Competicions

Segona Catalana - grup 2 (2013/2014)



(08/09/2013) U.E. Sants U.E. Sants 6 - 2 E.E. Guineueta U.E. Sants
(08/09/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 U.D. Molletense U.D. At. Gramenet Milan
(08/09/2013) Equipo JA Equipo JA 3 - 0 C.E. Premià de Dalt Equipo JA
(08/09/2013) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 2 U.D. Catalana C.E. Premià
(08/09/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 2 - 3 U.D. Cirera C.D. Badia del Vallès
(08/09/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 1 C.F. Ripollet C.C.D. Turó de la Peira
(08/09/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada C.E. Mataró
(08/09/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 C.F. Lloreda C.F. Singuerlín
(08/09/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 4 C.F. Vilanova del Vallès C.D. Carmelo

2

(15/09/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 2 C.D. Carmelo E.E. Guineueta
(15/09/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 1 - 0 U.E. Sants U.D. Molletense
(15/09/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 4 - 1 U.D. At. Gramenet Milan C.E. Premià de Dalt
(15/09/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 1 Equipo JA U.D. Catalana
(15/09/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 C.E. Premià U.D. Cirera
(15/09/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 4 C.D. Badia del Vallès C.F. Ripollet
(15/09/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 0 C.C.D. Turó de la Peira U.E. San Juan At. de Montcada
(15/09/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 1 C.E. Mataró C.F. Lloreda
(15/09/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 0 C.F. Singuerlín C.F. Vilanova del Vallès

3

(22/09/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 1 - 2 U.D. Molletense E.E. Guineueta
(22/09/2013) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 C.E. Premià de Dalt U.E. Sants
(22/09/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 1 - 4 U.D. Catalana U.D. At. Gramenet Milan
(22/09/2013) Equipo JA Equipo JA 0 - 0 U.D. Cirera Equipo JA
(22/09/2013) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 C.F. Ripollet C.E. Premià
(22/09/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada C.D. Badia del Vallès
(22/09/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 2 C.F. Lloreda C.C.D. Turó de la Peira
(22/09/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 5 - 0 C.F. Vilanova del Vallès C.E. Mataró
(22/09/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 3 C.F. Singuerlín C.D. Carmelo

4

(29/09/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 1 - 3 C.D. Carmelo U.D. Molletense
(29/09/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 0 E.E. Guineueta C.E. Premià de Dalt
(29/09/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 6 U.E. Sants U.D. Catalana
(29/09/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 3 - 2 U.D. At. Gramenet Milan U.D. Cirera
(29/09/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 5 - 0 Equipo JA C.F. Ripollet
(29/09/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 2 C.E. Premià U.E. San Juan At. de Montcada
(29/09/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.D. Badia del Vallès C.F. Lloreda
(29/09/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 3 C.C.D. Turó de la Peira C.F. Vilanova del Vallès
(29/09/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 1 C.E. Mataró C.F. Singuerlín

5

(06/10/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 1 C.E. Premià de Dalt U.D. Molletense
(06/10/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 0 U.D. Catalana E.E. Guineueta
(06/10/2013) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 U.D. Cirera U.E. Sants
(06/10/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 C.F. Ripollet U.D. At. Gramenet Milan
(06/10/2013) Equipo JA Equipo JA 6 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada Equipo JA
(06/10/2013) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.F. Lloreda C.E. Premià
(06/10/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.D. Badia del Vallès
(06/10/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 1 C.F. Singuerlín C.C.D. Turó de la Peira
(06/10/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 C.E. Mataró C.D. Carmelo

6

(13/10/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 2 C.D. Carmelo C.E. Premià de Dalt
(13/10/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 4 U.D. Molletense U.D. Catalana
(13/10/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 1 - 2 E.E. Guineueta U.D. Cirera
(13/10/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 2 U.E. Sants C.F. Ripollet
(13/10/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 4 - 2 U.D. At. Gramenet Milan U.E. San Juan At. de Montcada
(13/10/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 0 Equipo JA C.F. Lloreda
(13/10/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 3 C.E. Premià C.F. Vilanova del Vallès
(13/10/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 2 - 0 C.D. Badia del Vallès C.F. Singuerlín
(13/10/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.E. Mataró

