Competicions

Primera Catalana (2003/2004)

Jornada 1

(07/09/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 2 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(07/09/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(07/09/2003) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(07/09/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(07/09/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(07/09/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(07/09/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(07/09/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(15/10/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 0 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(15/10/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 3 - 2 C.D. Morell C.D. Morell

Jornada 2

(11/09/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(11/09/2003) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(11/09/2003) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(11/09/2003) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(11/09/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(11/09/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(11/09/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 1 C.D. Masnou C.D. Masnou
(11/09/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(11/09/2003) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(11/09/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 0 C.F. Badalona B C.F. Badalona B

Jornada 3

(14/09/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(14/09/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 3 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(14/09/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(14/09/2003) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(14/09/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(14/09/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(14/09/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 0 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(14/09/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 3 C.D. Morell C.D. Morell
(14/09/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 4 - 0 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(14/09/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B

Jornada 4

(21/09/2003) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(21/09/2003) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 C.D. Pomar C.D. Pomar
(21/09/2003) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(21/09/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(21/09/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 A.E. Prat A.E. Prat
(21/09/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 0 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(21/09/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(21/09/2003) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 4 C.D. Masnou C.D. Masnou
(21/09/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(21/09/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 3 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 5

(28/09/2003) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
(28/09/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(28/09/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 0 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(28/09/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(28/09/2003) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 3 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(28/09/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(28/09/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 1 C.D. Morell C.D. Morell
(28/09/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 3 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(28/09/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(28/09/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 4 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 6

(05/10/2003) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(05/10/2003) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(05/10/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 C.D. Pomar C.D. Pomar
(05/10/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 2 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(05/10/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(05/10/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(05/10/2003) C.D. Morell C.D. Morell 4 - 1 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(05/10/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(05/10/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 0 - 0 C.D. Masnou C.D. Masnou
(05/10/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec

Jornada 7

(12/10/2003) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 3 U.At. Horta U.At. Horta
(12/10/2003) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(12/10/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 0 - 3 F.C. Santboià F.C. Santboià
(12/10/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 4 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(12/10/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(12/10/2003) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 2 C.D. Morell C.D. Morell
(12/10/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(12/10/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(12/10/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 0 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(12/10/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec

Jornada 8

(19/10/2003) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(19/10/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 3 C.E. Premià C.E. Premià
(19/10/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(19/10/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 2 C.D. Pomar C.D. Pomar
(19/10/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(19/10/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(19/10/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 2 - 0 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(19/10/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 3 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(19/10/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 C.D. Masnou C.D. Masnou
(20/11/2003) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer

Jornada 9

(26/10/2003) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(26/10/2003) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(26/10/2003) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(26/10/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 0 C.D. Morell C.D. Morell
(26/10/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(26/10/2003) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 0 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(26/10/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(26/10/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(26/10/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 4 - 1 C.D. Masnou C.D. Masnou
(12/11/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 10

(02/10/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 3 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(02/10/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(02/10/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(02/10/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(02/10/2003) C.D. Morell C.D. Morell 0 - 0 C.D. Pomar C.D. Pomar
(02/10/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 1 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(02/10/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(02/10/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(02/10/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(02/10/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 0 C.E. Júpiter C.E. Júpiter

Jornada 11

(09/11/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(09/11/2003) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(09/11/2003) C.E. Premià C.E. Premià 5 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(09/11/2003) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.D. Morell C.D. Morell
(09/11/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(09/11/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 3 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(09/11/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(09/11/2003) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(09/11/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 5 - 2 C.D. Masnou C.D. Masnou
(09/11/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter

Jornada 12

(16/11/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(16/11/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(16/11/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 3 U.At. Horta U.At. Horta
(16/11/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(16/11/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 0 - 0 C.D. Pomar C.D. Pomar
(16/11/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(16/11/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(16/11/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(16/11/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 5 - 1 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(17/12/2003) C.D. Morell C.D. Morell 4 - 2 C.E. Premià C.E. Premià

Jornada 13

(23/11/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(23/11/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(23/11/2003) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 2 C.D. Morell C.D. Morell
(23/11/2003) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(23/11/2003) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(23/11/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(23/11/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 4 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(23/11/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 C.D. Masnou C.D. Masnou
(23/11/2003) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 0 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(23/11/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 0 A.D. Guíxols A.D. Guíxols

Jornada 14

(30/11/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 3 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(30/11/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 3 F.C. Santboià F.C. Santboià
(30/11/2003) C.D. Morell C.D. Morell 0 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(30/11/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(30/11/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 2 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(30/11/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 6 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(30/11/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(30/11/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(30/11/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(30/11/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 1 A.E. Prat A.E. Prat

Jornada 15

(07/12/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic
(07/12/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.D. Morell C.D. Morell
(07/12/2003) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(07/12/2003) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(07/12/2003) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(07/12/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.D. Masnou C.D. Masnou
(07/12/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 2 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(07/12/2003) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 4 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(07/12/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(08/12/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia

Jornada 16

(14/12/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(14/12/2003) C.D. Morell C.D. Morell 5 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(14/12/2003) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(14/12/2003) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(14/12/2003) U.E. Rubí U.E. Rubí 5 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(14/12/2003) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(14/12/2003) C.D. Masnou C.D. Masnou 3 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(14/12/2003) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 0 C.D. Pomar C.D. Pomar
(14/12/2003) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 3 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(14/12/2003) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer

Jornada 17

(21/12/2003) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 0 C.D. Morell C.D. Morell
(21/12/2003) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 2 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(21/12/2003) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(21/12/2003) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(21/12/2003) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(21/12/2003) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 0 C.D. Masnou C.D. Masnou
(21/12/2003) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(21/12/2003) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 2 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(21/12/2003) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(21/12/2003) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 3 C.F. Balaguer C.F. Balaguer

Jornada 18

(04/01/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 C.D. Morell C.D. Morell
(04/01/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 0 F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic
(04/01/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(04/01/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(04/01/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(04/01/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(04/01/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(04/01/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 4 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(04/01/2004) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(04/01/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas

Jornada 19

(11/01/2004) C.D. Morell C.D. Morell 4 - 2 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(11/01/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 2 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(11/01/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(11/01/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(11/01/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 C.D. Masnou C.D. Masnou
(11/01/2004) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(11/01/2004) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 1 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(11/01/2004) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(11/01/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(11/01/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 20

(18/01/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 2 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(18/01/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(18/01/2004) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 4 A.E. Prat A.E. Prat
(18/01/2004) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 0 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(18/01/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(18/01/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 C.D. Masnou C.D. Masnou
(18/01/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(18/01/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 2 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(18/01/2004) C.D. Morell C.D. Morell 2 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(18/01/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 21

(25/01/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 0 C.D. Pomar C.D. Pomar
(25/01/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 3 - 3 U.E. Sants U.E. Sants
(25/01/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(25/01/2004) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(25/01/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(25/01/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(25/01/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 3 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(25/01/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic
(25/01/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.D. Morell C.D. Morell
(25/01/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 0 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia

Jornada 22

(01/02/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(01/02/2004) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(01/02/2004) U.At. Horta U.At. Horta 1 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(01/02/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(01/02/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(01/02/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(01/02/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 0 - 1 C.D. Masnou C.D. Masnou
(01/02/2004) C.D. Morell C.D. Morell 2 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(01/02/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(01/02/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 3 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 23

(08/02/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 4 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(08/02/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(08/02/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(08/02/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(08/02/2004) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(08/02/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(08/02/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 0 F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic
(08/02/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 0 C.D. Morell C.D. Morell
(08/02/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(08/02/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B

Jornada 24

(15/02/2004) C.E. Premià C.E. Premià 4 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(15/02/2004) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 2 C.D. Pomar C.D. Pomar
(15/02/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(15/02/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(15/02/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(15/02/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 1 - 2 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(15/02/2004) C.D. Morell C.D. Morell 3 - 2 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(15/02/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 1 C.D. Masnou C.D. Masnou
(15/02/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(15/02/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 25

(22/02/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 3 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(22/02/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(22/02/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(22/02/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 0 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(22/02/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(22/02/2004) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 3 F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic
(22/02/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 3 - 0 C.D. Morell C.D. Morell
(22/02/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 7 - 0 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(22/02/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(22/02/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 26

(29/02/2004) U.At. Horta U.At. Horta 4 - 3 C.E. Premià C.E. Premià
(29/02/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(29/02/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.D. Pomar C.D. Pomar
(29/02/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 1 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(29/02/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 1 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(29/02/2004) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(29/02/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 3 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(29/02/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 2 - 0 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(29/02/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 4 - 0 C.D. Masnou C.D. Masnou
(29/02/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 27

(07/03/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(07/03/2004) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(07/03/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 4 F.C. Santboià F.C. Santboià
(07/03/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(07/03/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 0 F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic
(07/03/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 C.D. Morell C.D. Morell
(07/03/2004) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 0 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(07/03/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 0 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(07/03/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 3 U.E. Rubí U.E. Rubí
(07/03/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec

Jornada 28

(14/03/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(14/03/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(14/03/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(14/03/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 2 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(14/03/2004) C.D. Morell C.D. Morell 2 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(14/03/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(14/03/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(14/03/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(14/03/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(14/03/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 0 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 29

(21/03/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(21/03/2004) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(21/03/2004) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(21/03/2004) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 4 F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic
(21/03/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 3 - 3 C.D. Morell C.D. Morell
(21/03/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 4 - 2 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(21/03/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(21/03/2004) A.E. Prat A.E. Prat 0 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(21/03/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 1 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(21/03/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 C.D. Masnou C.D. Masnou

