Competicions

Categoria regional - Grupo 3 (1969/1970)

Jornada 1

(07/09/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 4 - 1 G.E. SEAT C.F. Juneda
(07/09/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 0 - 2 U.D. Pueblo Seco F.C. Sant Sadurní
(07/09/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 1 U.D. Rapitense C.F. Montblanc
(07/09/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 2 CDC Torreforta U.D. Castelldefels
(07/09/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 0 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.E. Vendrell
(07/09/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 4 - 3 F.C. Santfeliuenc C.F. Reddis
(07/09/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 2 C.F.J. Mollerussa C.F. Amposta
(07/09/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 2 C.F. Balaguer C.D. Alcanar
(07/09/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 2 U.D. Lérida C.At. Ibéria
(07/09/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 1 - 3 U.D. Sants C.E. Molins de Rei

Jornada 2

(14/09/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 7 - 0 C.E. Molins de Rei G.E. SEAT
(14/09/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 5 - 0 C.F. Juneda U.D. Pueblo Seco
(14/09/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 1 F.C. Sant Sadurní U.D. Rapitense
(14/09/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.F. Montblanc CDC Torreforta
(14/09/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 5 - 3 U.D. Castelldefels C.D. Móra d'Ebre
(14/09/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 6 - 1 C.E. Vendrell F.C. Santfeliuenc
(14/09/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 4 - 3 C.F. Reddis C.F.J. Mollerussa
(14/09/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.F. Amposta C.F. Balaguer
(14/09/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 2 C.D. Alcanar U.D. Lérida
(14/09/1969) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 C.At. Ibéria U.D. Sants

Jornada 3

(21/09/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 U.D. Pueblo Seco G.E. SEAT
(21/09/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 0 U.D. Rapitense C.F. Juneda
(21/09/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 5 - 4 CDC Torreforta F.C. Sant Sadurní
(21/09/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.F. Montblanc
(21/09/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 3 F.C. Santfeliuenc U.D. Castelldefels
(21/09/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 3 - 0 C.F.J. Mollerussa C.E. Vendrell
(21/09/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Reddis
(21/09/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 6 - 3 U.D. Lérida C.F. Amposta
(21/09/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 4 U.D. Sants C.D. Alcanar
(21/09/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 3 - 2 C.At. Ibéria C.E. Molins de Rei
* Partit suspes en el minut 79

Jornada 4

(28/09/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 0 C.E. Molins de Rei U.D. Pueblo Seco
(28/09/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 2 G.E. SEAT U.D. Rapitense
(28/09/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 0 C.F. Juneda CDC Torreforta
(28/09/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 1 F.C. Sant Sadurní C.D. Móra d'Ebre
(28/09/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 5 - 1 C.F. Montblanc F.C. Santfeliuenc
(28/09/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 0 U.D. Castelldefels C.F.J. Mollerussa
(28/09/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 C.E. Vendrell C.F. Balaguer
(28/09/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 2 C.F. Reddis U.D. Lérida
(28/09/1969) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 C.F. Amposta U.D. Sants
(28/09/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.D. Alcanar C.At. Ibéria

Jornada 5

(05/10/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 U.D. Rapitense U.D. Pueblo Seco
(05/10/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 0 CDC Torreforta G.E. SEAT
(05/10/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 3 - 2 C.D. Móra d'Ebre C.F. Juneda
(05/10/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 2 - 2 F.C. Santfeliuenc F.C. Sant Sadurní
(05/10/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 0 C.F.J. Mollerussa C.F. Montblanc
(05/10/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 1 C.F. Balaguer U.D. Castelldefels
(05/10/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 1 - 0 U.D. Lérida C.E. Vendrell
(05/10/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 1 U.D. Sants C.F. Reddis
(05/10/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 C.At. Ibéria C.F. Amposta
(05/10/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 2 C.D. Alcanar C.E. Molins de Rei