7

(20/10/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 2 U.D. Catalana C.E. Premià de Dalt
(20/10/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 1 U.D. Cirera U.D. Molletense
(20/10/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 0 - 0 C.F. Ripollet E.E. Guineueta
(20/10/2013) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.E. Sants
(20/10/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 0 C.F. Lloreda U.D. At. Gramenet Milan
(20/10/2013) Equipo JA Equipo JA 1 - 1 C.F. Vilanova del Vallès Equipo JA
(20/10/2013) C.E. Premià C.E. Premià 5 - 1 C.F. Singuerlín C.E. Premià
(20/10/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 4 C.E. Mataró C.D. Badia del Vallès
(20/10/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.D. Carmelo

8

(27/10/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 2 C.D. Carmelo U.D. Catalana
(27/10/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 1 C.E. Premià de Dalt U.D. Cirera
(27/10/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 0 U.D. Molletense C.F. Ripollet
(27/10/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 2 E.E. Guineueta U.E. San Juan At. de Montcada
(27/10/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 0 U.E. Sants C.F. Lloreda
(27/10/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 3 - 2 U.D. At. Gramenet Milan C.F. Vilanova del Vallès
(27/10/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 4 - 0 Equipo JA C.F. Singuerlín
(27/10/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 0 C.E. Premià C.E. Mataró
(27/10/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 2 C.D. Badia del Vallès C.C.D. Turó de la Peira

9

(03/11/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 4 - 3 U.D. Cirera U.D. Catalana
(03/11/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 1 C.F. Ripollet C.E. Premià de Dalt
(03/11/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.D. Molletense
(03/11/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 C.F. Lloreda E.E. Guineueta
(03/11/2013) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 C.F. Vilanova del Vallès U.E. Sants
(03/11/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 4 - 4 C.F. Singuerlín U.D. At. Gramenet Milan
(03/11/2013) Equipo JA Equipo JA 3 - 2 C.E. Mataró Equipo JA
(03/11/2013) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 3 C.C.D. Turó de la Peira C.E. Premià
(03/11/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 C.D. Badia del Vallès C.D. Carmelo

10

(10/11/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 2 C.D. Carmelo U.D. Cirera
(10/11/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 1 U.D. Catalana C.F. Ripollet
(10/11/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 2 C.E. Premià de Dalt U.E. San Juan At. de Montcada
(10/11/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 1 U.D. Molletense C.F. Lloreda
(10/11/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 5 E.E. Guineueta C.F. Vilanova del Vallès
(10/11/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 U.E. Sants C.F. Singuerlín
(10/11/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 4 - 1 U.D. At. Gramenet Milan C.E. Mataró
(10/11/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 0 Equipo JA C.C.D. Turó de la Peira
(10/11/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 3 C.E. Premià C.D. Badia del Vallès

11

(17/11/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 1 - 2 C.F. Ripollet U.D. Cirera
(17/11/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada U.D. Catalana
(17/11/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 0 C.F. Lloreda C.E. Premià de Dalt
(17/11/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 1 - 0 C.F. Vilanova del Vallès U.D. Molletense
(17/11/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 4 - 1 C.F. Singuerlín E.E. Guineueta
(17/11/2013) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 C.E. Mataró U.E. Sants
(17/11/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 2 C.C.D. Turó de la Peira U.D. At. Gramenet Milan
(17/11/2013) Equipo JA Equipo JA 6 - 1 C.D. Badia del Vallès Equipo JA
(17/11/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 0 - 3 C.E. Premià C.D. Carmelo

12

(24/11/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 0 C.D. Carmelo C.F. Ripollet
(24/11/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 3 U.D. Cirera U.E. San Juan At. de Montcada
(24/11/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 0 U.D. Catalana C.F. Lloreda
(24/11/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 0 C.E. Premià de Dalt C.F. Vilanova del Vallès
(24/11/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 2 U.D. Molletense C.F. Singuerlín
(24/11/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 3 E.E. Guineueta C.E. Mataró
(24/11/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 3 U.E. Sants C.C.D. Turó de la Peira
(24/11/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 3 - 1 U.D. At. Gramenet Milan C.D. Badia del Vallès
(24/11/2013) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 Equipo JA C.E. Premià

13

(01/12/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada C.F. Ripollet
(01/12/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 6 - 1 C.F. Lloreda U.D. Cirera
(01/12/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 4 C.F. Vilanova del Vallès U.D. Catalana
(01/12/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 1 C.F. Singuerlín C.E. Premià de Dalt
(01/12/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 2 C.E. Mataró U.D. Molletense
(01/12/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 2 C.C.D. Turó de la Peira E.E. Guineueta
(01/12/2013) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 C.D. Badia del Vallès U.E. Sants
(01/12/2013) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 2 - 1 C.E. Premià U.D. At. Gramenet Milan
(01/12/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 0 Equipo JA C.D. Carmelo

