Competicions

Primera Regional Catalana - Grupo 3 (1975/1976)

Jornada 1

(07/09/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 U.D. Sitges C.F. Samboyano
(07/09/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 C.D. San Andrés B C.At. Ibéria
(07/09/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 1 U.D. Pueblo Seco C.F. Villafranca
(07/09/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 C.F. Tarrega U.D. Rapitense
(07/09/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 C.F. La Sénia C.F. Ulldecona
(07/09/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 1 C.D. Alcanar U.D. Viladecans
(07/09/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 4 - 1 C.F. Amposta R.C.D. Español Amateur
(07/09/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 1 U.D. Sants C.F. Juneda
(07/09/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 0 G.E. SEAT C.D. Vilanova
(07/09/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 1 U.D. Cornellá CDC Torreforta

Jornada 2

(14/09/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 2 CDC Torreforta U.D. Sitges
(14/09/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 0 - 2 C.F. Samboyano C.D. San Andrés B
(14/09/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 3 C.At. Ibéria U.D. Pueblo Seco
(14/09/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 2 C.F. Villafranca C.F. Tarrega
(14/09/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 1 U.D. Rapitense C.F. La Sénia
(14/09/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 C.F. Ulldecona C.D. Alcanar
(14/09/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 8 - 2 U.D. Viladecans C.F. Amposta
(14/09/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 1 R.C.D. Español Amateur U.D. Sants
(14/09/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 1 C.F. Juneda G.E. SEAT
(14/09/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 0 C.D. Vilanova U.D. Cornellá

Jornada 3

(21/09/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 0 C.D. San Andrés B U.D. Sitges
(21/09/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 2 U.D. Pueblo Seco C.F. Samboyano
(21/09/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 C.F. Tarrega C.At. Ibéria
(21/09/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 2 C.F. La Sénia C.F. Villafranca
(21/09/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 1 C.D. Alcanar U.D. Rapitense
(21/09/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 C.F. Amposta C.F. Ulldecona
(21/09/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 0 - 0 U.D. Sants U.D. Viladecans
(21/09/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 0 - 0 G.E. SEAT R.C.D. Español Amateur
(21/09/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 2 U.D. Cornellá C.F. Juneda
(21/09/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.D. Vilanova CDC Torreforta

Jornada 4

(28/09/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 3 - 0 CDC Torreforta C.D. San Andrés B
(28/09/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 U.D. Sitges U.D. Pueblo Seco
(28/09/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 1 - 1 C.F. Samboyano C.F. Tarrega
(28/09/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 C.At. Ibéria C.F. La Sénia
(28/09/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 1 C.F. Villafranca C.D. Alcanar
(28/09/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 2 U.D. Rapitense C.F. Amposta
(28/09/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 0 U.D. Sants C.F. Ulldecona
(28/09/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 1 U.D. Viladecans G.E. SEAT
(28/09/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 0 R.C.D. Español Amateur U.D. Cornellá
(28/09/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 2 - 0 C.F. Juneda C.D. Vilanova

Jornada 5

(05/10/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 2 - 2 U.D. Pueblo Seco C.D. San Andrés B
(05/10/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 C.F. Tarrega U.D. Sitges
(05/10/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 0 C.F. La Sénia C.F. Samboyano
(05/10/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.D. Alcanar C.At. Ibéria
(05/10/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 0 C.F. Amposta C.F. Villafranca
(05/10/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 U.D. Sants U.D. Rapitense
(05/10/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 1 G.E. SEAT C.F. Ulldecona
(05/10/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Viladecans
(05/10/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 4 - 2 C.D. Vilanova R.C.D. Español Amateur
(05/10/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 3 C.F. Juneda CDC Torreforta

Jornada 6

(12/10/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 CDC Torreforta U.D. Pueblo Seco
(12/10/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 0 C.D. San Andrés B C.F. Tarrega
(12/10/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 1 U.D. Sitges C.F. La Sénia
(12/10/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 3 - 2 C.F. Samboyano C.D. Alcanar
(12/10/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.At. Ibéria C.F. Amposta
(12/10/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 1 C.F. Villafranca U.D. Sants
(12/10/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 1 U.D. Rapitense G.E. SEAT
(12/10/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 2 C.F. Ulldecona U.D. Cornellá
(12/10/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 3 U.D. Viladecans C.D. Vilanova
(12/10/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 1 R.C.D. Español Amateur C.F. Juneda