Jornada 6

(12/10/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 2 C.E. Molins de Rei U.D. Rapitense
(12/10/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 U.D. Pueblo Seco CDC Torreforta
(12/10/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 1 G.E. SEAT C.D. Móra d'Ebre
(12/10/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 0 C.F. Juneda F.C. Santfeliuenc
(12/10/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 1 - 0 F.C. Sant Sadurní C.F.J. Mollerussa
(12/10/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 5 - 0 C.F. Montblanc C.F. Balaguer
(12/10/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 3 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Lérida
(12/10/1969) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 C.E. Vendrell U.D. Sants
(12/10/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.F. Reddis C.At. Ibéria
(12/10/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 0 - 0 C.F. Amposta C.D. Alcanar

Jornada 7

(19/10/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 2 CDC Torreforta U.D. Rapitense
(19/10/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 6 - 4 C.D. Móra d'Ebre U.D. Pueblo Seco
(19/10/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 0 C.F.J. Mollerussa C.F. Juneda
(19/10/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 4 - 1 C.F. Balaguer F.C. Sant Sadurní
(19/10/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 2 U.D. Lérida C.F. Montblanc
(19/10/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 5 U.D. Sants U.D. Castelldefels
(19/10/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 1 - 0 C.At. Ibéria C.E. Vendrell
(19/10/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 1 C.D. Alcanar C.F. Reddis
(19/10/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 2 C.F. Amposta C.E. Molins de Rei
(24/12/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 0 F.C. Santfeliuenc G.E. SEAT
(24/12/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 3 - 2 G.E. SEAT F.C. Santfeliuenc

Jornada 8

(26/10/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 3 C.E. Molins de Rei CDC Torreforta
(26/10/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 2 U.D. Rapitense C.D. Móra d'Ebre
(26/10/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 U.D. Pueblo Seco F.C. Santfeliuenc
(26/10/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 1 G.E. SEAT C.F.J. Mollerussa
(26/10/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 0 C.F. Juneda C.F. Balaguer
(26/10/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 2 F.C. Sant Sadurní U.D. Lérida
(26/10/1969) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 2 C.F. Montblanc U.D. Sants
(26/10/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 U.D. Castelldefels C.At. Ibéria
(26/10/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 C.E. Vendrell C.D. Alcanar
(26/10/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 4 - 0 C.F. Reddis C.F. Amposta

Jornada 9

(02/11/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 1 C.D. Móra d'Ebre CDC Torreforta
(02/11/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 F.C. Santfeliuenc U.D. Rapitense
(02/11/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 0 C.F.J. Mollerussa U.D. Pueblo Seco
(02/11/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 0 C.F. Balaguer G.E. SEAT
(02/11/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 0 U.D. Lérida C.F. Juneda
(02/11/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 0 - 0 U.D. Sants F.C. Sant Sadurní
(02/11/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 1 C.At. Ibéria C.F. Montblanc
(02/11/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 3 C.D. Alcanar U.D. Castelldefels
(02/11/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 1 - 1 C.F. Amposta C.E. Vendrell
(02/11/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 3 - 3 C.F. Reddis C.E. Molins de Rei

Jornada 10

(09/11/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 1 - 1 C.E. Molins de Rei C.D. Móra d'Ebre
(09/11/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 4 - 0 CDC Torreforta F.C. Santfeliuenc
(09/11/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 4 - 1 U.D. Rapitense C.F.J. Mollerussa
(09/11/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 U.D. Pueblo Seco C.F. Balaguer
(09/11/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 0 G.E. SEAT U.D. Lérida
(09/11/1969) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 2 C.F. Juneda U.D. Sants
(09/11/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 1 - 0 F.C. Sant Sadurní C.At. Ibéria
(09/11/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 5 - 0 C.F. Montblanc C.D. Alcanar
(09/11/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 U.D. Castelldefels C.F. Amposta
(09/11/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 0 C.E. Vendrell C.F. Reddis