14

(15/12/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 2 - 2 C.D. Carmelo U.E. San Juan At. de Montcada
(15/12/2013) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 0 C.F. Ripollet C.F. Lloreda
(15/12/2013) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 3 U.D. Cirera C.F. Vilanova del Vallès
(15/12/2013) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 2 U.D. Catalana C.F. Singuerlín
(15/12/2013) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 C.E. Premià de Dalt C.E. Mataró
(15/12/2013) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 3 U.D. Molletense C.C.D. Turó de la Peira
(15/12/2013) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 1 E.E. Guineueta C.D. Badia del Vallès
(15/12/2013) C.E. Premià C.E. Premià 5 - 2 U.E. Sants C.E. Premià
(15/12/2013) Equipo JA Equipo JA 5 - 0 U.D. At. Gramenet Milan Equipo JA

15

(22/12/2013) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 0 C.F. Lloreda U.E. San Juan At. de Montcada
(22/12/2013) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Ripollet
(22/12/2013) U.D. Cirera U.D. Cirera 4 - 5 C.F. Singuerlín U.D. Cirera
(22/12/2013) U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 3 C.E. Mataró U.D. Catalana
(22/12/2013) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira C.E. Premià de Dalt
(22/12/2013) U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 0 C.D. Badia del Vallès U.D. Molletense
(22/12/2013) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 C.E. Premià E.E. Guineueta
(22/12/2013) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 3 Equipo JA U.E. Sants
(22/12/2013) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 3 - 0 U.D. At. Gramenet Milan C.D. Carmelo

16

(12/01/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 1 C.F. Lloreda C.D. Carmelo
(12/01/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada C.F. Vilanova del Vallès
(12/01/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 3 C.F. Ripollet C.F. Singuerlín
(12/01/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 3 U.D. Cirera C.E. Mataró
(12/01/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 3 U.D. Catalana C.C.D. Turó de la Peira
(12/01/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 0 C.E. Premià de Dalt C.D. Badia del Vallès
(12/01/2014) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 3 U.D. Molletense C.E. Premià
(12/01/2014) Equipo JA Equipo JA 2 - 2 E.E. Guineueta Equipo JA
(12/01/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 4 U.E. Sants U.D. At. Gramenet Milan

17

(19/01/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Lloreda
(19/01/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 1 C.F. Singuerlín U.E. San Juan At. de Montcada
(19/01/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 1 C.E. Mataró C.F. Ripollet
(19/01/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira U.D. Cirera
(19/01/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 4 - 1 C.D. Badia del Vallès U.D. Catalana
(19/01/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 2 C.E. Premià C.E. Premià de Dalt
(19/01/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 0 - 2 Equipo JA U.D. Molletense
(19/01/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 11 - 0 U.D. At. Gramenet Milan E.E. Guineueta
(19/01/2014) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 1 C.D. Carmelo U.E. Sants

18

(26/01/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 U.E. Sants E.E. Guineueta
(26/01/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 0 U.D. At. Gramenet Milan U.D. Molletense
(26/01/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 1 Equipo JA C.E. Premià de Dalt
(26/01/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 2 C.E. Premià U.D. Catalana
(26/01/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 3 C.D. Badia del Vallès U.D. Cirera
(26/01/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 0 C.C.D. Turó de la Peira C.F. Ripollet
(26/01/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 0 C.E. Mataró U.E. San Juan At. de Montcada
(26/01/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.F. Singuerlín C.F. Lloreda
(26/01/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 4 C.D. Carmelo C.F. Vilanova del Vallès

19

(02/02/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 E.E. Guineueta C.D. Carmelo
(02/02/2014) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.D. Molletense U.E. Sants
(02/02/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 5 - 1 C.E. Premià de Dalt U.D. At. Gramenet Milan
(02/02/2014) Equipo JA Equipo JA 2 - 1 U.D. Catalana Equipo JA
(02/02/2014) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 U.D. Cirera C.E. Premià
(02/02/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 0 C.F. Ripollet C.D. Badia del Vallès
(02/02/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada C.C.D. Turó de la Peira
(02/02/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 C.F. Lloreda C.E. Mataró
(02/02/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.F. Singuerlín