Jornada 7

(19/10/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 C.F. Tarrega U.D. Pueblo Seco
(19/10/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 3 - 1 C.F. La Sénia C.D. San Andrés B
(19/10/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 0 - 2 C.D. Alcanar U.D. Sitges
(19/10/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 7 - 2 C.F. Amposta C.F. Samboyano
(19/10/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 U.D. Sants C.At. Ibéria
(19/10/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 2 G.E. SEAT C.F. Villafranca
(19/10/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 U.D. Cornellá U.D. Rapitense
(19/10/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 C.D. Vilanova C.F. Ulldecona
(19/10/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 4 - 0 C.F. Juneda U.D. Viladecans
(19/10/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 2 R.C.D. Español Amateur CDC Torreforta

Jornada 8

(26/10/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 4 - 0 CDC Torreforta C.F. Tarrega
(26/10/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 U.D. Pueblo Seco C.F. La Sénia
(26/10/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 0 C.D. San Andrés B C.D. Alcanar
(26/10/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 U.D. Sitges C.F. Amposta
(26/10/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 1 C.F. Samboyano U.D. Sants
(26/10/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 3 C.At. Ibéria G.E. SEAT
(26/10/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 7 - 4 C.F. Villafranca U.D. Cornellá
(26/10/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 3 - 2 U.D. Rapitense C.D. Vilanova
(26/10/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 3 - 3 C.F. Ulldecona C.F. Juneda
(26/10/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 0 - 0 U.D. Viladecans R.C.D. Español Amateur

Jornada 9

(02/11/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 2 C.F. La Sénia C.F. Tarrega
(02/11/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 3 C.D. Alcanar U.D. Pueblo Seco
(02/11/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 1 - 1 C.F. Amposta C.D. San Andrés B
(02/11/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 U.D. Sants U.D. Sitges
(02/11/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 G.E. SEAT C.F. Samboyano
(02/11/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 U.D. Cornellá C.At. Ibéria
(02/11/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 5 - 1 C.D. Vilanova C.F. Villafranca
(02/11/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 0 C.F. Juneda U.D. Rapitense
(02/11/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 1 R.C.D. Español Amateur C.F. Ulldecona
(02/11/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 0 U.D. Viladecans CDC Torreforta

Jornada 10

(09/11/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 0 CDC Torreforta C.F. La Sénia
(09/11/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 1 C.F. Tarrega C.D. Alcanar
(09/11/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 6 - 0 U.D. Pueblo Seco C.F. Amposta
(09/11/1975) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 1 C.D. San Andrés B U.D. Sants
(09/11/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 3 U.D. Sitges G.E. SEAT
(09/11/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 1 C.F. Samboyano U.D. Cornellá
(09/11/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 2 C.At. Ibéria C.D. Vilanova
(09/11/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 2 C.F. Villafranca C.F. Juneda
(09/11/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 6 - 0 U.D. Rapitense R.C.D. Español Amateur
(09/11/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 C.F. Ulldecona U.D. Viladecans

Jornada 11

(16/11/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 1 C.D. Alcanar C.F. La Sénia
(16/11/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Tarrega
(16/11/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 U.D. Sants U.D. Pueblo Seco
(16/11/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 3 - 3 G.E. SEAT C.D. San Andrés B
(16/11/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 2 U.D. Cornellá U.D. Sitges
(16/11/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 1 C.D. Vilanova C.F. Samboyano
(16/11/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 0 C.F. Juneda C.At. Ibéria
(16/11/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 R.C.D. Español Amateur C.F. Villafranca
(16/11/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 U.D. Viladecans U.D. Rapitense
(16/11/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 0 C.F. Ulldecona CDC Torreforta