Jornada 11

(16/11/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 5 - 1 F.C. Santfeliuenc C.D. Móra d'Ebre
(16/11/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 2 C.F.J. Mollerussa CDC Torreforta
(16/11/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 0 C.F. Balaguer U.D. Rapitense
(16/11/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 2 U.D. Lérida U.D. Pueblo Seco
(16/11/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 U.D. Sants G.E. SEAT
(16/11/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 2 C.At. Ibéria C.F. Juneda
(16/11/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 4 - 2 C.D. Alcanar F.C. Sant Sadurní
(16/11/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 0 C.F. Amposta C.F. Montblanc
(16/11/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 2 - 2 C.F. Reddis U.D. Castelldefels
(16/11/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 1 - 1 C.E. Vendrell C.E. Molins de Rei

Jornada 12

(23/11/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 1 C.E. Molins de Rei F.C. Santfeliuenc
(23/11/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.F.J. Mollerussa
(23/11/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 0 CDC Torreforta C.F. Balaguer
(23/11/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 1 U.D. Rapitense U.D. Lérida
(23/11/1969) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Sants
(23/11/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 G.E. SEAT C.At. Ibéria
(23/11/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 1 C.F. Juneda C.D. Alcanar
(23/11/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 F.C. Sant Sadurní C.F. Amposta
(23/11/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 2 - 2 U.D. Castelldefels C.E. Vendrell
(17/12/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 1 C.F. Montblanc C.F. Reddis

Jornada 13

(30/11/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 C.F.J. Mollerussa F.C. Santfeliuenc
(30/11/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 2 C.F. Balaguer C.D. Móra d'Ebre
(30/11/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.D. Lérida CDC Torreforta
(30/11/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 0 U.D. Sants U.D. Rapitense
(30/11/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 C.At. Ibéria U.D. Pueblo Seco
(30/11/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 1 C.D. Alcanar G.E. SEAT
(30/11/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 0 - 1 C.F. Amposta C.F. Juneda
(30/11/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 4 - 2 C.F. Reddis F.C. Sant Sadurní
(30/11/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 0 C.E. Vendrell C.F. Montblanc
(30/11/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 4 U.D. Castelldefels C.E. Molins de Rei

Jornada 14

(07/12/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 1 - 0 C.E. Molins de Rei C.F.J. Mollerussa
(07/12/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 1 F.C. Santfeliuenc C.F. Balaguer
(07/12/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 1 C.D. Móra d'Ebre U.D. Lérida
(07/12/1969) U.D. Sants U.D. Sants 6 - 0 CDC Torreforta U.D. Sants
(07/12/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 0 U.D. Rapitense C.At. Ibéria
(07/12/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 4 - 1 U.D. Pueblo Seco C.D. Alcanar
(07/12/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 6 - 1 G.E. SEAT C.F. Amposta
(07/12/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 4 - 2 C.F. Juneda C.F. Reddis
(07/12/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 7 - 2 F.C. Sant Sadurní C.E. Vendrell
(07/12/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 1 C.F. Montblanc U.D. Castelldefels

Jornada 15

(14/12/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 C.F. Balaguer C.F.J. Mollerussa
(14/12/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 2 U.D. Lérida F.C. Santfeliuenc
(14/12/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 2 U.D. Sants C.D. Móra d'Ebre
(14/12/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 2 C.At. Ibéria CDC Torreforta
(14/12/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 C.D. Alcanar U.D. Rapitense
(14/12/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.F. Amposta U.D. Pueblo Seco
(14/12/1969) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 2 - 1 U.D. Castelldefels F.C. Sant Sadurní
(14/12/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 4 - 2 C.E. Vendrell C.F. Juneda
(14/12/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 3 - 1 C.F. Montblanc C.E. Molins de Rei
(14/01/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 C.F. Reddis G.E. SEAT

