Competicions

Tercera División - Grupo 5 (1996/1997)

Jornada 1

(01/09/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(01/09/1996) Girona F.C. Girona F.C. 0 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(01/09/1996) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(01/09/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(01/09/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 2 Palamós C.F. Palamós C.F.
(01/09/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 5 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(01/09/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(01/09/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 3 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(01/09/1996) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(01/09/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.E. Mataró C.E. Mataró

Jornada 2

(08/09/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(08/09/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 3 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(08/09/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(08/09/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(08/09/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(08/09/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(08/09/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 1 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(08/09/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(08/09/1996) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(08/09/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 C.E. Premià C.E. Premià

Jornada 3

(11/09/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 3 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(11/09/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(11/09/1996) Girona F.C. Girona F.C. 3 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(11/09/1996) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 1 Palamós C.F. Palamós C.F.
(11/09/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(11/09/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(11/09/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(11/09/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(11/09/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.E. Mataró C.E. Mataró
(11/09/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.E. Premià C.E. Premià

Jornada 4

(15/09/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 5 U.E. Rubí U.E. Rubí
(15/09/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 4 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(15/09/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(15/09/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(15/09/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 0 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(15/09/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(15/09/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(15/09/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 5 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(15/09/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(15/09/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers

Jornada 5

(22/09/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(22/09/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(22/09/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 0 Palamós C.F. Palamós C.F.
(22/09/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(22/09/1996) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 5 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(22/09/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(22/09/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(22/09/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 4 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(22/09/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(22/09/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers

Jornada 6

(29/09/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(29/09/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(29/09/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(29/09/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 4 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(29/09/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 4 - 2 Girona F.C. Girona F.C.
(29/09/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
(29/09/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(29/09/1996) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(29/09/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(29/09/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 7

(06/10/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(06/10/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 4 Palamós C.F. Palamós C.F.
(06/10/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(06/10/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 0 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(06/10/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(06/10/1996) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 1 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(06/10/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(06/10/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
(06/10/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(06/10/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 8

(13/10/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 4 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(13/10/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(13/10/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 4 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(13/10/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(13/10/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(13/10/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 3 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(13/10/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(13/10/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(13/10/1996) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(13/10/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles

Jornada 9

(20/10/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 3 Palamós C.F. Palamós C.F.
(20/10/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 2 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(20/10/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 3 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(20/10/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 4 F.C. Santboià F.C. Santboià
(20/10/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 1 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(20/10/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(20/10/1996) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
(20/10/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(20/10/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(20/10/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 10

(27/10/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(27/10/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 0 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(27/10/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(27/10/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(27/10/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(27/10/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(27/10/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(27/10/1996) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(27/10/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(27/10/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca

Jornada 11

(01/11/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 0 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(01/11/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 4 - 2 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(01/11/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(01/11/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 4 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(01/11/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(01/11/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(01/11/1996) Girona F.C. Girona F.C. 4 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(01/11/1996) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(01/11/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(01/11/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles

Jornada 12

(03/11/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(03/11/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 4 - 1 Palamós C.F. Palamós C.F.
(03/11/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(03/11/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 3 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(03/11/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 3 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(03/11/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(03/11/1996) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(03/11/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 0 Girona F.C. Girona F.C.
(03/11/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(03/11/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 3 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca

Jornada 13

(10/11/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 2 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(10/11/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 2 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(10/11/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(10/11/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 5 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(10/11/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(10/11/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
(10/11/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 6 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(10/11/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(10/11/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(10/11/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca

Jornada 14

(17/11/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 3 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí
(17/11/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(17/11/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 0 Palamós C.F. Palamós C.F.
(17/11/1996) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 2 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(17/11/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(17/11/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 3 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(17/11/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(17/11/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(17/11/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
(17/11/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer

Jornada 15

(24/11/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(24/11/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 3 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(24/11/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(24/11/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(24/11/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(24/11/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(24/11/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(24/11/1996) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(24/11/1996) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(24/11/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer

Jornada 16

(01/12/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí
(01/12/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 1 - 2 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(01/12/1996) U.E. Sants U.E. Sants 4 - 1 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(01/12/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 Palamós C.F. Palamós C.F.
(01/12/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(01/12/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(01/12/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(01/12/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(01/12/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 Girona F.C. Girona F.C.
(01/12/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 C.E. Europa C.E. Europa

Jornada 17

(06/12/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(06/12/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(06/12/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(06/12/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(06/12/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(06/12/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(06/12/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(06/12/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(06/12/1996) Girona F.C. Girona F.C. 0 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(06/12/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 3 C.E. Europa C.E. Europa

Jornada 18

(08/12/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 3 U.E. Rubí U.E. Rubí
(08/12/1996) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(08/12/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 5 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(08/12/1996) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 1 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(08/12/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 2 Palamós C.F. Palamós C.F.
(08/12/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 2 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(08/12/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(08/12/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(08/12/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(08/12/1996) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 Girona F.C. Girona F.C.

Jornada 19

(15/12/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 5 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(15/12/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
(15/12/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(15/12/1996) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(15/12/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 0 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(15/12/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(15/12/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 0 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(15/12/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(15/12/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 3 C.E. Europa C.E. Europa
(15/12/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 Girona F.C. Girona F.C.

Jornada 20

(22/12/1996) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(22/12/1996) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 2 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(22/12/1996) C.E. Premià C.E. Premià 7 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(22/12/1996) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 3 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(22/12/1996) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(22/12/1996) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(22/12/1996) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(22/12/1996) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(22/12/1996) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(22/12/1996) Girona F.C. Girona F.C. 0 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà

Jornada 21

(29/12/1996) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 6 C.E. Mataró C.E. Mataró
(29/12/1996) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 5 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
(29/12/1996) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(29/12/1996) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(29/12/1996) Palamós C.F. Palamós C.F. 5 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(29/12/1996) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(29/12/1996) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(29/12/1996) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 3 - 2 C.E. Europa C.E. Europa
(29/12/1996) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 3 Girona F.C. Girona F.C.
(29/12/1996) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 22

(05/01/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 4 - 2 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(05/01/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 7 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(05/01/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 4 C.E. Europa C.E. Europa
(05/01/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(05/01/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(05/01/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 1 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(05/01/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(05/01/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 1 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(05/01/1997) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(05/01/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 23

(12/01/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(12/01/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 4 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(12/01/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(12/01/1997) C.E. Europa C.E. Europa 9 - 2 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(12/01/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 3 Palamós C.F. Palamós C.F.
(12/01/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 3 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(12/01/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 0 - 0 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(12/01/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(12/01/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(12/01/1997) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró

Jornada 24

(19/01/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(19/01/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(19/01/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 4 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(19/01/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(19/01/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(19/01/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 3 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(19/01/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(19/01/1997) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(19/01/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 4 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(19/01/1997) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 25

(26/01/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(26/01/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(26/01/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 2 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(26/01/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 4 Palamós C.F. Palamós C.F.
(26/01/1997) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 0 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(26/01/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(26/01/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(26/01/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 1 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(26/01/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 0 C.E. Mataró C.E. Mataró
(26/01/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 C.E. Premià C.E. Premià

Jornada 26

(02/02/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(02/02/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 1 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(02/02/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 4 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(02/02/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(02/02/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 0 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
(02/02/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(02/02/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 3 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(02/02/1997) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(02/02/1997) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(02/02/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 2 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 27

(09/02/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(09/02/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(09/02/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 3 Palamós C.F. Palamós C.F.
(09/02/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(09/02/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(09/02/1997) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(09/02/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 0 - 1 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(09/02/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 3 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(09/02/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 2 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(09/02/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers

Jornada 28

(16/02/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(16/02/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 6 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(16/02/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(16/02/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(16/02/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(16/02/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 0 - 0 C.E. Europa C.E. Europa
(16/02/1997) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(16/02/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(16/02/1997) C.E. Premià C.E. Premià 3 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(16/02/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 29

(23/02/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(23/02/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 2 Palamós C.F. Palamós C.F.
(23/02/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 1 - 2 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(23/02/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 2 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(23/02/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(23/02/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 3 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(23/02/1997) C.E. Europa C.E. Europa 5 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(23/02/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(23/02/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(23/02/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers

Jornada 30

(02/03/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 3 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(02/03/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 0 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(02/03/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 3 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(02/03/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(02/03/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(02/03/1997) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(02/03/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 3 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(02/03/1997) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(02/03/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(02/03/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles

Jornada 31

(09/03/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 3 Palamós C.F. Palamós C.F.
(09/03/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 3 - 1 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(09/03/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(09/03/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(09/03/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 2 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(09/03/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(09/03/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
(09/03/1997) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(09/03/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(09/03/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 C.D. Tortosa C.D. Tortosa

Jornada 32

(16/03/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 4 Palamós C.F. Palamós C.F.
(16/03/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 1 - 2 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(16/03/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(16/03/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(16/03/1997) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(16/03/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 1 - 1 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(16/03/1997) C.E. Premià C.E. Premià 4 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(16/03/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 2 - 3 C.E. Europa C.E. Europa
(16/03/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(16/03/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 33

(23/03/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 2 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(23/03/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 5 - 1 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(23/03/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 0 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(23/03/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(23/03/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 7 - 3 U.E. Sants U.E. Sants
(23/03/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 0 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
(23/03/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 1 C.E. Premià C.E. Premià
(23/03/1997) Girona F.C. Girona F.C. 3 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(23/03/1997) C.E. Europa C.E. Europa 1 - 3 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(23/03/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles

Jornada 34

(30/03/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 1 - 3 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(30/03/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 Palamós C.F. Palamós C.F.
(30/03/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 8 - 0 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(30/03/1997) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(30/03/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 0 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(30/03/1997) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(30/03/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 3 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(30/03/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 Girona F.C. Girona F.C.
(30/03/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(30/03/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 35

(06/04/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 2 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(06/04/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(06/04/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 1 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(06/04/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 4 - 2 U.E. Sants U.E. Sants
(06/04/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 2 C.E. Mataró C.E. Mataró
(06/04/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 2 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
(06/04/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 1 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(06/04/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(06/04/1997) C.E. Europa C.E. Europa 0 - 1 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(06/04/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca

Jornada 36

(13/04/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(13/04/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 4 - 0 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(13/04/1997) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 4 Palamós C.F. Palamós C.F.
(13/04/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 4 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(13/04/1997) C.E. Premià C.E. Premià 2 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(13/04/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 5 - 2 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(13/04/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(13/04/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 3 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(13/04/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 0 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(13/04/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 37

(20/04/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(20/04/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 0 - 0 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(20/04/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(20/04/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 1 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(20/04/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 2 C.E. Premià C.E. Premià
(20/04/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 5 - 2 E.C. Granollers E.C. Granollers
(20/04/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 0 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(20/04/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 5 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(20/04/1997) Girona F.C. Girona F.C. 5 - 0 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(20/04/1997) C.E. Europa C.E. Europa 4 - 1 C.F. Balaguer C.F. Balaguer

Jornada 38

(27/04/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 4 - 0 F.C. Santboià F.C. Santboià
(27/04/1997) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(27/04/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 0 - 1 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(27/04/1997) C.E. Premià C.E. Premià 0 - 0 Palamós C.F. Palamós C.F.
(27/04/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(27/04/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(27/04/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 1 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(27/04/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(27/04/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 1 - 1 Girona F.C. Girona F.C.
(27/04/1997) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 39

(01/05/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 3 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(01/05/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 3 - 1 U.E. Sants U.E. Sants
(01/05/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 2 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(01/05/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 2 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(01/05/1997) Palamós C.F. Palamós C.F. 4 - 0 E.C. Granollers E.C. Granollers
(01/05/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 1 - 0 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(01/05/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 0 - 3 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(01/05/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 2 - 1 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(01/05/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(01/05/1997) Girona F.C. Girona F.C. 0 - 1 C.E. Europa C.E. Europa

Jornada 40

(04/05/1997) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(04/05/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 2 - 2 F.C. Santboià F.C. Santboià
(04/05/1997) C.E. Premià C.E. Premià 6 - 2 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(04/05/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 1 - 2 Vilobí C.F. Vilobí C.F.
(04/05/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 Palamós C.F. Palamós C.F.
(04/05/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 5 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(04/05/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 2 - 1 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(04/05/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 0 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(04/05/1997) C.E. Europa C.E. Europa 2 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
(04/05/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 1 U.E. Rubí U.E. Rubí

Jornada 41

(11/05/1997) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 0 U.E. Rubí U.E. Rubí
(11/05/1997) F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C 2 - 1 C.E. Mataró C.E. Mataró
(11/05/1997) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.E. Premià C.E. Premià
(11/05/1997) U.E. Badaloní U.E. Badaloní 3 - 1 E.C. Granollers E.C. Granollers
(11/05/1997) Vilobí C.F. Vilobí C.F. 3 - 2 C.D. Tortosa C.D. Tortosa
(11/05/1997) C.E. Júpiter C.E. Júpiter 2 - 0 C.E. Banyoles C.E. Banyoles
(11/05/1997) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca
(11/05/1997) U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró 8 - 2 C.F. Balaguer C.F. Balaguer
(11/05/1997) U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar 3 - 1 C.E. Europa C.E. Europa
(11/05/1997) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 4 - 0 Girona F.C. Girona F.C.

Jornada 42

(18/05/1997) C.E. Mataró C.E. Mataró 6 - 0 U.E. Sants U.E. Sants
(18/05/1997) C.E. Premià C.E. Premià 1 - 0 F.C. Barcelona C F.C. Barcelona C
(18/05/1997) E.C. Granollers E.C. Granollers 0 - 1 F.C. Santboià F.C. Santboià
(18/05/1997) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 U.E. Badaloní U.E. Badaloní
(18/05/1997) C.E. Banyoles C.E. Banyoles 4 - 2 Palamós C.F. Palamós C.F.
(18/05/1997) F.C. Vilafranca F.C. Vilafranca 1 - 1 C.E. Júpiter C.E. Júpiter
(18/05/1997) C.F. Balaguer C.F. Balaguer 2 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega
(18/05/1997) C.E. Europa C.E. Europa 3 - 3 U.E. Cerdanyola Mataró U.E. Cerdanyola Mataró
(18/05/1997) Girona F.C. Girona F.C. 1 - 2 U.E. Vilassar de Mar U.E. Vilassar de Mar
(18/05/1997) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Marc
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Juanmi
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Carles
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Sergio
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Gimeno
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Zabala
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Torrejón
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Pujol
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Óscar
 
90
1
0
0
1
0
1
0
3
0
0
0
Rivera
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
Ruiz
 
90
1
0
0
1
0
0
0
0
0
1
0
Espada
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
José Antonio
 
0
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 6 victories (15%), 7 empats (18%) i 27 derrotes (68%)
Gols marcats: 39 gols (0.98 per partit)
Golejadors: .
Gols rebuts: 96 gols (2.4 per partit)
Porters: 3 gols: Óscar.