Jornada 12

(23/11/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 CDC Torreforta C.D. Alcanar
(23/11/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 C.F. La Sénia C.F. Amposta
(23/11/1975) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 0 C.F. Tarrega U.D. Sants
(23/11/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 U.D. Pueblo Seco G.E. SEAT
(23/11/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 3 C.D. San Andrés B U.D. Cornellá
(23/11/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 2 U.D. Sitges C.D. Vilanova
(23/11/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 0 C.F. Samboyano C.F. Juneda
(23/11/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 1 - 0 C.At. Ibéria R.C.D. Español Amateur
(23/11/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 C.F. Villafranca U.D. Viladecans
(23/11/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 U.D. Rapitense C.F. Ulldecona

Jornada 13

(30/11/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 1 C.F. Amposta C.D. Alcanar
(30/11/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 1 - 0 U.D. Sants C.F. La Sénia
(30/11/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 G.E. SEAT C.F. Tarrega
(30/11/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 0 U.D. Cornellá U.D. Pueblo Seco
(30/11/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 0 - 1 C.D. Vilanova C.D. San Andrés B
(30/11/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 5 - 0 C.F. Juneda U.D. Sitges
(30/11/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 0 R.C.D. Español Amateur C.F. Samboyano
(30/11/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 U.D. Viladecans C.At. Ibéria
(30/11/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Villafranca
(30/11/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 0 U.D. Rapitense CDC Torreforta

Jornada 14

(07/12/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 CDC Torreforta C.F. Amposta
(07/12/1975) U.D. Sants U.D. Sants 5 - 1 C.D. Alcanar U.D. Sants
(07/12/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 2 C.F. La Sénia G.E. SEAT
(07/12/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 0 C.F. Tarrega U.D. Cornellá
(07/12/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 0 U.D. Pueblo Seco C.D. Vilanova
(07/12/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 1 C.D. San Andrés B C.F. Juneda
(07/12/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 0 - 2 U.D. Sitges R.C.D. Español Amateur
(07/12/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 2 C.F. Samboyano U.D. Viladecans
(07/12/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 1 C.At. Ibéria C.F. Ulldecona
(07/12/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 C.F. Villafranca U.D. Rapitense

Jornada 15

(14/12/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 U.D. Sants C.F. Amposta
(14/12/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 0 - 1 G.E. SEAT C.D. Alcanar
(14/12/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 0 U.D. Cornellá C.F. La Sénia
(14/12/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 5 - 2 C.D. Vilanova C.F. Tarrega
(14/12/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 4 C.F. Juneda U.D. Pueblo Seco
(14/12/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 1 - 2 R.C.D. Español Amateur C.D. San Andrés B
(14/12/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 0 U.D. Viladecans U.D. Sitges
(14/12/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Samboyano
(14/12/1975) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 U.D. Rapitense C.At. Ibéria
(14/12/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 3 C.F. Villafranca CDC Torreforta

Jornada 16

(21/12/1975) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 0 CDC Torreforta U.D. Sants
(21/12/1975) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 C.F. Amposta G.E. SEAT
(21/12/1975) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 1 C.D. Alcanar U.D. Cornellá
(21/12/1975) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 0 C.F. La Sénia C.D. Vilanova
(21/12/1975) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 2 C.F. Tarrega C.F. Juneda
(21/12/1975) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 2 - 2 U.D. Pueblo Seco R.C.D. Español Amateur
(21/12/1975) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 0 C.D. San Andrés B U.D. Viladecans
(21/12/1975) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 U.D. Sitges C.F. Ulldecona
(21/12/1975) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 1 C.F. Samboyano U.D. Rapitense
(21/12/1975) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 1 C.At. Ibéria C.F. Villafranca

Jornada 17

(28/12/1975) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 G.E. SEAT U.D. Sants
(28/12/1975) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 U.D. Cornellá C.F. Amposta
(28/12/1975) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 0 C.D. Vilanova C.D. Alcanar
(28/12/1975) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 C.F. Juneda C.F. La Sénia
(28/12/1975) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 2 - 1 R.C.D. Español Amateur C.F. Tarrega
(28/12/1975) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 U.D. Viladecans U.D. Pueblo Seco
(28/12/1975) C.D. San Andrés B C.D. San Andrés B 1 - 4 C.F. Ulldecona C.D. San Andrés B
(28/12/1975) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 U.D. Rapitense U.D. Sitges
(28/12/1975) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 C.F. Villafranca C.F. Samboyano
(28/12/1975) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 2 C.At. Ibéria CDC Torreforta