Jornada 16

(21/12/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.E. Molins de Rei C.F. Balaguer
(21/12/1969) U.D. Lérida U.D. Lérida 4 - 2 C.F.J. Mollerussa U.D. Lérida
(21/12/1969) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 1 F.C. Santfeliuenc U.D. Sants
(21/12/1969) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.At. Ibéria
(21/12/1969) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 3 - 2 CDC Torreforta C.D. Alcanar
(21/12/1969) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 U.D. Rapitense C.F. Amposta
(21/12/1969) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 0 U.D. Pueblo Seco C.F. Reddis
(21/12/1969) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 3 - 1 G.E. SEAT C.E. Vendrell
(21/12/1969) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 0 - 1 C.F. Juneda U.D. Castelldefels
(21/12/1969) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 2 - 1 F.C. Sant Sadurní C.F. Montblanc

Jornada 17

(29/12/1969) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 U.D. Lérida C.F. Balaguer
(29/12/1969) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 0 U.D. Sants C.F.J. Mollerussa
(29/12/1969) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 0 - 2 C.At. Ibéria F.C. Santfeliuenc
(29/12/1969) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 0 C.D. Alcanar C.D. Móra d'Ebre
(29/12/1969) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 2 C.F. Amposta CDC Torreforta
(29/12/1969) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 2 C.F. Reddis U.D. Rapitense
(29/12/1969) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 C.E. Vendrell U.D. Pueblo Seco
(29/12/1969) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 U.D. Castelldefels G.E. SEAT
(29/12/1969) C.F. Juneda C.F. Juneda 5 - 0 C.F. Montblanc C.F. Juneda
(29/12/1969) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 2 F.C. Sant Sadurní C.E. Molins de Rei

Jornada 18

(05/01/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 7 - 2 U.D. Lérida C.E. Molins de Rei
(05/01/1970) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 C.F. Balaguer U.D. Sants
(05/01/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 0 C.F.J. Mollerussa C.At. Ibéria
(05/01/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 3 F.C. Santfeliuenc C.D. Alcanar
(05/01/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 C.D. Móra d'Ebre C.F. Amposta
(05/01/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 5 - 1 CDC Torreforta C.F. Reddis
(05/01/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 4 - 1 U.D. Rapitense C.E. Vendrell
(05/01/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Castelldefels
(05/01/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 2 G.E. SEAT C.F. Montblanc
(05/01/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 0 - 1 C.F. Juneda F.C. Sant Sadurní

Jornada 19

(11/01/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 4 U.D. Sants U.D. Lérida
(11/01/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 4 - 2 C.At. Ibéria C.F. Balaguer
(11/01/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 C.D. Alcanar C.F.J. Mollerussa
(11/01/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 5 - 1 C.F. Amposta F.C. Santfeliuenc
(11/01/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 3 - 0 C.F. Reddis C.D. Móra d'Ebre
(11/01/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 3 C.E. Vendrell CDC Torreforta
(11/01/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 1 U.D. Castelldefels U.D. Rapitense
(11/01/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 C.F. Montblanc U.D. Pueblo Seco
(11/01/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 0 F.C. Sant Sadurní G.E. SEAT
(11/01/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 1 C.E. Molins de Rei C.F. Juneda

Jornada 20

(18/01/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 1 C.F. Juneda G.E. SEAT
(18/01/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 F.C. Sant Sadurní U.D. Pueblo Seco
(18/01/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 0 - 0 C.F. Montblanc U.D. Rapitense
(18/01/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 U.D. Castelldefels CDC Torreforta
(18/01/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 0 C.E. Vendrell C.D. Móra d'Ebre
(18/01/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 1 C.F. Reddis F.C. Santfeliuenc
(18/01/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 1 - 2 C.F. Amposta C.F.J. Mollerussa
(18/01/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 5 - 1 C.D. Alcanar C.F. Balaguer
(18/01/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 2 C.At. Ibéria U.D. Lérida
(18/01/1970) U.D. Sants U.D. Sants 7 - 2 C.E. Molins de Rei U.D. Sants