20

(09/02/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 0 - 2 E.E. Guineueta U.D. Molletense
(09/02/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 1 - 2 U.E. Sants C.E. Premià de Dalt
(09/02/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.D. Catalana
(09/02/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 1 Equipo JA U.D. Cirera
(09/02/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 1 - 3 C.E. Premià C.F. Ripollet
(09/02/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 1 C.D. Badia del Vallès U.E. San Juan At. de Montcada
(09/02/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.F. Lloreda
(09/02/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 1 C.E. Mataró C.F. Vilanova del Vallès
(09/02/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 C.D. Carmelo C.F. Singuerlín

21

(16/02/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 0 U.D. Molletense C.D. Carmelo
(16/02/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 2 C.E. Premià de Dalt E.E. Guineueta
(16/02/2014) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 U.D. Catalana U.E. Sants
(16/02/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 0 U.D. Cirera U.D. At. Gramenet Milan
(16/02/2014) Equipo JA Equipo JA 1 - 2 C.F. Ripollet Equipo JA
(16/02/2014) C.E. Premià C.E. Premià 5 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada C.E. Premià
(16/02/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 2 C.F. Lloreda C.D. Badia del Vallès
(16/02/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.C.D. Turó de la Peira
(16/02/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 1 C.F. Singuerlín C.E. Mataró

22

(23/02/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 2 - 2 U.D. Molletense C.E. Premià de Dalt
(23/02/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 3 E.E. Guineueta U.D. Catalana
(23/02/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 U.E. Sants U.D. Cirera
(23/02/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 0 U.D. At. Gramenet Milan C.F. Ripollet
(23/02/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 0 - 1 Equipo JA U.E. San Juan At. de Montcada
(23/02/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 4 C.E. Premià C.F. Lloreda
(23/02/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 3 - 1 C.D. Badia del Vallès C.F. Vilanova del Vallès
(23/02/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 4 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.F. Singuerlín
(23/02/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.D. Carmelo C.E. Mataró

23

(09/03/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 0 - 0 C.E. Premià de Dalt C.D. Carmelo
(09/03/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 1 U.D. Catalana U.D. Molletense
(09/03/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 1 U.D. Cirera E.E. Guineueta
(09/03/2014) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 0 C.F. Ripollet U.E. Sants
(09/03/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada U.D. At. Gramenet Milan
(09/03/2014) Equipo JA Equipo JA 2 - 1 C.F. Lloreda Equipo JA
(09/03/2014) C.E. Premià C.E. Premià 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.E. Premià
(09/03/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 2 - 5 C.F. Singuerlín C.D. Badia del Vallès
(09/03/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 1 C.E. Mataró C.C.D. Turó de la Peira

24

(16/03/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 0 - 1 C.E. Premià de Dalt U.D. Catalana
(16/03/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 U.D. Molletense U.D. Cirera
(16/03/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 3 E.E. Guineueta C.F. Ripollet
(16/03/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 3 - 4 U.E. Sants U.E. San Juan At. de Montcada
(16/03/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 1 U.D. At. Gramenet Milan C.F. Lloreda
(16/03/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 0 Equipo JA C.F. Vilanova del Vallès
(16/03/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 1 C.E. Premià C.F. Singuerlín
(16/03/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 5 - 0 C.D. Badia del Vallès C.E. Mataró
(16/03/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 0 - 1 C.D. Carmelo C.C.D. Turó de la Peira

25

(23/03/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 2 U.D. Catalana C.D. Carmelo
(23/03/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 3 U.D. Cirera C.E. Premià de Dalt
(23/03/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 3 - 0 C.F. Ripollet U.D. Molletense
(23/03/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 3 - 3 U.E. San Juan At. de Montcada E.E. Guineueta
(23/03/2014) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.F. Lloreda U.E. Sants
(23/03/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 6 - 1 C.F. Vilanova del Vallès U.D. At. Gramenet Milan
(23/03/2014) Equipo JA Equipo JA 6 - 1 C.F. Singuerlín Equipo JA
(23/03/2014) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 2 C.E. Mataró C.E. Premià
(23/03/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 2 C.C.D. Turó de la Peira C.D. Badia del Vallès

26

(30/03/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 0 U.D. Catalana U.D. Cirera
(30/03/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 1 C.E. Premià de Dalt C.F. Ripollet
(30/03/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 1 U.D. Molletense U.E. San Juan At. de Montcada
(30/03/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 2 E.E. Guineueta C.F. Lloreda
(30/03/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 2 U.E. Sants C.F. Vilanova del Vallès
(30/03/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 2 U.D. At. Gramenet Milan C.F. Singuerlín
(30/03/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 0 Equipo JA C.E. Mataró
(30/03/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 2 C.E. Premià C.C.D. Turó de la Peira
(30/03/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 1 C.D. Carmelo C.D. Badia del Vallès

