Competicions

Regional Preferente Catalana - Grupo 2 (1989/1990)

Jornada 1

(10/09/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 1 A.D. Prat C.At. Roda de Barà
(10/09/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 U.E. Sants U.E. Tàrrega
(10/09/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 0 C.P. San Cristóbal U.E. Rayo Esplugues
(10/09/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 C.F. Gavà U.E. Rubí
(10/09/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 1 U.E. Poble Sec F.C. Aitona
(10/09/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Santboià
(10/09/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 1 F.C. Borges blanques CDC Torreforta
(10/09/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 1 U.E. Lleida C.D. Tortosa
(10/09/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 2

(17/09/1989) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic A.D. Prat
(17/09/1989) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 C.At. Roda de Barà U.E. Sants
(17/09/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 3 U.E. Tàrrega C.P. San Cristóbal
(17/09/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues C.F. Gavà
(17/09/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 4 U.E. Rubí U.E. Poble Sec
(17/09/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 0 - 0 F.C. Aitona F.C. Levante Las Planas
(17/09/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 F.C. Santboià F.C. Borges blanques
(17/09/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 0 CDC Torreforta U.E. Lleida
(17/09/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 2 C.D. Tortosa Joventut Bisbalenca C.F.

Jornada 3

(24/09/1989) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 1 U.E. Sants A.D. Prat
(24/09/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 3 C.P. San Cristóbal C.At. Roda de Barà
(24/09/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 C.F. Gavà U.E. Tàrrega
(24/09/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Rayo Esplugues
(24/09/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 F.C. Levante Las Planas U.E. Rubí
(24/09/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 1 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Aitona
(24/09/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Lleida F.C. Santboià
(24/09/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. CDC Torreforta
(24/09/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 5 C.D. Tortosa C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 4

(01/10/1989) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic U.E. Sants
(01/10/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 A.D. Prat C.P. San Cristóbal
(01/10/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 2 C.At. Roda de Barà C.F. Gavà
(01/10/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Poble Sec
(01/10/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues F.C. Levante Las Planas
(01/10/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 U.E. Rubí F.C. Borges blanques
(01/10/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 2 F.C. Aitona U.E. Lleida
(01/10/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 0 F.C. Santboià Joventut Bisbalenca C.F.
(01/10/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 6 - 0 CDC Torreforta C.D. Tortosa

Jornada 5

(08/10/1989) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 2 C.P. San Cristóbal U.E. Sants
(08/10/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 C.F. Gavà A.D. Prat
(08/10/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 1 U.E. Poble Sec C.At. Roda de Barà
(08/10/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 1 F.C. Levante Las Planas U.E. Tàrrega
(08/10/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 0 F.C. Borges blanques U.E. Rayo Esplugues
(08/10/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 U.E. Lleida U.E. Rubí
(08/10/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. F.C. Aitona
(08/10/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 C.D. Tortosa F.C. Santboià
(08/10/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 1 CDC Torreforta C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 6

(15/10/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 3 C.E. Hospitalet Atlètic C.P. San Cristóbal
(15/10/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 3 U.E. Sants C.F. Gavà
(15/10/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 0 A.D. Prat U.E. Poble Sec
(15/10/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 0 - 1 C.At. Roda de Barà F.C. Levante Las Planas
(15/10/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 2 U.E. Tàrrega F.C. Borges blanques
(15/10/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 0 U.E. Rayo Esplugues U.E. Lleida
(15/10/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 0 - 1 U.E. Rubí Joventut Bisbalenca C.F.
(15/10/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 5 - 2 F.C. Aitona C.D. Tortosa
(15/10/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 4 - 3 F.C. Santboià CDC Torreforta

Jornada 7

(22/10/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 3 C.F. Gavà C.P. San Cristóbal
(22/10/1989) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Sants
(22/10/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 F.C. Levante Las Planas A.D. Prat
(22/10/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 0 F.C. Borges blanques C.At. Roda de Barà
(22/10/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 2 U.E. Lleida U.E. Tàrrega
(22/10/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. U.E. Rayo Esplugues
(22/10/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 0 C.D. Tortosa U.E. Rubí
(22/10/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 1 CDC Torreforta F.C. Aitona
(22/10/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 0 F.C. Santboià C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 8