Jornada 18

(04/01/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 G.E. SEAT CDC Torreforta
(04/01/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 3 U.D. Sants U.D. Cornellá
(04/01/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 1 C.F. Amposta C.D. Vilanova
(04/01/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 0 C.D. Alcanar C.F. Juneda
(04/01/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 2 - 0 C.F. La Sénia R.C.D. Español Amateur
(04/01/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 1 C.F. Tarrega U.D. Viladecans
(04/01/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 1 U.D. Pueblo Seco C.F. Ulldecona
(04/01/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 1 C.D. San Andrés B U.D. Rapitense
(04/01/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 2 U.D. Sitges C.F. Villafranca
(04/01/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 C.F. Samboyano C.At. Ibéria

Jornada 19

(11/01/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 U.D. Cornellá G.E. SEAT
(11/01/1976) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 2 C.D. Vilanova U.D. Sants
(11/01/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 C.F. Juneda C.F. Amposta
(11/01/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 4 - 1 R.C.D. Español Amateur C.D. Alcanar
(11/01/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 3 U.D. Viladecans C.F. La Sénia
(11/01/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 0 - 0 C.F. Ulldecona C.F. Tarrega
(11/01/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 U.D. Rapitense U.D. Pueblo Seco
(11/01/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 0 - 1 C.F. Villafranca U.E. Sant Andreu B
(11/01/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 3 C.At. Ibéria U.D. Sitges
(11/01/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 0 - 2 CDC Torreforta C.F. Samboyano

Jornada 20

(18/01/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 0 C.F. Samboyano U.D. Sitges
(18/01/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 1 - 1 C.At. Ibéria U.E. Sant Andreu B
(18/01/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 C.F. Villafranca U.D. Pueblo Seco
(18/01/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 0 U.D. Rapitense C.F. Tarrega
(18/01/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 0 C.F. Ulldecona C.F. La Sénia
(18/01/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 0 U.D. Viladecans C.D. Alcanar
(18/01/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 R.C.D. Español Amateur C.F. Amposta
(18/01/1976) U.D. Sants U.D. Sants 6 - 0 C.F. Juneda U.D. Sants
(18/01/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 0 C.D. Vilanova G.E. SEAT
(18/01/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 0 CDC Torreforta U.D. Cornellá

Jornada 21

(25/01/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 U.D. Sitges CDC Torreforta
(25/01/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 U.E. Sant Andreu B C.F. Samboyano
(25/01/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 U.D. Pueblo Seco C.At. Ibéria
(25/01/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 1 C.F. Tarrega C.F. Villafranca
(25/01/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 C.F. La Sénia U.D. Rapitense
(25/01/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 C.D. Alcanar C.F. Ulldecona
(25/01/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 C.F. Amposta U.D. Viladecans
(25/01/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 1 - 0 U.D. Sants R.C.D. Español Amateur
(25/01/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 3 - 2 G.E. SEAT C.F. Juneda
(25/01/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 2 - 2 U.D. Cornellá C.D. Vilanova

Jornada 22

(01/02/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 4 - 1 U.D. Sitges U.E. Sant Andreu B
(01/02/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 2 C.F. Samboyano U.D. Pueblo Seco
(01/02/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 0 C.At. Ibéria C.F. Tarrega
(01/02/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 C.F. Villafranca C.F. La Sénia
(01/02/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 U.D. Rapitense C.D. Alcanar
(01/02/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 2 C.F. Ulldecona C.F. Amposta
(01/02/1976) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 2 U.D. Viladecans U.D. Sants
(01/02/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 R.C.D. Español Amateur G.E. SEAT
(01/02/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 6 - 1 C.F. Juneda U.D. Cornellá
(01/02/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 3 CDC Torreforta C.D. Vilanova

Jornada 23

(08/02/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 6 - 1 U.E. Sant Andreu B CDC Torreforta
(08/02/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 2 U.D. Pueblo Seco U.D. Sitges
(08/02/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 0 C.F. Tarrega C.F. Samboyano
(08/02/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 9 - 0 C.F. La Sénia C.At. Ibéria
(08/02/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 C.D. Alcanar C.F. Villafranca
(08/02/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 1 C.F. Amposta U.D. Rapitense
(08/02/1976) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 2 C.F. Ulldecona U.D. Sants
(08/02/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 4 - 3 G.E. SEAT U.D. Viladecans
(08/02/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 0 - 3 U.D. Cornellá R.C.D. Español Amateur
(08/02/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 1 C.D. Vilanova C.F. Juneda