27

(06/04/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 2 U.D. Cirera C.D. Carmelo
(06/04/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 1 - 3 C.F. Ripollet U.D. Catalana
(06/04/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 3 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada C.E. Premià de Dalt
(06/04/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 8 - 0 C.F. Lloreda U.D. Molletense
(06/04/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès E.E. Guineueta
(06/04/2014) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 2 C.F. Singuerlín U.E. Sants
(06/04/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 0 - 4 C.E. Mataró U.D. At. Gramenet Milan
(06/04/2014) Equipo JA Equipo JA 1 - 1 C.C.D. Turó de la Peira Equipo JA
(06/04/2014) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 0 C.D. Badia del Vallès C.E. Premià

28

(13/04/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 2 - 0 U.D. Cirera C.F. Ripollet
(13/04/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 1 - 0 U.D. Catalana U.E. San Juan At. de Montcada
(13/04/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 1 - 0 C.E. Premià de Dalt C.F. Lloreda
(13/04/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 1 - 2 U.D. Molletense C.F. Vilanova del Vallès
(13/04/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 1 - 2 E.E. Guineueta C.F. Singuerlín
(13/04/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 0 U.E. Sants C.E. Mataró
(13/04/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 3 U.D. At. Gramenet Milan C.C.D. Turó de la Peira
(13/04/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 3 - 2 Equipo JA C.D. Badia del Vallès
(13/04/2014) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.D. Carmelo C.E. Premià

29

(27/04/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 1 C.F. Ripollet C.D. Carmelo
(27/04/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 2 - 2 U.E. San Juan At. de Montcada U.D. Cirera
(27/04/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 0 C.F. Lloreda U.D. Catalana
(27/04/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 4 - 1 C.F. Vilanova del Vallès C.E. Premià de Dalt
(27/04/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 0 - 1 C.F. Singuerlín U.D. Molletense
(27/04/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 2 - 1 C.E. Mataró E.E. Guineueta
(27/04/2014) U.E. Sants U.E. Sants 5 - 1 C.C.D. Turó de la Peira U.E. Sants
(27/04/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 1 C.D. Badia del Vallès U.D. At. Gramenet Milan
(27/04/2014) Equipo JA Equipo JA 1 - 1 C.E. Premià Equipo JA

Jornada 30

(04/05/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 2 - 2 U.E. Sants C.D. Badia del Vallès
(04/05/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 2 - 1 C.F. Ripollet U.E. San Juan At. de Montcada
(04/05/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 3 - 5 U.D. Cirera C.F. Lloreda
(04/05/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 0 - 2 U.D. Catalana C.F. Vilanova del Vallès
(04/05/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 4 - 1 C.E. Premià de Dalt C.F. Singuerlín
(04/05/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 0 U.D. Molletense C.E. Mataró
(04/05/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 2 - 5 E.E. Guineueta C.C.D. Turó de la Peira
(04/05/2014) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 U.D. At. Gramenet Milan C.E. Premià
(04/05/2014) Equipo JA Equipo JA 3 - 1 C.D. Carmelo Equipo JA

31

(11/05/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 2 - 3 U.E. San Juan At. de Montcada C.D. Carmelo
(11/05/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 0 - 3 C.F. Lloreda C.F. Ripollet
(11/05/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 3 - 1 C.F. Vilanova del Vallès U.D. Cirera
(11/05/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 3 - 0 C.F. Singuerlín U.D. Catalana
(11/05/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 3 C.E. Mataró C.E. Premià de Dalt
(11/05/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 4 - 1 C.C.D. Turó de la Peira U.D. Molletense
(11/05/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 5 - 0 C.D. Badia del Vallès E.E. Guineueta
(11/05/2014) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 C.E. Premià U.E. Sants
(11/05/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 4 - 1 Equipo JA U.D. At. Gramenet Milan

32

(18/05/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 0 - 1 U.E. San Juan At. de Montcada C.F. Lloreda
(18/05/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 2 - 1 C.F. Ripollet C.F. Vilanova del Vallès
(18/05/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 0 - 3 U.D. Cirera C.F. Singuerlín
(18/05/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 U.D. Catalana C.E. Mataró
(18/05/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 1 - 0 C.E. Premià de Dalt C.C.D. Turó de la Peira
(18/05/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 0 - 3 U.D. Molletense C.D. Badia del Vallès
(18/05/2014) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 E.E. Guineueta C.E. Premià
(18/05/2014) Equipo JA Equipo JA 0 - 5 U.E. Sants Equipo JA
(18/05/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 3 - 1 C.D. Carmelo U.D. At. Gramenet Milan

33

(25/05/2014) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 U.D. At. Gramenet Milan U.E. Sants
(25/05/2014) C.F. Lloreda C.F. Lloreda 2 - 1 C.D. Carmelo C.F. Lloreda
(25/05/2014) U.E. San Juan At. de Montcada U.E. San Juan At. de Montcada 5 - 2 C.F. Vilanova del Vallès U.E. San Juan At. de Montcada
(25/05/2014) C.F. Ripollet C.F. Ripollet 3 - 2 C.F. Singuerlín C.F. Ripollet
(25/05/2014) U.D. Cirera U.D. Cirera 0 - 1 C.E. Mataró U.D. Cirera
(25/05/2014) U.D. Catalana U.D. Catalana 2 - 1 C.C.D. Turó de la Peira U.D. Catalana
(25/05/2014) C.E. Premià de Dalt C.E. Premià de Dalt 0 - 4 C.D. Badia del Vallès C.E. Premià de Dalt
(25/05/2014) U.D. Molletense U.D. Molletense 2 - 1 C.E. Premià U.D. Molletense
(25/05/2014) E.E. Guineueta E.E. Guineueta 5 - 0 Equipo JA E.E. Guineueta

34

(01/06/2014) C.F. Vilanova del Vallès C.F. Vilanova del Vallès 3 - 2 C.F. Lloreda C.F. Vilanova del Vallès
(01/06/2014) C.F. Singuerlín C.F. Singuerlín 3 - 0 U.E. San Juan At. de Montcada C.F. Singuerlín
(01/06/2014) C.E. Mataró C.E. Mataró 5 - 1 C.F. Ripollet C.E. Mataró
(01/06/2014) C.C.D. Turó de la Peira C.C.D. Turó de la Peira 3 - 2 U.D. Cirera C.C.D. Turó de la Peira
(01/06/2014) C.D. Badia del Vallès C.D. Badia del Vallès 1 - 2 U.D. Catalana C.D. Badia del Vallès
(01/06/2014) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 1 C.E. Premià de Dalt C.E. Premià
(01/06/2014) Equipo JA Equipo JA 1 - 5 U.D. Molletense Equipo JA
(01/06/2014) U.D. At. Gramenet Milan U.D. At. Gramenet Milan 6 - 9 E.E. Guineueta U.D. At. Gramenet Milan
(01/06/2014) C.D. Carmelo C.D. Carmelo 1 - 1 U.E. Sants C.D. Carmelo
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Fran
 
270
3
0
0
3
0
3
0
0
0
0
0
Peque
 
270
3
0
0
3
0
3
0
0
0
0
0
Castillo
 
270
3
0
0
3
0
3
0
0
0
1
0
Aleix
 
269
3
0
0
3
0
2
0
0
0
1
0
Picolo
 
269
3
0
0
3
0
2
0
0
0
1
0
Samu
 
259
3
0
0
3
0
2
3
0
0
1
0
Fabregat
 
225
3
0
0
3
0
2
0
0
0
0
0
Gala
 
225
3
0
0
2
1
1
0
0
0
1
0
Guille
 
205
3
0
0
3
0
1
0
0
0
0
0
Arbulu
 
200
3
0
0
1
2
1
0
0
0
0
0
Freixi
 
181
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
Llauradó
 
181
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
Carlos
 
180
2
0
0
2
0
2
0
1
0
0
0
Albert
 
180
2
0
0
1
1
1
0
2
0
0
0
Navarro
 
159
2
0
0
2
0
0
2
0
0
1
0
Urrutia
 
146
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
Alberto
 
135
2
0
0
1
1
0
0
0
0
0
0
Alberto
 
90
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
David
 
90
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Eric
 
90
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Sumarroca
 
66
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
Tito Lossio
 
0
3
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
David
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 21 victories (62%), 6 empats (18%) i 7 derrotes (21%)
Gols marcats: 79 gols (2.32 per partit)
Golejadors: 3 gols: Samu; 2 gols: Navarro.
Gols rebuts: 37 gols (1.09 per partit)
Porters: 2 gols: Albert; 1 gol: Carlos.