(29/10/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 1 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.F. Gavà
(29/10/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 3 - 2 C.P. San Cristóbal U.E. Poble Sec
(29/10/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 1 - 0 U.E. Sants F.C. Levante Las Planas
(29/10/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 2 A.D. Prat F.C. Borges blanques
(29/10/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 C.At. Roda de Barà U.E. Lleida
(29/10/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 3 - 2 U.E. Tàrrega Joventut Bisbalenca C.F.
(29/10/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 U.E. Rayo Esplugues C.D. Tortosa
(29/10/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 U.E. Rubí CDC Torreforta
(29/10/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 2 F.C. Aitona F.C. Santboià

Jornada 9

(05/11/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 0 U.E. Poble Sec C.F. Gavà
(05/11/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 2 F.C. Levante Las Planas C.P. San Cristóbal
(05/11/1989) U.E. Sants U.E. Sants 6 - 2 F.C. Borges blanques U.E. Sants
(05/11/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 2 U.E. Lleida A.D. Prat
(05/11/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 2 Joventut Bisbalenca C.F. C.At. Roda de Barà
(05/11/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 C.D. Tortosa U.E. Tàrrega
(05/11/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 0 CDC Torreforta U.E. Rayo Esplugues
(05/11/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 3 F.C. Santboià U.E. Rubí
(05/11/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 3 F.C. Aitona C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 10

(12/11/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic U.E. Poble Sec
(12/11/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 4 - 1 C.F. Gavà F.C. Levante Las Planas
(12/11/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 3 C.P. San Cristóbal F.C. Borges blanques
(12/11/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 2 U.E. Sants U.E. Lleida
(12/11/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 0 A.D. Prat Joventut Bisbalenca C.F.
(12/11/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 0 C.At. Roda de Barà C.D. Tortosa
(12/11/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.E. Tàrrega CDC Torreforta
(12/11/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 0 U.E. Rayo Esplugues F.C. Santboià
(12/11/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 1 - 2 U.E. Rubí F.C. Aitona

Jornada 11

(19/11/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 1 F.C. Levante Las Planas U.E. Poble Sec
(19/11/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 1 F.C. Borges blanques C.F. Gavà
(19/11/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 2 U.E. Lleida C.P. San Cristóbal
(19/11/1989) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. U.E. Sants
(19/11/1989) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 3 C.D. Tortosa A.D. Prat
(19/11/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 2 CDC Torreforta C.At. Roda de Barà
(19/11/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 1 F.C. Santboià U.E. Tàrrega
(19/11/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 1 F.C. Aitona U.E. Rayo Esplugues
(19/11/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 0 U.E. Rubí C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 12

(26/11/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 3 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic F.C. Levante Las Planas
(26/11/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 3 U.E. Poble Sec F.C. Borges blanques
(26/11/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 C.F. Gavà U.E. Lleida
(26/11/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 2 C.P. San Cristóbal Joventut Bisbalenca C.F.
(26/11/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 3 U.E. Sants C.D. Tortosa
(26/11/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 0 A.D. Prat CDC Torreforta
(26/11/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 C.At. Roda de Barà F.C. Santboià
(26/11/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 1 - 1 U.E. Tàrrega F.C. Aitona
(26/11/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 3 U.E. Rayo Esplugues U.E. Rubí

Jornada 13

(03/12/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 3 - 0 F.C. Borges blanques F.C. Levante Las Planas
(03/12/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 U.E. Lleida U.E. Poble Sec
(03/12/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. C.F. Gavà
(03/12/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 5 - 4 C.D. Tortosa C.P. San Cristóbal
(03/12/1989) U.E. Sants U.E. Sants 7 - 0 CDC Torreforta U.E. Sants
(03/12/1989) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 2 F.C. Santboià A.D. Prat
(03/12/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 0 F.C. Aitona C.At. Roda de Barà
(03/12/1989) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 1 U.E. Rubí U.E. Tàrrega
(03/12/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 3 U.E. Rayo Esplugues C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 14

(10/12/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic F.C. Borges blanques
(10/12/1989) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 1 F.C. Levante Las Planas U.E. Lleida
(10/12/1989) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 1 U.E. Poble Sec Joventut Bisbalenca C.F.
(10/12/1989) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 1 C.F. Gavà C.D. Tortosa
(10/12/1989) CDC Torreforta CDC Torreforta 2 - 0 C.P. San Cristóbal CDC Torreforta
(10/12/1989) F.C. Santboià F.C. Santboià 2 - 1 U.E. Sants F.C. Santboià
(10/12/1989) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 3 A.D. Prat F.C. Aitona
(10/12/1989) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 C.At. Roda de Barà U.E. Rubí
(10/12/1989) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 2 U.E. Tàrrega U.E. Rayo Esplugues

Jornada 15

(17/12/1989) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 1 U.E. Lleida F.C. Borges blanques
(17/12/1989) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 2 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. F.C. Levante Las Planas
(17/12/1989) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 C.D. Tortosa U.E. Poble Sec
(17/12/1989) C.F. Gavà C.F. Gavà 1 - 1 CDC Torreforta C.F. Gavà
(17/12/1989) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 0 F.C. Santboià C.P. San Cristóbal
(17/12/1989) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 3 F.C. Aitona U.E. Sants
(17/12/1989) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 2 U.E. Rubí A.D. Prat
(17/12/1989) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 U.E. Rayo Esplugues C.At. Roda de Barà
(17/12/1989) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 1 U.E. Tàrrega C.E. Hospitalet Atlètic

Jornada 16

(07/01/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 0 U.E. Lleida C.E. Hospitalet Atlètic
(07/01/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 1 F.C. Borges blanques Joventut Bisbalenca C.F.
(07/01/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 F.C. Levante Las Planas C.D. Tortosa
(07/01/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 1 U.E. Poble Sec CDC Torreforta
(07/01/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 4 - 0 C.F. Gavà F.C. Santboià
(07/01/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 2 - 1 C.P. San Cristóbal F.C. Aitona
(07/01/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 1 U.E. Sants U.E. Rubí
(07/01/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 3 - 1 A.D. Prat U.E. Rayo Esplugues
(07/01/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 C.At. Roda de Barà U.E. Tàrrega

Jornada 17

(14/01/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 3 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. U.E. Lleida
(14/01/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 1 C.D. Tortosa F.C. Borges blanques
(14/01/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 0 - 0 CDC Torreforta F.C. Levante Las Planas
(14/01/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 0 F.C. Santboià U.E. Poble Sec
(14/01/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 0 F.C. Aitona C.F. Gavà
(14/01/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 3 - 1 U.E. Rubí C.P. San Cristóbal
(14/01/1990) U.E. Sants U.E. Sants 3 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Sants
(14/01/1990) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 U.E. Tàrrega A.D. Prat
(14/01/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 0 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic C.At. Roda de Barà

Jornada 18

(21/01/1990) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 C.At. Roda de Barà A.D. Prat
(21/01/1990) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Sants
(21/01/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 2 U.E. Rayo Esplugues C.P. San Cristóbal
(21/01/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 2 U.E. Rubí C.F. Gavà
(21/01/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 F.C. Aitona U.E. Poble Sec
(21/01/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 2 - 0 F.C. Santboià F.C. Levante Las Planas
(21/01/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 0 CDC Torreforta F.C. Borges blanques
(21/01/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 5 - 2 C.D. Tortosa U.E. Lleida
(21/01/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 3 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic Joventut Bisbalenca C.F.

Jornada 19

(28/01/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 0 A.D. Prat C.E. Hospitalet Atlètic
(28/01/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 5 - 1 U.E. Sants C.At. Roda de Barà
(28/01/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 0 C.P. San Cristóbal U.E. Tàrrega
(28/01/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 4 - 1 C.F. Gavà U.E. Rayo Esplugues
(28/01/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 1 - 1 U.E. Poble Sec U.E. Rubí
(28/01/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 2 - 2 F.C. Levante Las Planas F.C. Aitona
(28/01/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 F.C. Borges blanques F.C. Santboià
(28/01/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.E. Lleida CDC Torreforta
(28/01/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. C.D. Tortosa

Jornada 20

(04/02/1990) U.E. Sants U.E. Sants 0 - 0 A.D. Prat U.E. Sants
(04/02/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 4 - 1 C.At. Roda de Barà C.P. San Cristóbal
(04/02/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 0 U.E. Tàrrega C.F. Gavà
(04/02/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Poble Sec
(04/02/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 3 - 0 U.E. Rubí F.C. Levante Las Planas
(04/02/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 F.C. Aitona F.C. Borges blanques
(04/02/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 0 F.C. Santboià U.E. Lleida
(04/02/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 1 CDC Torreforta Joventut Bisbalenca C.F.
(04/02/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic C.D. Tortosa

Jornada 21

(18/02/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 0 U.E. Sants C.E. Hospitalet Atlètic
(18/02/1990) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 C.P. San Cristóbal A.D. Prat
(18/02/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 3 C.F. Gavà C.At. Roda de Barà
(18/02/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 1 - 0 U.E. Poble Sec U.E. Tàrrega
(18/02/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 0 - 2 F.C. Levante Las Planas U.E. Rayo Esplugues
(18/02/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 2 F.C. Borges blanques U.E. Rubí
(18/02/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 2 U.E. Lleida F.C. Aitona
(18/02/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. F.C. Santboià
(18/02/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 4 C.D. Tortosa CDC Torreforta

Jornada 22

(25/02/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 1 U.E. Sants C.P. San Cristóbal
(25/02/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 3 A.D. Prat C.F. Gavà
(25/02/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 0 C.At. Roda de Barà U.E. Poble Sec
(25/02/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 2 - 0 U.E. Tàrrega F.C. Levante Las Planas
(25/02/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 U.E. Rayo Esplugues F.C. Borges blanques
(25/02/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 5 - 2 U.E. Rubí U.E. Lleida
(25/02/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 0 F.C. Aitona Joventut Bisbalenca C.F.
(25/02/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 0 F.C. Santboià C.D. Tortosa
(25/02/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 3 C.E. Hospitalet Atlètic CDC Torreforta

Jornada 23

(04/03/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 1 C.P. San Cristóbal C.E. Hospitalet Atlètic
(04/03/1990) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.F. Gavà U.E. Sants
(04/03/1990) A.D. Prat A.D. Prat 0 - 0 U.E. Poble Sec A.D. Prat
(04/03/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 3 - 1 F.C. Levante Las Planas C.At. Roda de Barà
(04/03/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 2 F.C. Borges blanques U.E. Tàrrega
(04/03/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 1 U.E. Lleida U.E. Rayo Esplugues
(04/03/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. U.E. Rubí
(04/03/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 2 C.D. Tortosa F.C. Aitona
(04/03/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 2 CDC Torreforta F.C. Santboià

Jornada 24

(11/03/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 1 C.P. San Cristóbal C.F. Gavà
(11/03/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 0 - 0 U.E. Sants U.E. Poble Sec
(11/03/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 1 - 1 A.D. Prat F.C. Levante Las Planas
(11/03/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 2 - 1 C.At. Roda de Barà F.C. Borges blanques
(11/03/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 6 - 1 U.E. Tàrrega U.E. Lleida
(11/03/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 3 U.E. Rayo Esplugues Joventut Bisbalenca C.F.
(11/03/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 1 U.E. Rubí C.D. Tortosa
(11/03/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic F.C. Santboià

Jornada 25

(25/03/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 4 - 0 C.F. Gavà C.E. Hospitalet Atlètic
(25/03/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 0 - 0 U.E. Poble Sec C.P. San Cristóbal
(25/03/1990) U.E. Sants U.E. Sants 2 - 1 F.C. Levante Las Planas U.E. Sants
(25/03/1990) A.D. Prat A.D. Prat 3 - 0 F.C. Borges blanques A.D. Prat
(25/03/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 4 - 3 U.E. Lleida C.At. Roda de Barà
(25/03/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. U.E. Tàrrega
(25/03/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 3 C.D. Tortosa U.E. Rayo Esplugues
(25/03/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 1 CDC Torreforta U.E. Rubí
(25/03/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 0 F.C. Santboià F.C. Aitona

Jornada 26

(01/04/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 2 - 2 C.F. Gavà U.E. Poble Sec
(01/04/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 1 - 0 C.P. San Cristóbal F.C. Levante Las Planas
(01/04/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 U.E. Sants F.C. Borges blanques
(01/04/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 1 A.D. Prat U.E. Lleida
(01/04/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 1 - 0 C.At. Roda de Barà Joventut Bisbalenca C.F.
(01/04/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 2 - 2 U.E. Tàrrega C.D. Tortosa
(01/04/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 U.E. Rayo Esplugues CDC Torreforta
(01/04/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Rubí F.C. Santboià
(01/04/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 3 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic F.C. Aitona

Jornada 27

(08/04/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 0 - 0 U.E. Poble Sec C.E. Hospitalet Atlètic
(08/04/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 0 F.C. Levante Las Planas C.F. Gavà
(08/04/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 0 F.C. Borges blanques C.P. San Cristóbal
(08/04/1990) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.E. Lleida U.E. Sants
(08/04/1990) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. A.D. Prat
(08/04/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 2 C.D. Tortosa C.At. Roda de Barà
(08/04/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 2 CDC Torreforta U.E. Tàrrega
(08/04/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 0 F.C. Santboià U.E. Rayo Esplugues
(08/04/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 F.C. Aitona U.E. Rubí

Jornada 28

(22/04/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 1 - 0 U.E. Poble Sec F.C. Levante Las Planas
(22/04/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 3 - 2 C.F. Gavà F.C. Borges blanques
(22/04/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 2 C.P. San Cristóbal U.E. Lleida
(22/04/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 0 - 0 U.E. Sants Joventut Bisbalenca C.F.
(22/04/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 0 - 1 A.D. Prat C.D. Tortosa
(22/04/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 C.At. Roda de Barà CDC Torreforta
(22/04/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 0 U.E. Tàrrega F.C. Santboià
(22/04/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 2 - 0 U.E. Rayo Esplugues F.C. Aitona
(22/04/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 0 - 0 C.E. Hospitalet Atlètic U.E. Rubí

Jornada 29

(29/04/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 3 - 1 F.C. Levante Las Planas C.E. Hospitalet Atlètic
(29/04/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 0 F.C. Borges blanques U.E. Poble Sec
(29/04/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 1 - 0 U.E. Lleida C.F. Gavà
(29/04/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 1 - 0 Joventut Bisbalenca C.F. C.P. San Cristóbal
(29/04/1990) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 C.D. Tortosa U.E. Sants
(29/04/1990) A.D. Prat A.D. Prat 4 - 0 CDC Torreforta A.D. Prat
(29/04/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 1 - 0 F.C. Santboià C.At. Roda de Barà
(29/04/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 0 F.C. Aitona U.E. Tàrrega
(29/04/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 4 - 2 U.E. Rubí U.E. Rayo Esplugues

Jornada 30

(06/05/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 1 - 1 F.C. Levante Las Planas F.C. Borges blanques
(06/05/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 0 - 2 U.E. Poble Sec U.E. Lleida
(06/05/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 2 - 0 C.F. Gavà Joventut Bisbalenca C.F.
(06/05/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 1 - 1 C.P. San Cristóbal C.D. Tortosa
(06/05/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 0 - 1 U.E. Sants CDC Torreforta
(06/05/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 0 A.D. Prat F.C. Santboià
(06/05/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 2 - 1 C.At. Roda de Barà F.C. Aitona
(06/05/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 U.E. Tàrrega U.E. Rubí
(06/05/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 2 - 1 C.E. Hospitalet Atlètic U.E. Rayo Esplugues

Jornada 31

(13/05/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 2 - 0 F.C. Borges blanques C.E. Hospitalet Atlètic
(13/05/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 1 - 0 U.E. Lleida F.C. Levante Las Planas
(13/05/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 1 Joventut Bisbalenca C.F. U.E. Poble Sec
(13/05/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 2 - 2 C.D. Tortosa C.F. Gavà
(13/05/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 2 - 1 CDC Torreforta C.P. San Cristóbal
(13/05/1990) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 1 F.C. Santboià U.E. Sants
(13/05/1990) A.D. Prat A.D. Prat 1 - 0 F.C. Aitona A.D. Prat
(13/05/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 6 - 1 U.E. Rubí C.At. Roda de Barà
(13/05/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues U.E. Tàrrega

Jornada 32

(20/05/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 2 - 0 F.C. Borges blanques U.E. Lleida
(20/05/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 0 - 1 F.C. Levante Las Planas Joventut Bisbalenca C.F.
(20/05/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 4 - 0 U.E. Poble Sec C.D. Tortosa
(20/05/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 5 - 0 C.F. Gavà CDC Torreforta
(20/05/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 1 - 1 C.P. San Cristóbal F.C. Santboià
(20/05/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 0 - 0 U.E. Sants F.C. Aitona
(20/05/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 3 - 0 A.D. Prat U.E. Rubí
(20/05/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 2 C.At. Roda de Barà U.E. Rayo Esplugues
(20/05/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 3 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic U.E. Tàrrega

Jornada 33

(27/05/1990) U.E. Lleida U.E. Lleida 1 - 2 C.E. Hospitalet Atlètic U.E. Lleida
(27/05/1990) F.C. Borges blanques F.C. Borges blanques 0 - 2 Joventut Bisbalenca C.F. F.C. Borges blanques
(27/05/1990) F.C. Levante Las Planas F.C. Levante Las Planas 3 - 2 C.D. Tortosa F.C. Levante Las Planas
(27/05/1990) U.E. Poble Sec U.E. Poble Sec 1 - 2 CDC Torreforta U.E. Poble Sec
(27/05/1990) C.F. Gavà C.F. Gavà 0 - 3 F.C. Santboià C.F. Gavà
(27/05/1990) C.P. San Cristóbal C.P. San Cristóbal 7 - 1 F.C. Aitona C.P. San Cristóbal
(27/05/1990) U.E. Sants U.E. Sants 1 - 0 U.E. Rubí U.E. Sants
(27/05/1990) A.D. Prat A.D. Prat 2 - 1 U.E. Rayo Esplugues A.D. Prat
(27/05/1990) C.At. Roda de Barà C.At. Roda de Barà 2 - 0 U.E. Tàrrega C.At. Roda de Barà

Jornada 34

(03/06/1990) Joventut Bisbalenca C.F. Joventut Bisbalenca C.F. 4 - 1 U.E. Lleida Joventut Bisbalenca C.F.
(03/06/1990) C.D. Tortosa C.D. Tortosa 3 - 0 F.C. Borges blanques C.D. Tortosa
(03/06/1990) CDC Torreforta CDC Torreforta 1 - 1 F.C. Levante Las Planas CDC Torreforta
(03/06/1990) F.C. Santboià F.C. Santboià 0 - 1 U.E. Poble Sec F.C. Santboià
(03/06/1990) F.C. Aitona F.C. Aitona 3 - 4 C.F. Gavà F.C. Aitona
(03/06/1990) U.E. Rubí U.E. Rubí 2 - 2 C.P. San Cristóbal U.E. Rubí
(03/06/1990) U.E. Rayo Esplugues U.E. Rayo Esplugues 1 - 0 U.E. Sants U.E. Rayo Esplugues
(03/06/1990) U.E. Tàrrega U.E. Tàrrega 0 - 1 A.D. Prat U.E. Tàrrega
(03/06/1990) C.E. Hospitalet Atlètic C.E. Hospitalet Atlètic 1 - 4 C.At. Roda de Barà C.E. Hospitalet Atlètic
Dades dels jugadors de la U.E. Sants
Nombre
 
Minuts
Convocatories
Sancionat
Lesionat
Titular
Suplent
Complets
Gols marcats
Gols encaixats
Gols en propia porta
Tarjetes groges
Expulsions
Arcos
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Picolo
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
López
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Conesa
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Sorbes
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Huertas
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Andreu
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Jarrys
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
Preciados
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Valles
 
90
1
0
0
1
0
1
0
0
0
1
0
Kandres
 
90
1
0
0
1
0
1
0
1
0
0
0
Forit
 
90
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Beltrán
 
90
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
Destacats de la U.E. Sants
Trajectoria: 12 victories (35%), 13 empats (38%) i 9 derrotes (26%)
Gols marcats: 42 gols (1.24 per partit)
Golejadors: .
Gols rebuts: 33 gols (0.97 per partit)
Porters: 1 gol: Kandres.