Jornada 21

(25/01/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 1 - 3 G.E. SEAT C.E. Molins de Rei
(25/01/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 3 - 0 U.D. Pueblo Seco C.F. Juneda
(25/01/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 2 - 1 U.D. Rapitense F.C. Sant Sadurní
(25/01/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 4 CDC Torreforta C.F. Montblanc
(25/01/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 0 C.D. Móra d'Ebre U.D. Castelldefels
(25/01/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 3 - 2 F.C. Santfeliuenc C.E. Vendrell
(25/01/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 1 C.F.J. Mollerussa C.F. Reddis
(25/01/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 0 C.F. Balaguer C.F. Amposta
(25/01/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 4 - 2 U.D. Lérida C.D. Alcanar
(25/01/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 2 - 1 U.D. Sants C.At. Ibéria

Jornada 22

(02/02/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 G.E. SEAT U.D. Pueblo Seco
(02/02/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 2 C.F. Juneda U.D. Rapitense
(02/02/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 1 F.C. Sant Sadurní CDC Torreforta
(02/02/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 3 - 0 C.F. Montblanc C.D. Móra d'Ebre
(02/02/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 U.D. Castelldefels F.C. Santfeliuenc
(02/02/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 C.E. Vendrell C.F.J. Mollerussa
(02/02/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 C.F. Reddis C.F. Balaguer
(02/02/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 0 - 1 C.F. Amposta U.D. Lérida
(02/02/1970) U.D. Sants U.D. Sants 4 - 2 C.D. Alcanar U.D. Sants
(02/02/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 1 C.E. Molins de Rei C.At. Ibéria

Jornada 23

(08/02/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 3 U.D. Pueblo Seco C.E. Molins de Rei
(08/02/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 6 - 3 U.D. Rapitense G.E. SEAT
(08/02/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 0 CDC Torreforta C.F. Juneda
(08/02/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 3 - 1 C.D. Móra d'Ebre F.C. Sant Sadurní
(08/02/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 3 F.C. Santfeliuenc C.F. Montblanc
(08/02/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 2 - 1 C.F.J. Mollerussa U.D. Castelldefels
(08/02/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 2 - 1 C.F. Balaguer C.E. Vendrell
(08/02/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 2 U.D. Lérida C.F. Reddis
(08/02/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 3 - 1 U.D. Sants C.F. Amposta
(08/02/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 0 - 0 C.At. Ibéria C.D. Alcanar

Jornada 24

(15/02/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 0 U.D. Pueblo Seco U.D. Rapitense
(15/02/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 G.E. SEAT CDC Torreforta
(15/02/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 0 C.F. Juneda C.D. Móra d'Ebre
(15/02/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 1 - 0 F.C. Sant Sadurní F.C. Santfeliuenc
(15/02/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 3 - 0 C.F. Montblanc C.F.J. Mollerussa
(15/02/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 2 U.D. Castelldefels C.F. Balaguer
(15/02/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 0 C.E. Vendrell U.D. Lérida
(15/02/1970) U.D. Sants U.D. Sants 3 - 0 C.F. Reddis U.D. Sants
(15/02/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 0 C.F. Amposta C.At. Ibéria
(15/02/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 5 - 1 C.E. Molins de Rei C.D. Alcanar

Jornada 25

(22/02/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 4 - 0 U.D. Rapitense C.E. Molins de Rei
(22/02/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 6 - 1 CDC Torreforta U.D. Pueblo Seco
(22/02/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 0 - 0 C.D. Móra d'Ebre G.E. SEAT
(22/02/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 0 F.C. Santfeliuenc C.F. Juneda
(22/02/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 3 - 2 C.F.J. Mollerussa F.C. Sant Sadurní
(22/02/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 1 C.F. Balaguer C.F. Montblanc
(22/02/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 6 - 0 U.D. Lérida U.D. Castelldefels
(22/02/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 2 - 2 U.D. Sants C.E. Vendrell
(22/02/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 5 - 2 C.At. Ibéria C.F. Reddis
(22/02/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 0 - 0 C.D. Alcanar C.F. Amposta