Jornada 30

(28/03/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(28/03/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 0 U.At. Horta U.At. Horta
(28/03/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 0 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(28/03/2004) C.D. Morell C.D. Morell 4 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(28/03/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(28/03/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 2 - 2 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(28/03/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(28/03/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 A.E. Prat A.E. Prat
(28/03/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 0 - 0 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(28/03/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 4 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 31

(04/04/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(04/04/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(04/04/2004) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 3 F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic
(04/04/2004) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 0 C.D. Morell C.D. Morell
(04/04/2004) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(04/04/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 0 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(04/04/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(04/04/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 3 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(04/04/2004) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 1 C.D. Masnou C.D. Masnou
(04/04/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 0 C.E. Júpiter C.E. Júpiter

Jornada 32

(18/04/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(18/04/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 0 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(18/04/2004) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(18/04/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 1 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
(18/04/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 3 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(18/04/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 C.D. Pomar C.D. Pomar
(18/04/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(18/04/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(18/04/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 A.E. Prat A.E. Prat
(18/04/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 1 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 33

(25/04/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 2 - 2 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(25/04/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic
(25/04/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 C.D. Morell C.D. Morell
(25/04/2004) U.At. Horta U.At. Horta 2 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(25/04/2004) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(25/04/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(25/04/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(25/04/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 1 - 3 C.D. Masnou C.D. Masnou
(25/04/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(25/04/2004) A.E. Prat A.E. Prat 1 - 1 A.D. Guíxols A.D. Guíxols

Jornada 34

(02/05/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 0 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(02/05/2004) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(02/05/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(02/05/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 U.At. Horta U.At. Horta
(02/05/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(02/05/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(02/05/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 3 - 1 C.D. Pomar C.D. Pomar
(02/05/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(02/05/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(02/05/2004) A.E. Prat A.E. Prat 2 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 35

(09/05/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 1 - 1 F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic
(09/05/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 1 C.D. Morell C.D. Morell
(09/05/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(09/05/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(09/05/2004) U.At. Horta U.At. Horta 3 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(09/05/2004) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 3 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(09/05/2004) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 4 C.D. Masnou C.D. Masnou
(09/05/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 2 - 2 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(09/05/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 2 - 0 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(09/05/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 3 A.E. Prat A.E. Prat

Jornada 36

(16/05/2004) C.D. Morell C.D. Morell 1 - 1 F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic
(16/05/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 2 - 2 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(16/05/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 2 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(16/05/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(16/05/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(16/05/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 1 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(16/05/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 6 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(16/05/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 0 - 2 C.D. Pomar C.D. Pomar
(16/05/2004) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 0 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
(16/05/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 2 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet

Jornada 37

(23/05/2004) C.D. Morell C.D. Morell 3 - 0 C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet
(23/05/2004) F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic 4 - 0 C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia
(23/05/2004) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 0 C.F. Badalona B C.F. Badalona B
(23/05/2004) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 3 U.E. Rubí U.E. Rubí
(23/05/2004) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec
(23/05/2004) U.At. Horta U.At. Horta 0 - 0 C.D. Masnou C.D. Masnou
(23/05/2004) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(23/05/2004) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 6 A.D. Guíxols A.D. Guíxols
(23/05/2004) C.D. Pomar C.D. Pomar 3 - 0 A.E. Prat A.E. Prat
(23/05/2004) C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas 2 - 3 C.F. Balaguer C.F. Balaguer

Jornada 38

(30/05/2004) C.F. Sta. Eulàlia C.F. Sta. Eulàlia 0 - 5 C.D. Morell C.D. Morell
(30/05/2004) C.F. Badalona B C.F. Badalona B 1 - 1 F.E. Hospitalet Atlétic F.E. Hospitalet Atlétic
(30/05/2004) U.E. Rubí U.E. Rubí 6 - 0 C.F. Ripollet C.F. Ripollet
(30/05/2004) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 3 F.C. Santboià F.C. Santboià
(30/05/2004) C.D. Masnou C.D. Masnou 2 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(30/05/2004) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 2 U.At. Horta U.At. Horta
(30/05/2004) A.D. Guíxols A.D. Guíxols 2 - 3 C.E. Premià C.E. Premià
(30/05/2004) A.E. Prat A.E. Prat 3 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(30/05/2004) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 C.D. Pomar C.D. Pomar
(30/05/2004) C.F. Pobla de Mafumet C.F. Pobla de Mafumet 0 - 1 C.E. Pubilla Casas C.E. Pubilla Casas
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Agustín
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Mora
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
José Manuel
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Baena
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Juan Antonio
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Cholo
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Núñez
 
90
1
0
0
1
0
1
0
2
0
1
0
Cortizo
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Arnola
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Ríos
 
85
1
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
Guzmán
 
65
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Fuentes
 
4
1
0
0
0
1
0
0
0
0
1
0
Mora
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Lladó
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
1
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 3 victories (8%), 8 empats (21%) i 27 derrotes (71%)
Gols marcats: 21 gols (0.55 per partit)
Golejadors: .
Gols rebuts: 86 gols (2.26 per partit)
Porters: 2 gols: Núñez.