Jornada 24

(15/02/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 U.E. Sant Andreu B U.D. Pueblo Seco
(15/02/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 4 - 1 U.D. Sitges C.F. Tarrega
(15/02/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 C.F. Samboyano C.F. La Sénia
(15/02/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 1 C.At. Ibéria C.D. Alcanar
(15/02/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 7 - 0 C.F. Villafranca C.F. Amposta
(15/02/1976) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 3 U.D. Rapitense U.D. Sants
(15/02/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 C.F. Ulldecona G.E. SEAT
(15/02/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 1 U.D. Viladecans U.D. Cornellá
(15/02/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 2 - 3 R.C.D. Español Amateur C.D. Vilanova
(15/02/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 3 CDC Torreforta C.F. Juneda

Jornada 25

(22/02/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 2 U.D. Pueblo Seco CDC Torreforta
(22/02/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 7 - 1 C.F. Tarrega U.E. Sant Andreu B
(22/02/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 C.F. La Sénia U.D. Sitges
(22/02/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 0 C.D. Alcanar C.F. Samboyano
(22/02/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.F. Amposta C.At. Ibéria
(22/02/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 0 U.D. Sants C.F. Villafranca
(22/02/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 G.E. SEAT U.D. Rapitense
(22/02/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 U.D. Cornellá C.F. Ulldecona
(22/02/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 0 C.D. Vilanova U.D. Viladecans
(22/02/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 5 - 0 C.F. Juneda R.C.D. Español Amateur

Jornada 26

(29/02/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 5 - 1 U.D. Pueblo Seco C.F. Tarrega
(29/02/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 2 - 0 U.E. Sant Andreu B C.F. La Sénia
(29/02/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 0 U.D. Sitges C.D. Alcanar
(29/02/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.F. Samboyano C.F. Amposta
(29/02/1976) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 0 C.At. Ibéria U.D. Sants
(29/02/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 1 C.F. Villafranca G.E. SEAT
(29/02/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 3 U.D. Rapitense U.D. Cornellá
(29/02/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 2 - 1 C.F. Ulldecona C.D. Vilanova
(29/02/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 6 - 2 U.D. Viladecans C.F. Juneda
(29/02/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 1 - 0 CDC Torreforta R.C.D. Español Amateur

Jornada 27

(07/03/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 2 C.F. Tarrega CDC Torreforta
(07/03/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 1 C.F. La Sénia U.D. Pueblo Seco
(07/03/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 4 - 1 C.D. Alcanar U.E. Sant Andreu B
(07/03/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 3 - 1 C.F. Amposta U.D. Sitges
(07/03/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 1 - 0 U.D. Sants C.F. Samboyano
(07/03/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 2 G.E. SEAT C.At. Ibéria
(07/03/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 1 - 2 U.D. Cornellá C.F. Villafranca
(07/03/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 0 C.D. Vilanova U.D. Rapitense
(07/03/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 1 C.F. Juneda C.F. Ulldecona
(07/03/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 1 - 0 R.C.D. Español Amateur U.D. Viladecans

Jornada 28

(14/03/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 C.F. Tarrega C.F. La Sénia
(14/03/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 U.D. Pueblo Seco C.D. Alcanar
(14/03/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 U.E. Sant Andreu B C.F. Amposta
(14/03/1976) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 0 U.D. Sitges U.D. Sants
(14/03/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 0 C.F. Samboyano G.E. SEAT
(14/03/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 1 C.At. Ibéria U.D. Cornellá
(14/03/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 0 C.F. Villafranca C.D. Vilanova
(14/03/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 3 U.D. Rapitense C.F. Juneda
(14/03/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 1 - 0 C.F. Ulldecona R.C.D. Español Amateur
(14/03/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 0 CDC Torreforta U.D. Viladecans

Jornada 29

(21/03/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 7 - 2 C.F. La Sénia CDC Torreforta
(21/03/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 C.D. Alcanar C.F. Tarrega
(21/03/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 3 C.F. Amposta U.D. Pueblo Seco
(21/03/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 2 - 2 U.D. Sants U.E. Sant Andreu B
(21/03/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 G.E. SEAT U.D. Sitges
(21/03/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 9 - 1 U.D. Cornellá C.F. Samboyano
(21/03/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 1 C.D. Vilanova C.At. Ibéria
(21/03/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 0 C.F. Juneda C.F. Villafranca
(21/03/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 1 R.C.D. Español Amateur U.D. Rapitense
(21/03/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 U.D. Viladecans C.F. Ulldecona

Jornada 30

(28/03/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 2 C.F. La Sénia C.D. Alcanar
(28/03/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 C.F. Tarrega C.F. Amposta
(28/03/1976) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Sants
(28/03/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 1 U.E. Sant Andreu B G.E. SEAT
(28/03/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 5 - 2 U.D. Sitges U.D. Cornellá
(28/03/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 7 C.F. Samboyano C.D. Vilanova
(28/03/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 4 - 5 C.At. Ibéria C.F. Juneda
(28/03/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 3 - 0 C.F. Villafranca R.C.D. Español Amateur
(28/03/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 0 U.D. Rapitense U.D. Viladecans
(28/03/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 2 CDC Torreforta C.F. Ulldecona

Jornada 31

(04/04/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 C.D. Alcanar CDC Torreforta
(04/04/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 0 - 0 C.F. Amposta C.F. La Sénia
(04/04/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 1 U.D. Sants C.F. Tarrega
(04/04/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 0 - 1 G.E. SEAT U.D. Pueblo Seco
(04/04/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 2 - 2 U.D. Cornellá U.E. Sant Andreu B
(04/04/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 1 C.D. Vilanova U.D. Sitges
(04/04/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 4 - 0 C.F. Juneda C.F. Samboyano
(04/04/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 R.C.D. Español Amateur C.At. Ibéria
(04/04/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 0 U.D. Viladecans C.F. Villafranca
(04/04/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 C.F. Ulldecona U.D. Rapitense

Jornada 32

(11/04/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 1 C.D. Alcanar C.F. Amposta
(11/04/1976) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 0 C.F. La Sénia U.D. Sants
(11/04/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 C.F. Tarrega G.E. SEAT
(11/04/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 3 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Cornellá
(11/04/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 0 U.E. Sant Andreu B C.D. Vilanova
(11/04/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 2 U.D. Sitges C.F. Juneda
(11/04/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 3 - 1 C.F. Samboyano R.C.D. Español Amateur
(11/04/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 2 - 3 C.At. Ibéria U.D. Viladecans
(11/04/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 2 - 0 C.F. Villafranca C.F. Ulldecona
(11/04/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 CDC Torreforta U.D. Rapitense

Jornada 33

(18/04/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 1 C.F. Amposta CDC Torreforta
(18/04/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 5 - 2 U.D. Sants C.D. Alcanar
(18/04/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 1 G.E. SEAT C.F. La Sénia
(18/04/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 5 - 2 U.D. Cornellá C.F. Tarrega
(18/04/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.D. Vilanova U.D. Pueblo Seco
(18/04/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 5 - 1 C.F. Juneda U.E. Sant Andreu B
(18/04/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 4 - 1 R.C.D. Español Amateur U.D. Sitges
(18/04/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 3 - 1 U.D. Viladecans C.F. Samboyano
(18/04/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 C.F. Ulldecona C.At. Ibéria
(18/04/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 3 - 0 U.D. Rapitense C.F. Villafranca

Jornada 34

(25/04/1976) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 1 C.F. Amposta U.D. Sants
(25/04/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 0 C.D. Alcanar G.E. SEAT
(25/04/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 2 - 1 C.F. La Sénia U.D. Cornellá
(25/04/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 1 - 0 C.F. Tarrega C.D. Vilanova
(25/04/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 3 - 2 U.D. Pueblo Seco C.F. Juneda
(25/04/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 0 - 1 U.E. Sant Andreu B R.C.D. Español Amateur
(25/04/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 1 U.D. Sitges U.D. Viladecans
(25/04/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 3 - 2 C.F. Samboyano C.F. Ulldecona
(25/04/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 C.At. Ibéria U.D. Rapitense
(25/04/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 CDC Torreforta C.F. Villafranca