Jornada 26

(01/03/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.D. Rapitense CDC Torreforta
(01/03/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 2 - 0 U.D. Pueblo Seco C.D. Móra d'Ebre
(01/03/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 2 C.F. Juneda C.F.J. Mollerussa
(01/03/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 F.C. Sant Sadurní C.F. Balaguer
(01/03/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 2 C.F. Montblanc U.D. Lérida
(01/03/1970) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 2 U.D. Castelldefels U.D. Sants
(01/03/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 0 C.E. Vendrell C.At. Ibéria
(01/03/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 3 - 0 C.F. Reddis C.D. Alcanar
(01/03/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 7 - 1 C.E. Molins de Rei C.F. Amposta

Jornada 27

(08/03/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 7 - 2 CDC Torreforta C.E. Molins de Rei
(08/03/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 1 C.D. Móra d'Ebre U.D. Rapitense
(08/03/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 2 - 1 F.C. Santfeliuenc U.D. Pueblo Seco
(08/03/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 1 C.F.J. Mollerussa G.E. SEAT
(08/03/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Juneda
(08/03/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 3 - 0 U.D. Lérida F.C. Sant Sadurní
(08/03/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 1 U.D. Sants C.F. Montblanc
(08/03/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 2 C.At. Ibéria U.D. Castelldefels
(08/03/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 1 - 1 C.D. Alcanar C.E. Vendrell
(08/03/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 1 - 1 C.F. Amposta C.F. Reddis

Jornada 28

(15/03/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 1 - 2 CDC Torreforta C.D. Móra d'Ebre
(15/03/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 0 U.D. Rapitense F.C. Santfeliuenc
(15/03/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 1 U.D. Pueblo Seco C.F.J. Mollerussa
(15/03/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 G.E. SEAT C.F. Balaguer
(15/03/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 2 C.F. Juneda U.D. Lérida
(15/03/1970) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 1 F.C. Sant Sadurní U.D. Sants
(15/03/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 C.F. Montblanc C.At. Ibéria
(15/03/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 2 U.D. Castelldefels C.D. Alcanar
(15/03/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 1 - 0 C.E. Vendrell C.F. Amposta
(03/04/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 1 - 1 C.E. Molins de Rei C.F. Reddis

Jornada 29

(22/03/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 1 C.D. Móra d'Ebre C.E. Molins de Rei
(22/03/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 2 F.C. Santfeliuenc CDC Torreforta
(22/03/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 1 - 1 C.F.J. Mollerussa U.D. Rapitense
(22/03/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 C.F. Balaguer U.D. Pueblo Seco
(22/03/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 0 G.E. SEAT U.D. Lérida
(22/03/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 1 U.D. Sants C.F. Juneda
(22/03/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 1 - 2 C.At. Ibéria F.C. Sant Sadurní
(22/03/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 2 - 0 C.D. Alcanar C.F. Montblanc
(22/03/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 1 C.F. Amposta U.D. Castelldefels
(22/03/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 4 - 1 C.F. Reddis C.E. Vendrell

Jornada 30

(29/03/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 2 C.D. Móra d'Ebre F.C. Santfeliuenc
(29/03/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 1 - 1 CDC Torreforta C.F.J. Mollerussa
(29/03/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 2 U.D. Rapitense C.F. Balaguer
(29/03/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 4 U.D. Pueblo Seco U.D. Lérida
(29/03/1970) U.D. Sants U.D. Sants 0 - 0 G.E. SEAT U.D. Sants
(29/03/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 4 - 0 C.F. Juneda C.At. Ibéria
(29/03/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 4 - 3 F.C. Sant Sadurní C.D. Alcanar
(29/03/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 6 - 0 C.F. Montblanc C.F. Amposta
(29/03/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 0 - 1 U.D. Castelldefels C.F. Reddis
(29/03/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 5 - 1 C.E. Molins de Rei C.E. Vendrell

Jornada 31

(05/04/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 1 - 1 F.C. Santfeliuenc C.E. Molins de Rei
(05/04/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 3 - 0 C.F.J. Mollerussa C.D. Móra d'Ebre
(05/04/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 5 - 2 C.F. Balaguer CDC Torreforta
(05/04/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 2 U.D. Lérida U.D. Rapitense
(05/04/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 3 - 1 U.D. Sants U.D. Pueblo Seco
(05/04/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 1 - 1 C.At. Ibéria G.E. SEAT
(05/04/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 0 C.D. Alcanar C.F. Juneda
(05/04/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 2 - 2 C.F. Amposta F.C. Sant Sadurní
(05/04/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 1 C.F. Reddis C.F. Montblanc
(05/04/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 1 - 0 C.E. Vendrell U.D. Castelldefels

Jornada 32

(12/04/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 0 F.C. Santfeliuenc C.F.J. Mollerussa
(12/04/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 3 - 2 C.D. Móra d'Ebre C.F. Balaguer
(12/04/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 0 CDC Torreforta U.D. Lérida
(12/04/1970) U.D. Sants U.D. Sants 7 - 1 U.D. Rapitense U.D. Sants
(12/04/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 3 - 0 U.D. Pueblo Seco C.At. Ibéria
(12/04/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 1 - 0 G.E. SEAT C.D. Alcanar
(12/04/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 0 C.F. Juneda C.F. Amposta
(12/04/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 1 F.C. Sant Sadurní C.F. Reddis
(12/04/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 4 - 0 C.F. Montblanc C.E. Vendrell
(12/04/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 7 - 1 C.E. Molins de Rei U.D. Castelldefels

Jornada 33

(19/04/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 3 - 0 C.F.J. Mollerussa C.E. Molins de Rei
(19/04/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 9 - 0 C.F. Balaguer F.C. Santfeliuenc
(19/04/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 1 - 0 U.D. Lérida C.D. Móra d'Ebre
(19/04/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 1 U.D. Sants CDC Torreforta
(19/04/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 4 - 0 C.At. Ibéria U.D. Rapitense
(19/04/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 1 C.D. Alcanar U.D. Pueblo Seco
(19/04/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 3 - 0 C.F. Amposta G.E. SEAT
(19/04/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 1 - 3 C.F. Reddis C.F. Juneda
(19/04/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 1 - 3 C.E. Vendrell F.C. Sant Sadurní
(19/04/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 0 - 0 U.D. Castelldefels C.F. Montblanc

Jornada 34

(26/01/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 2 - 1 G.E. SEAT C.F. Reddis
(26/04/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 2 C.F.J. Mollerussa C.F. Balaguer
(26/04/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 3 F.C. Santfeliuenc U.D. Lérida
(26/04/1970) U.D. Sants U.D. Sants 2 - 2 C.D. Móra d'Ebre U.D. Sants
(26/04/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 8 - 1 CDC Torreforta C.At. Ibéria
(26/04/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 0 U.D. Rapitense C.D. Alcanar
(26/04/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 2 - 0 U.D. Pueblo Seco C.F. Amposta
(26/04/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 3 - 0 F.C. Sant Sadurní U.D. Castelldefels
(26/04/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 3 - 1 C.F. Juneda C.E. Vendrell
(26/04/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 6 - 1 C.E. Molins de Rei C.F. Montblanc

Jornada 35

(18/05/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 2 - 1 C.F. Balaguer C.E. Molins de Rei
(18/05/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 0 U.D. Lérida C.F.J. Mollerussa
(18/05/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 3 U.D. Sants F.C. Santfeliuenc
(18/05/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 0 - 1 C.At. Ibéria C.D. Móra d'Ebre
(18/05/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 8 - 0 C.D. Alcanar CDC Torreforta
(18/05/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 2 - 2 C.F. Amposta U.D. Rapitense
(18/05/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 4 - 1 C.F. Reddis U.D. Pueblo Seco
(18/05/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 4 - 0 C.E. Vendrell G.E. SEAT
(18/05/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 0 U.D. Castelldefels C.F. Juneda
(18/05/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 0 - 0 C.F. Montblanc F.C. Sant Sadurní

Jornada 36

(24/05/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 2 - 0 C.F. Balaguer U.D. Lérida
(24/05/1970) U.D. Sants U.D. Sants 5 - 1 C.F.J. Mollerussa U.D. Sants
(24/05/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 8 - 3 F.C. Santfeliuenc C.At. Ibéria
(24/05/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 6 - 3 C.D. Móra d'Ebre C.D. Alcanar
(24/05/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 5 - 0 CDC Torreforta C.F. Amposta
(24/05/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 0 U.D. Rapitense C.F. Reddis
(24/05/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 1 - 0 U.D. Pueblo Seco C.E. Vendrell
(24/05/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 5 - 3 G.E. SEAT U.D. Castelldefels
(24/05/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 1 C.F. Juneda C.F. Montblanc
(24/05/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 3 - 2 C.E. Molins de Rei F.C. Sant Sadurní

Jornada 37

(30/05/1970) U.D. Lérida U.D. Lérida 1 - 1 C.E. Molins de Rei U.D. Lérida
(30/05/1970) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 3 U.D. Sants C.F. Balaguer
(30/05/1970) C.F.J. Mollerussa C.F.J. Mollerussa 2 - 2 C.At. Ibéria C.F.J. Mollerussa
(30/05/1970) F.C. Santfeliuenc F.C. Santfeliuenc 2 - 1 C.D. Alcanar F.C. Santfeliuenc
(30/05/1970) C.D. Móra d'Ebre C.D. Móra d'Ebre 3 - 2 C.F. Amposta C.D. Móra d'Ebre
(30/05/1970) CDC Torreforta CDC Torreforta 3 - 0 C.F. Reddis CDC Torreforta
(30/05/1970) U.D. Rapitense U.D. Rapitense 3 - 2 C.E. Vendrell U.D. Rapitense
(30/05/1970) U.D. Pueblo Seco U.D. Pueblo Seco 1 - 0 U.D. Castelldefels U.D. Pueblo Seco
(30/05/1970) G.E. SEAT G.E. SEAT 2 - 0 C.F. Montblanc G.E. SEAT
(30/05/1970) C.F. Juneda C.F. Juneda 2 - 0 F.C. Sant Sadurní C.F. Juneda

Jornada 38

(07/06/1970) U.D. Sants U.D. Sants 8 - 0 U.D. Lérida U.D. Sants
(07/06/1970) C.At. Ibéria C.At. Ibéria 6 - 1 C.F. Balaguer C.At. Ibéria
(07/06/1970) C.D. Alcanar C.D. Alcanar 2 - 2 C.F.J. Mollerussa C.D. Alcanar
(07/06/1970) C.F. Amposta C.F. Amposta 6 - 0 F.C. Santfeliuenc C.F. Amposta
(07/06/1970) C.F. Reddis C.F. Reddis 3 - 3 C.D. Móra d'Ebre C.F. Reddis
(07/06/1970) C.E. Vendrell C.E. Vendrell 3 - 1 CDC Torreforta C.E. Vendrell
(07/06/1970) U.D. Castelldefels U.D. Castelldefels 0 - 0 U.D. Rapitense U.D. Castelldefels
(07/06/1970) C.F. Montblanc C.F. Montblanc 1 - 3 U.D. Pueblo Seco C.F. Montblanc
(07/06/1970) F.C. Sant Sadurní F.C. Sant Sadurní 1 - 2 G.E. SEAT F.C. Sant Sadurní
(07/06/1970) C.E. Molins de Rei C.E. Molins de Rei 4 - 3 C.F. Juneda C.E. Molins de Rei
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 20 victories (53%), 10 empats (26%) i 8 derrotes (21%)
Gols marcats: 99 gols (2.61 per partit)
Golejadors:
Gols rebuts: 47 gols (1.24 per partit)
Porters: