24/04/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 4 - 0 C.D. Mataró C.D. San Celoni
(24/04/1949) U.D. Olot U.D. Olot 5 - 1 C.D. Granollers U.D. Olot
(24/04/1949) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 1 U.D. Vich U.At. Horta
(24/04/1949) C.F. Villanueva C.F. Villanueva 2 - 1 C.D. Manresa C.F. Villanueva
(24/04/1949) U.D. Sans U.D. Sans 4 - 2 C.D. Cervera U.D. Sans

Jornada 36

(01/05/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 2 - 5 S.D. La España industrial C.F. Agramunt
(01/05/1949) U.D. Figueras U.D. Figueras 3 - 0 C.F. Villafranca U.D. Figueras
(01/05/1949) Tàrrega F.C. Tàrrega F.C. 2 - 3 C.D. Europa Tàrrega F.C.
(01/05/1949) Reus Deportivo Reus Deportivo 2 - 2 C.D. Mataró Reus Deportivo
(01/05/1949) Valls Deportivo Valls Deportivo 2 - 1 C.D. Granollers Valls Deportivo
(01/05/1949) C.D. San Celoni C.D. San Celoni 3 - 0 U.D. Vich C.D. San Celoni
(01/05/1949) U.D. Olot U.D. Olot 3 - 7 C.D. Manresa U.D. Olot
(01/05/1949) U.At. Horta U.At. Horta 5 - 2 C.D. Cervera U.At. Horta
(01/05/1949) C.F. Agramunt C.F. Agramunt 0 - 2 C.D. Tortosa C.F. Agramunt
(01/05/1949) S.D. La España industrial S.D. La España industrial 4 - 1 U.D. Figueras S.D. La España industrial
(01/05/1949) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 5 - 0 Tàrrega F.C. C.F. Villafranca
(01/05/1949) C.D. Europa C.D. Europa 3 - 2 Reus Deportivo C.D. Europa
(01/05/1949) C.D. Mataró C.D. Mataró 2 - 1 Valls Deportivo C.D. Mataró
(01/05/1949) C.D. Granollers C.D. Granollers 2 - 2 C.D. San Celoni C.D. Granollers
(01/05/1949) U.D. Vich U.D. Vich 4 - 1 U.D. Olot U.D. Vich
(01/05/1949) C.D. Manresa C.D. Manresa 2 - 1 U.At. Horta C.D. Manresa
(01/05/1949) C.D. Cervera C.D. Cervera 1 - 2 C.F. Villanueva C.D. Cervera
(05/05/1949) U.D. Sans U.D. Sans 5 - 3 C.D. Tortosa U.D. Sans
(08/05/1949) C.D. La Bisbal C.D. La Bisbal 0 - 0 U.D. Sans C.D. La Bisbal
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Mayoral
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Gracia
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Agustí
 
90
1
0
0
1
0
1
1
0
0
0
0
Sasot
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Sánchez
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Alcacer
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Colomer
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Ballester
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Mampel
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Parellada
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Espejo
 
90
1
0
0
1
0
1
0
3
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 16 victories (42%), 9 empats (24%) i 13 derrotes (34%)
Gols marcats: 82 gols (2.16 per partit)
Golejadors: 1 gol: Mayoral, Gracia, Agustí.
Gols rebuts: 81 gols (2.13 per partit)
Porters: 3 gols: Espejo.