Jornada 35

(02/05/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 U.D. Sants CDC Torreforta
(02/05/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 2 G.E. SEAT C.F. Amposta
(02/05/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 0 U.D. Cornellá C.D. Alcanar
(02/05/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 4 - 1 C.D. Vilanova C.F. La Sénia
(02/05/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 1 - 0 C.F. Juneda C.F. Tarrega
(02/05/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 R.C.D. Español Amateur U.D. Pueblo Seco
(02/05/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 0 - 0 U.D. Viladecans U.E. Sant Andreu B
(02/05/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 2 - 1 C.F. Ulldecona U.D. Sitges
(02/05/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 0 U.D. Rapitense C.F. Samboyano
(02/05/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 C.F. Villafranca C.At. Ibéria

Jornada 36

(09/05/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 U.D. Sants G.E. SEAT
(09/05/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 4 - 2 C.F. Amposta U.D. Cornellá
(09/05/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 0 C.D. Alcanar C.D. Vilanova
(09/05/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 0 C.F. La Sénia C.F. Juneda
(09/05/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 5 - 3 C.F. Tarrega R.C.D. Español Amateur
(09/05/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 5 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Viladecans
(09/05/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 1 - 2 U.E. Sant Andreu B C.F. Ulldecona
(09/05/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 U.D. Sitges U.D. Rapitense
(09/05/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 2 - 0 C.F. Samboyano C.F. Villafranca
(09/05/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 CDC Torreforta C.At. Ibéria

Jornada 37

(16/05/1976) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 1 CDC Torreforta G.E. SEAT
(16/05/1976) U.D. Sants U.D. Sants 1 - 1 U.D. Cornellá U.D. Sants
(16/05/1976) C.F. Amposta C.F. Amposta 7 - 0 C.D. Vilanova C.F. Amposta
(16/05/1976) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 5 - 1 C.F. Juneda C.D. Alcanar
(16/05/1976) C.F. La Sénia C.F. La Sénia 3 - 0 R.C.D. Español Amateur C.F. La Sénia
(16/05/1976) C.F. Tarrega C.F. Tarrega 3 - 0 U.D. Viladecans C.F. Tarrega
(16/05/1976) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.F. Ulldecona U.D. Pueblo Seco
(16/05/1976) U.E. Sant Andreu B U.E. Sant Andreu B 3 - 3 U.D. Rapitense U.E. Sant Andreu B
(16/05/1976) U.D. Sitges U.D. Sitges 1 - 1 C.F. Villafranca U.D. Sitges
(16/05/1976) C.F. Samboyano C.F. Samboyano 2 - 0 C.At. Ibéria C.F. Samboyano

Jornada 38

(23/05/1976) U.D. Cornellá U.D. Cornellá 1 - 1 G.E. SEAT U.D. Cornellá
(23/05/1976) C.D. Vilanova C.D. Vilanova 0 - 2 U.D. Sants C.D. Vilanova
(23/05/1976) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 3 C.F. Amposta C.F. Juneda
(23/05/1976) R.C.D. Español Amateur R.C.D. Español Amateur 4 - 0 C.D. Alcanar R.C.D. Español Amateur
(23/05/1976) U.D. Viladecans U.D. Viladecans 3 - 0 C.F. La Sénia U.D. Viladecans
(23/05/1976) C.F. Ulldecona C.F. Ulldecona 6 - 3 C.F. Tarrega C.F. Ulldecona
(23/05/1976) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 U.D. Pueblo Seco U.D. Rapitense
(23/05/1976) C.F. Villafranca C.F. Villafranca 4 - 4 U.E. Sant Andreu B C.F. Villafranca
(23/05/1976) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 U.D. Sitges C.At. Ibéria
(23/05/1976) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 C.F. Samboyano CDC Torreforta
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 12 victories (32%), 8 empats (21%) i 18 derrotes (47%)
Gols marcats: 49 gols (1.29 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 47 gols (1.24 per partit)
Porters: